Pereiti prie turinio

Bildukas

Nariai
 • Pranešimai

  1.601
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

Reputacija

0 Normalus

Apie Bildukas

 • Gimimo data 1975.01.14

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Vilnius
 • Pomėgiai
  Alus, visureigiai, draugai.

Kontaktai

 • Yahoo
  andriusu@yahoo.com
 • Skype
  bilddukas
 1. Visa kritika yra teisinga. Tik "neteisingų" renginių nieks nekritikuoja. Merginos šaunuolės - pagarba joms! O dalyviams dar kartą noriu priminti, kad varžybose ar atskirame Sre sprendimą priima teisėjas ir sprendimas yra neginčijamas. "Mojuoti kumščiais po kovos" yra kvailoka, geriau tą energiją atiduokit varžybų metu.
 2. Vanduo - gyvybės šaltinis. Kuo daugiau, tuo geriau
 3. Tik diskusijoje gimsta tiesa! O aš – senas krienas, ir laikausi nuomonės, kad prie sultinio tinka tik kibinai, ar batonas su česnakiniu sviestu. Visa kita - nesąmonė MARTUKAS, leisk paaiškinti mano supratimą kas yra „ komercinis“ renginys: toks jis tampa tada, kai renginio kokybė aukojama renginio pelningumui išsaugoti. Aš to nesakau apie šių metų MPP. To dar nebuvo. Bet tam tikrus ženklus jau matau. Ir nereikia kaltint Bilduko, kad jis nori skanių pusryčių ar pilstomo alaus
 4. MPP 2018, tokie pat šaunūs ar "nusivažiavo"? Atsakymas - TOKIE PAT ŠAUNŪS, BET... Tad, kas slepiasi po tuo "bet"? Ogi smulkmenos, kurios gali sugriaut MPP įvaizdį. Pirmiausia liūdna, kad jau chebra sumažėjus... Antra, didžiausias MPP pliusas visados buvo bendravimas. Dabargi, vos ne visi susikūrė savo "privačias" oazes ir ten savo rately linksmunosi. Bendravimui nepadėjo ir dvi organizatorių palapinės... Nereikia mūsų visų apsaugoti nuo lietaus! Suburkit mus visus aplink vieną didelį laužą! Na ir sekmadienio pusryčiai: ne tik, kad vėlavo, bet šį kartą net bsndelės prie sultinio buvo nepašildytos. Chebra! Pochmielui šalta bandelė su morkų ir mėsos mišiniu??? Nejuokaukit! Pasiilgau pirmųjų MPP nuoširdumo. Netapkit vien tik komerciniu renginiu. Taip žlugo "Pabradas"... Na ir pabaigai, tikrai noriu padėkoti už ryžtą rengti rengini, už įdomias trasas ir už batutą vaikams.
 5. Pagreitinimo siurbliukas karbiuratoriuj. Uždegimo kampas. Kai keitei laidus, laidų vietomis nesumaišiai? Per riebus mišinys.
 6. Be konkurencijos "Ožio ragas 3". Bet kadangi tai nepasiekiamo lygio kitiems orgams varžybos, savo balsą atiduodu už MPP
 7. O! Bekelės Guru paaiškino gyvenimo tiesas man, žemės kirminui
 8. "Pabradas" - legendinis renginys. "Xbradas" - blankus komercinis jo šešėlis. Nederėtų jų maišyti vienoje temoje.
×
×
 • Sukurti naują...