Jump to content

valdas-76

Nariai
 • Content Count

  1,549
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

valdas-76 last won the day on January 12

valdas-76 had the most liked content!

Community Reputation

5 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Kaišiadorys-Švedija
 • Pomėgiai
  Visureigiai, oldtimeriai, muzika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. valdas-76

  Vaizdelis

  6:47- iš paskos žaislinis Dodge Ram važiuoja
 2. Apšvieskit, kolegos tokiu klausimu: Yra dėžė su razdatke Terrano II, 97 m., 2.4 benzas. Reikalinga razdatkė Patruliui 2.8TD, 91 m. Ar jų razdatkės turi ką nors bendro?
 3. Na jei jau į priekį, tai teks kokį modernesnį pikapą įsigyt, prie ūkės daug praktiškiau, negu Patrulis Nyksta po truputį senos, klasikinės mašinos.
 4. Taip, ten yra fiksatorius, jį reikia išimt. Smulkmenų jau neprisimenu, seniai nuiminėjau. Buvau ir remonto manualo tą dalį atsišvietęs su nuotraukom ir brėžiniais.
 5. Ramesnį gyvenimą, che che Viršuj paprastai vaikai siautėja
 6. Stebuklų konstrukcijose nebūna- norint, kad atsirastų stabilumas, reikia arba storint, arba tankint. Yra ir tų klijų-hermetikų visokių dabar, tik juos daug patogiau naudot montavimo metu, o ne po jo. Jei yra priėjimas, tai po sijom/lagėm kažką daryt, kaipo papildomas atramas, bet čia vėlgi niuansai.
 7. Teisybę pasakius, nei ji nauja, nei ji Niva Viso labo Ševi Nivos restailas. Dizainas baisokas. Vardas pavogtas iš klasikinės Nivos, kuri dabar patapo Lada 4x4. Blogeris- idiotas. Iš kur jų tiek prisiveisė pastaruoju metu? Visi kaip vienas- pusvalandis sklandaus šūdo malimo apie nieką, necenzūrinė leksika, o labiausiai užknisa tas IQ 60 juokas...
 8. valdas-76

  Vaizdelis

  Gerai Syncro varo
 9. Tai chrenova, jei per 10 metų padangos medinės patampa
 10. Tai va, dabar beliko padangas įsigyt
 11. Sveikas

  tokių ratlankių TLC 80 ieškau:

  gal užmatysi, ką Švedijoj...?

  image.png.206b31d97691a465d1682477e92dbfac.png

   

  Egidijus

  Vilnius 

  8 698 700 dvylika

 12. Nu gal ne tokie jau anie kvailiai, kad Patrulio tiltų UAZike nepastebėtų Taigi yra mašinos modifikacijos, УАЗ-469Б su "kolchoziniais" tiltais, УАЗ-469- su kariniais. Aišku, ekspertų dabar prisiveisę kaip grybų po lietaus, tai ar vertinama objektyviai ir kompetentingai, čia kitas klausimas. Taigi iš esmės matau tik du tokios registracijos privalumus- didesnis TA intervalas (na ir pati apžiūra daugiau formali, išorinė) ir nereikia mokėti registracijos mokesčio. O jei su laiku tokių "istorinių" transporto priemonių keliuose atsiras daug, vertinimo ir pripažinimo kriterijai turėtų griežtėti, ir tada jau bus kreipiamas dėmesys į kitus dalykus, pvz., mažą ridą, restauruota ar ne ir pan. Dėl kasdienės eksploatacijos, pažįstu bent keletą entuziastų, jie savo transporto priemonėmis važinėja šiltuoju metų laiku, na bet tikrai ne vien į parodas ar senovinės technikos paradus Ir vėlgi čia gali būt tik laiko klausimas, kada koks nors įstatymo sargas sugalvos patikrint, kaip tokios transporto priemonės savininkas laikosi įstatyme nurodytų reikalavimų...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.