Pereiti prie turinio

klausimas del nivos variklio keitimo


Rekomenduojami pranešimai

Ar masina versis ar ne priklauso didziaja dalimi nuo vairuotojo: koki vairavimo stiliu propoguoja ir kaip sugeba suvaldyti (jausti) masina bei ivertinti kelia. As su savaja Nivuke senuoju Moletu plentu vaziuodamas 140 posukiuose remdavausi i draugelio vairuojama Toyota Avensisa. Is paskos vaziaves draugelis su kita niva nespejo paskui mane vaziuoti (mes jo kartas nuo karto palaukdavome ir vel...) pastebejo, kad mano valdoma masina labai smarkiai lingavo, sokinejo ir ryzkiai matesi, kad nivai sis greitis buvo per didelis. Teko man vairuoti sunkvezimi su hidromanipuliatoriumi (strele), kuri iskelia svorio centra auksciau, tai posukiuose prie saves as lenkdavau lengvasias masinikes ir toli jas palikdavau. Vairuojant auksta nestabilia masina svarbu jausti ir zinoti masinos lingavimo ribas ir prie ju arteti svelniai. Tiesa sakant mano niva kelta, ratu geometrija pakitus, yra labai nestabili ir esant norui tiesiam keli tikrai apversciau :D

Chm... sakyčiau įdomi patirtis ... :blink: O bent pats tiki tuo ką čia visiems pripasakojai :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 201
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Fsio fignia...va mano standartinė Niva vienukart 160 ant spidometro turėjo...ale mūsų šauniosios milicijos "šeštukas" visvien buvo greitesnis :P

Nugi ryškus taktikos nebuvimas - arimais reikėjo nešt kudašių :lol: Savom akim mačiau kaip šlovingoji milicija paskui NIVA į balą lėkė - na ten ir liko . Ech , vistik geri buvo laikai - nepagavo ir nubaust negali , ir nesvarbu kad numerį matė :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nugi ryškus taktikos nebuvimas - arimais reikėjo nešt kudašių :lol: Savom akim mačiau kaip šlovingoji milicija paskui NIVA į balą lėkė - na ten ir liko . Ech , vistik geri buvo laikai - nepagavo ir nubaust negali , ir nesvarbu kad numerį matė :D

Che che...Taktikos nebuvo kada rinktis-laukuose gulėjo minimum pusė metro sniego, o kai kur ir daugiau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas jį Niva 1,7 ltr. 140 pagal spidometrą, tai realiai apie 125-130 km/val.

Pas mane spidometras visai nerodo ;)

beto didesni ratai nei turetu buti apie 28", greiti man nusake draugelis i kurio masinos gala as remiausi, jis ir apakes buvo(kuriuo metu jis greiti matavo nzn ir uz tiksluma galvos neguldyciau, bet kad posukiuose jis man trukde tai faktas)

kai dar niva tik po pirkimo buvo, tai spidometras, esant mazesniais ratais, rode virs 150 :)

varikliuku kolkas tikrai negaliu skustis, nebent baloj sukimo momento prie zemu sukiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Tai gal apšviesk kolektyvą kaip tai daroma , būt įdomu ir naudinga ką nors naujo sužinot B)

 

Visu pirma reik tureti tvarkinga varikli, o tai kiek matau "offroadines" nivas - tai tarskat barskat, grandines tik karvei pririst tinkamos, voztuvai kleba ir panasei. Kitas dalykas reik susirinkt karbiuratoriu normalu kas irgi retas atvejis, arba pereit ant ipurskimo (ne mono), ka padaryt irgi galima, bet jau kainuoja. O "zemasukis" velenukas yra uzsakomas-perkamas, kainuoja kazkur 400~500lt is Rusijos platybiu. Arba galima zaisti su taip vadinamu "kolxozniku" kuris turi trauka nuo zemu, plius reguliuojama zvaigzdute nusukta dar labiau link veluojancios fazes.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma reik tureti tvarkinga varikli, o tai kiek matau "offroadines" nivas - tai tarskat barskat, grandines tik karvei pririst tinkamos, voztuvai kleba ir panasei. Kitas dalykas reik susirinkt karbiuratoriu normalu kas irgi retas atvejis, arba pereit ant ipurskimo (ne mono), ka padaryt irgi galima, bet jau kainuoja. O "zemasukis" velenukas yra uzsakomas-perkamas, kainuoja kazkur 400~500lt is Rusijos platybiu. Arba galima zaisti su taip vadinamu "kolxozniku" kuris turi trauka nuo zemu, plius reguliuojama zvaigzdute nusukta dar labiau link veluojancios fazes.

 

jus kartais nemaišote? kartais ne apie aukštasūkį prailgintu fazių velenėlį kalbate?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.