Pereiti prie turinio

valdas-76

Nariai
 • Pranešimai

  1.556
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4

valdas-76 paskutinį kartą laimėjo Sausio 12 2021

valdas-76 patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Kaišiadorys-Švedija
 • Pomėgiai
  Visureigiai, oldtimeriai, muzika

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

valdas-76's Achievements

5

Reputacija

 1. valdas-76

  Sukčius

  Dar tokių cirkų neteko girdėt... Teko susidurti nebent su tamsaus gymio veikėjais, kuriems atseit baigėsi benzinas ir siūlė savo "auksinius" papuošalus keisti į pinigus... Bet jau labai seniai tas buvo.
 2. Problema yra ta, kad apyvartoje per daug ir per lengvai gautų ar apskritai neuždirbtų pinigų Tikrai, greičiau jau krizė Lietuvoj jobteltų, gal bent kas atvažiuotų Švedijon rankelę pridėt, ba dabar tai visi mandri, nosis į dangų užvertę...
 3. Pradžiai reiktų išsiaiškint, kokiu būdu valdoma stiprintuvo pavara. Dabar yra visokių aftermarketinių, tokio paties tipo vairo stiprintuvų, bet jie universalūs, o šitas skirtas konkrečiam modeliui ir galbūt susietas su variklio valdymo bloku.
 4. Gaisrinė turbūt gerokai sunkesnė už paprastą Defą
 5. Dažnai būna, kad konkrečiai markei neskirta diagnostinė įranga rodo visai kitus klaidų kodus, nei yra iš tikrųjų.
 6. Tam bičui reiktų į kokią Švediją ar Daniją atvažiuot, kad suprastų, kas iš tikrųjų yra korozija, o čia dar ledinė mašinėlė Sliekų ieškojimas ir tiek...
 7. Normalios tos Valeo sankabos, kadaise Xantiai pasikeičiau ties 250.000, atvažinėjau iki 410.000, kol pridaviau į šrotą, sankaba veikė kuo puikiausiai. O tekdavo ir pabuksuot žiemą nemažai. Daug mašinų, ypač prancūziškų, originalios sankabos yra būtent Valeo. Va su Sachs sankabom tai neteko susidurt, ba fokiškų waginų nevairuoju Bet tikriausiai ir jos nėra blogos.
 8. 6:47- iš paskos žaislinis Dodge Ram važiuoja
 9. Apšvieskit, kolegos tokiu klausimu: Yra dėžė su razdatke Terrano II, 97 m., 2.4 benzas. Reikalinga razdatkė Patruliui 2.8TD, 91 m. Ar jų razdatkės turi ką nors bendro?
 10. Na jei jau į priekį, tai teks kokį modernesnį pikapą įsigyt, prie ūkės daug praktiškiau, negu Patrulis Nyksta po truputį senos, klasikinės mašinos.
 11. Taip, ten yra fiksatorius, jį reikia išimt. Smulkmenų jau neprisimenu, seniai nuiminėjau. Buvau ir remonto manualo tą dalį atsišvietęs su nuotraukom ir brėžiniais.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.