Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Edwas

  MP razdatke

  sweiki nusipirkau MP 2 dvidury 2.5td kaip atskirti kokia razdatke stovi,
 3. valdas-76

  Vaizdelis

  Gerai Syncro varo
 4. miroslavasr

  Ryčkos JGC WJ

  Vazinejau su jomis nematant kad gale tik 1 atmosfera kol nepamatavau Prieki dar imanoma nuleisti nuleidziant ora o gala... Diagonalines padangos.
 5. GiedriusZ

  Ryčkos JGC WJ

  tai gal amortiko stokas sudirbaiki dugno per didesnes duobes
 6. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Amortiko štokas kur prie kėbulo veržiasi tai priveržtas. Teche ant stendo papurtė, tai rado pagrindinę traukę šiek tiek atsileidusią prie tilto, tai bus matyt ar jinai bildėjo. Padangos 1,9bar pripūstos dabar, bet iš šono, tai sutinku, kad atrodo kaip balionai.
 7. darriuss01

  Ryčkos JGC WJ

  padangos ne per smarkiai pripustos? pagal foto atrodo daugokai
 8. Yesterday
 9. Buvo su standartiniu buferiu ir be gerves visa kita tiko
 10. Gavosi puikiai ! Visada su nostalgija prisimenu Niva, daug teigiamų emocijų net ir situacijose, kur įžvelgti kažką teigiamą nebuvo jokio pagrindo... Tiesa, o kaip su TA ? Kai kurių perdarymų nepastebėti neįmanoma.
 11. Last week
 12. Gal kas turit pilna raktu komplekta, kad butu galima susikomplektuot.
 13. Geros naujenos, aciu. Tikekimes dabar kad keliauti galesim
 14. priekinis salnikas irgi be spyruoklės? Įdomūs tie jų salnikai. Man tai diržo įtempėjo guolis kai parėjo. tai nenorėjau laukti kol atkeliaus, išpresavau ir vietoje nusipirkau pagal matmenis visus diržo guolius ir pasikeičiau, matysim kaip laikys
 15. Atlikti nauji darbai. Dalis profilaktiskai Pastebejau, kad is alkuninio priekinio rieboksli eina tepalas. Slapia ir vienos galvos dangcio tarpine. Taigi. Sugalvojau viska uzsakyti: 1. Alkuninio riebokslis 2. Galvu tarpiniu pilnas komplektas(pigiau komplektas) 3. Dirzo komplektas nes neaisku kada keistas 4. Vandens pompa nes irgi neaisku kaip ji o kadangi bus isrenkta, kartu ir pasikeisti ypac kai kaina palanki. Darbus atlikau ne pats nes neturiu garazo kaip zinote o kaip tik salciai ir guleti po masina malonumo jokio Viska padare Sergejus (jo servisas Vilniuje). Pakeistas dirzo komplektas visas (nors patikrinus buvo vienas guolis jau i pabaiga, kiti geri). Beje dirzo rida - 100 000 miliu... Nustebau. Taip ir gamintojas siulo keisti skaitant Lincoln knyga. Pakeistas alkuninio riebokslis. Pakeista vandens pompa. Is galvu tarpiniu tik dangciu buvo pakeistos abieju pusiu.
 16. Sveiki, jau anonsuojamas Kordonas 2021. Data - gegužės 7-10 dienomis. Bet panašu, kad visam pandemijos kontekste, dalyvavimas tik Youtube būdu nusimato... Карпатський Кордон '21 :: Позашляховий клуб «Львів 4×4» (lviv4x4.club)
 17. miroslavasr

  Ryčkos JGC WJ

  O amortikas pats? Tai yra jo stokas?
 18. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  per didesnes duobes važiuojant, skaudžiai sudungsi, per mažas duobes greit lekiant garso nebūna, tik per didesnes, kai ratas gauna smūgį didesnį. atrodo kad garsas ateina po kojom, bet su kai važiuoklė ant kieto, tai bėda gali būt bet kur... blogiausia kad judinant ir ieškant viskas atrodo vietose ir neatsileidę.
 19. miroslavasr

  Ryčkos JGC WJ

  O kas per bildejimas?
 20. RICISM

  Ryčkos JGC WJ

  Pagaliau parkeliavo 4 padanga, 3vnt gavau Lietuvoj, ketvirta keliavo iš Belgijos, nuo gruodžio 22d.. Pirmas test drive'as praėjo be problemų, niekur neliečia, nors dar per didelius kalnus nelaksčiau, tai bus matyt ateity. Užtai bildukas po vairuotojo kojom gyvena, niekaip nesuprantu, kas ten gali bildėt, kai viskas naujai perrinkta, naujos dalys ir viskas suvaržyta, neatsileidę.. Dar likę padaryt tiltų parišimus, priekinį kardaną reikia perdaryt, nes kreivai suvirinau, priekinių st. šlangelių reikia ilgesnių, led bar pasijungt, žodžiu smulkmenos. Bus įdomu išbandyt purve, dabar variklio galios netrūksta.
 21. Earlier
 22. Paprasta gauge su davikliu nupirkau ebay ir matydavau stabilia temperatura
 23. Hoooo

  Paskaitom Ru

  Skaitantiems rusiškai... Kaip suprantu - tikra, nors ir kelis kartus perpasakota istorija iš pašėlusių 90-ųjų, pagal kurią be jokių perdarymų galima būtų kurti filmą "Nacionaliniai offroad'o ypatumai {Rusijoje}". Как «буханку» спасали | Немодный клуб (nemodniy.ru)
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.