Pereiti prie turinio

Dėdė Klevas

Nariai
 • Pranešimai

  5.119
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  10

Dėdė Klevas paskutinį kartą laimėjo Kovo 15

Dėdė Klevas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

12 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  palei Kauna
 • Pomėgiai
  dauzytis nagus i burzgianti metala :)

Paskutiniai lankytojai

4.704 profilio peržiūros
 1. Įtariu kad ieškai pagal mašiną o patčių guolių - taip dažniausiai nieko nerandi , ieškok konkrečiai pagal guolio numerį ar išmatavimus . Gal padės https://7zap.com/ru/catalog/cars/Suzuki/brand/49/0/Samurai%2FSJ
 2. Jei termomova tvarkinga tai nelabai ją sustabdysi ypač kai variklis užkaitęs iki aukštos temperatūros , o ir laisvai neturėtų suktis . Beje , būt gerai pamatuot temperatūrą su išoriniu termometru - visai galimas dalykas kad ir daviklis pagedęs .
 3. Nu ir kokie patikrinimo rezultatai .
 4. Pirmai pradžiai pasitikrink ar laisvai sukasi vairo kardanas .
 5. Sveikas . Pirmai pradžiai vis tik teks nusiimt dėžę , o tada jau bus matyt nors galima būtų pabandyt pasitikrint ar neatsileides dėžės korpuso dangtis arba tos dvi didelės probkės kur iš abiejų pusių dangtin įsuktos .
 6. Dar dadedam prie to kad vasara (jau nekalbant apie žiemos malonumus) dar kaip ir nieko bet vistiek reik bent 10km pravažiuot kad tepalas sušiltų ir leistų lengvai dantračiams suktis ir turėsim visus nigrolo privalumus.
 7. Grįžtant atgal prie įrankių tai su MAKITA visas aplink mane esantis kiemas dirba (pas ką suktuvai , pas ką perfai batereikiniai , pas ką kampinukai , pas ką smūginiai suktuvai) - nu dirba ir nesiskundžia kad nelaiko .
 8. Visų rimtų gamintojų įrankiai laiko normaliai pakol nepakliūva į nugrubnagių rankas - tada jau nieks nelaiko jei gamintojas neįdėjas apsaugos nuo vandalų.
 9. Užuojauta , kirba įtarimas kad padangos jiems balastas ir ne ratų jiems reikėjo.
 10. Geriau neklausk kiek ba per tą laiką taip pripratau pėstute vaikščiot kad lig šiol dar vis atprast negaliu
 11. Skiedžiau tokią bituminę mastiką Styrbyt2000 ir purškiau su smalos pistoletu - nu dar nenukrito o kas ten po ja darosi nežinau
 12. Užeik čia https://www.facebook.com/pg/Dėdės-Klevo-Garažiukas-361870380551480/photos/?ref=page_internal ir rasi visą lopymo epopėją mano patrulio .
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.