Pereiti prie turinio

Visa veikla

Šis srautas atsinaujina automatiškai

 1. Praeitą savaitę
 2. https://technsight.com/
  1. ElliottSoich

   ElliottSoich

   https://technsight.com/
 3. Anksčiau
 4. https://technsight.com/
  1. ElliottSoich

   ElliottSoich

   https://technsight.com/
 5. Sveiki, jai dar yra gyvų tai ieškomas visureigis tik dyzelis ir tik mechanas iki 2000eur

 6. Traukti paeiliui saugiklius po vieną ir žiurėti ar taisosi ar ne, pasitaisius žinosit kas kaltas, (aš taip dsryčiau)😁
 7. Laba diena, Problemos su R51 1) Ant salto motoro sokineja itampa (gazuojant riskeja sviesos), labai jauciama ijungus peciuka. 2) Ant salto uzkurus zemos apsukos, uzvedus tik apie 900. Remontuotas generatorius ir du kartus tikrintas ant skirtingu stendu. Akumas naujas. Laidai patikrinti. Siltam motorui lyg viskas susitvarko. Ar yra minciu? Ar gali peciukas but kaltas?
 8. Laba, r51 140kw Daznas stabdziu kaladeliu ir oro filtro keitimas. Del rudziu, bagazine ir riemas, reikia antikorozinio. Blogas langu apiputimas. Garso izoliacija silpna. Po 6metu vazinejimo ir 300k km, mano problemos: sankaba, generatorius, purkstuku tarpines, DPF, . Itampos sokinejimas ir zemos apsukos (ieskau kame ir kodel). Po ziemos supuvo ism. sistema, vanduo sniegas ir druska savo daro. Pakabos remontas nera brangus ir ilgam, pravazumas geras nor ant ledo juntamas svoris.
 9. Dubliuosim informacija, kad liktu ir cia Idejau greiciu dezes ir priekinio reduktoriaus apsaugas
 10. Sveiki, ieškau gyvo rėmo Land Cruiser 100. Gal kas ka turi pasiūlyti, ačiu
 11. Maždaug spalis, gali būti +- 2 savaitės į rugsėjį arba lapkritį
 12. Kažkada mane lenkai kvietė, bandžiau prikalbinti ir lietuvaičius į Tunisą... neatsirado, ne tas laikas dar buvo +/- kuriuo metu planuoji? Nes šiemet arba Balkanai, arba kažkur toliau tikiuosi pakeliauti... Pasižiūrėsiu archyvuose, gal kokių senų trekų liko Alžyras, Tunisas, Libija...
 13. Tada pirmiausiai keisti tepala ir filtrus. Kartu matysi kaip reikalai dugnyneje
 14. Taigi, atveriu kortas - kelionės plane - Alžyras. Idėja gimė kai mane, jau susiruošusį į Maroką, Kamerzanovas pakvietė į Alžyrą. Atsisakiau, netiko laikas, ir kelto bilietas jau nupirktas buvo, bet pamaniau - super, nereikės galvoti kur važiuosiu kitąmet. Trumpai: Vizos daromos Varšuvoje, kaina apie 100 pinigų + transportas ten ir atgal. Vizos laikas skaičiuojamas ne nuo įvažiavimo o nuo išdavimo dienos, čia truputį negerai, jų patikrinimas kartais užtrunka, o atsargos neužsimesi, jei to užtrukimo nebus. Vizoms reikia iškvietimo, bet jį gali suorganizuoti kokia nors Alžyro turistinė įmonė. Keltas į sostinę iš Marselio arba Alikantės. Iš Marselio geriau, nes trumpiau per Europą belstis. Alžyre gali tekti samdytis gidą su visureigiu. Dar nežinau ar jis būtinas. Bet jei būtinas, jį bus galima samdyti iš tos pačios įmonės, kuri parūpins iškvietimus (patikrintos Kamerzanovo). Maršruto Alžyre kol kas neaprašinėsiu, bet tai bus ir miestai ir Romos civilizacijos liekanos ir poilsis prie jūros ir, svarbiausia - dykuma. Iš Alžyro planuoju grįžti kitu keliu - per Tunisą, aplankant įdomesnes vietas, iš jo keltu į Siciliją, iš Sicilijos į žemyninę Italiją, o iš jos Lietuva praktiškai ranka pasiekiama Kuro kaina Alžyre 0,2€ !!!!!!!!!!
 15. Kada keisti neaišku... neperseniausiai grįžus iš USA... Tikrinta kaip priklauso 😉 Nutrini klaidas (nusitrina nevisos) vaziuot geriau nepradeda, ismeta vel ir tas klaidas kurios nusitryne
 16. Deze eina i avarini rezyma. Standartiskai pradeti nuo paprasciausio: 1. Tepalai? Kiek ju ten yra? Tikrinta kaip priklauso? 2. Kada buvo keisti? Kad nebutu, kad keiti kartu su deze 3.Klaidas istrini, pradeda vaziuoti gerai ir po kiek laiko vel klaidos ir avarinis rezymas?
 17. O taip vyko vyrių keitimas. Duris pakabinau prie lubų, kad greičiau būtų ir nereikėtų laidų atjunginėt
 18. Ne, bet visiškai šalia
 19. Su 2024-ais visus klubiečius ir prijaučiančius! Naujieji Drakono metai prasideda su naujais Off-road projektais. Netrukus startuoja bekelės nuotykių versija XBRADAS CUP Tai ne greičiui varžybos, galima neskubant pravažiuoti legendą, galima pasirinkti patogiausią jums dieną, arba nespėjus rasti visus KP, padaryti tai kitą patogią dieną. Laikas nefiksuojamas. Bus legendos "AT" tinkančios standartiniams visureigiams ir bet kokiam 4wd transportui, be sunkių vietų. O laukiantiems rimtesnių nuotykių bus "MT" legendos, kur gali tekti gervės trosą išvynioti. Jums sukurtoje galerijoje internete galėsite pateikti nuotykių - surastų KP fotofiksacijos rezultatus, nes kiekvienam ekipažui numatyti prizai. Kiekvienas ekipažas teisingai įvykdęs legendos užduotis ir pateikęs foto rezultatus galerijoje gaus atminimo prizą, o metų gale pirmieji 3 ekipažai įveikusieji daugiausiai XBradas CUP etapų galės dalyvauti nemokami Kalėdiniame XBradas reide su vaišėmis pabaigoje. XBRADAS CUP Legendas galima bus įsigyti per čia pat Parduotuvė - 4x4forum Priešistorė. Senais 2006-ais buvo organizuotas pirmasis dviejų dienų važiavimo bekele renginys Pabradas'06, kur buvo pirmą kartą Lietuvoje panaudota fotofiksacija surastų GPS ir 4x4 legendos pagalba kontrolinių punktų KP. O kitais 2007-ais metais jau sugalvotas XBradas vienos dienos formatas su GPS orientacijos užduotimis, adaptuotas šeimyninėms 4x4 pramogoms. Kaip tokio formato pradininkai tęsiame geras tradicijas ir ruošiame kolekciją smagių 4x4 pramogų.
 20. Buvusios Kadafio valdos?
 21. Dragon

  Sukčius

  Pasidalinu 4x4SOS.lt portale, kad kiti neužsirautų.
 22. Toje šalyje Sachara yra pati gražiausia, kopos ir uolos
 1. Įkrauti daugiau
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.