Pereiti prie turinio

Visa veikla

Šis srautas atsinaujina automatiškai     

 1. Vakar
 2. Užsakytas.Laukiam snorkelio.
 3. Tekinau. Užklausiu parasysiu.
 4. reiks bandyt ardyti, galvojau tiesiog uzklausiu ko galima mazdaug tiketis.
 5. Iš ko tekinta? ar pirkai jau pagamintas?
 6. Praeitą savaitę
 7. Sveikas . Pirmai pradžiai vis tik teks nusiimt dėžę , o tada jau bus matyt nors galima būtų pabandyt pasitikrint ar neatsileides dėžės korpuso dangtis arba tos dvi didelės probkės kur iš abiejų pusių dangtin įsuktos .
 8. Sveiki. Beda su pavaru deze. mp2 2.8td mechanine super select. pradejo labai varyt tepala is virsutines pavaru dezes dalies arciau variklio. nelabai matos iskur tiksliai ten bega, taip neblogai teka, ne po lasiuka. iskur ten gali begti? Gal kas buvo susidure? Kokia butu remonto eiga? nesu meistras, bet noriu pabandyti susitvarkyt pats. Dekui uz betkokia pagalba
 9. Ar as praleidau vieta, ar tokios nebuvo. O nuimti priekini kardana ir pasivazineti? Koks rezultatas? Be to kaip matosi, kad priekis plokuojasi ar neprasisuka ar dar kazkas? Jeigu gale su blokiruote problemos, irgi atrodo, kad priekis veikia negerai
 10. Sveiki ,gal kas turi brezinius po galinem sprandzinom pakisti pagalves poliuretano 2 cm?
 11. ir man atrodo problema ne razdatkėj...
 12. kai busiu Moletuose, duosi pralekt? 🙂
 13. tik ne perdare,o pastate atgal i savo vieta kas turejo tas varyklis iki 2000m.o dumina ir apsukos - ne pilnai pajunge siurbli.ten dar stovi toks juodas voztuvas,jis turi kelti apsukos kada varyklis saltas,ijungta kondiske arba automatine gr.deze. ziurek shema KIA CARNIVAL 2000m(ijeigu originalini siurbli tau pastate nuo J3 TDi KIA-HYUNDAI )
 14. Taip, teisingai. Tas "mirimas" blokiruotės įvairus gali būti, juk jei sukepę ir sulipę diskeliai tai suksis vistiek į vieną pusę bet tada negerai ant posūkių ypač ant asfalto, jei neblokuoja visai tai tada pasidaro kaip "paprastas" tiltas ir ratai (pakėlus ant keltuvo) sukasi į priešingas puses. Tokio tipo kaip LSD blokiruotės (diskelių pagrindu) veikia tik tada kai STIPRIAI pradeda skirtis vienos ašies ratų sukimosi greičiai, ant posūkio neturi jaustis blokavimo, nes greičiai skiriasi labai minimaliai. Čia diskutuojama problema bus tik priekiniam tilte, įtariu kad tiltas jau blokuojasi prie minimalių skirtumų ratams sukantis, tai gerai bekelėje, bet ne ant asfalto
 15. jeigu yra blokiruotė tada taip ratai turėtų suktis į vieną pusę, nebent ta blokiruotė jau mirus, ar su tokio tipo blokiruote, kad ir mirus suksis į vieną pusę?
 16. Teisingai raso,platesnes tures pranasuma tik ten kur minkstas pavirsius ir dugnas giliai,durpyne,uzpelkejusioj vietoj,visur kitur pranasuma tures siauresnes.
 17. nebuk uzsispyres, mums tingisi po interneta kainu ieskot, tu jau jas vistiek zinai
 18. Čia stipriau sukant bandei, nes lėtai nesuveikia varilokas.
 19. Čia taip neturėtų būti, nes pas jį yra kaip LSD principo blokiruotė, variloku vadina, jei tiltas open tipo tai taip suksis.
 20. Na tiltas priekinis (hydra lock - varilock-su blokiruote) ir posukyje jauciasi kaip jį blokuoja toks itempimas su girdzdesiu gaunasi. Atrodo kad noretu vienas ratas prasisukt vietoj.
 1. Įkrauti daugiau
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.