Pereiti prie turinio

Dėdė Klevas

Nariai
 • Pranešimai

  5.114
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  10

Dėdė Klevas paskutinį kartą laimėjo Kovo 15

Dėdė Klevas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

12 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  palei Kauna
 • Pomėgiai
  dauzytis nagus i burzgianti metala :)

Paskutiniai lankytojai

4.632 profilio peržiūros
 1. Sveikas . Pirmai pradžiai vis tik teks nusiimt dėžę , o tada jau bus matyt nors galima būtų pabandyt pasitikrint ar neatsileides dėžės korpuso dangtis arba tos dvi didelės probkės kur iš abiejų pusių dangtin įsuktos .
 2. Dar dadedam prie to kad vasara (jau nekalbant apie žiemos malonumus) dar kaip ir nieko bet vistiek reik bent 10km pravažiuot kad tepalas sušiltų ir leistų lengvai dantračiams suktis ir turėsim visus nigrolo privalumus.
 3. Grįžtant atgal prie įrankių tai su MAKITA visas aplink mane esantis kiemas dirba (pas ką suktuvai , pas ką perfai batereikiniai , pas ką kampinukai , pas ką smūginiai suktuvai) - nu dirba ir nesiskundžia kad nelaiko .
 4. Visų rimtų gamintojų įrankiai laiko normaliai pakol nepakliūva į nugrubnagių rankas - tada jau nieks nelaiko jei gamintojas neįdėjas apsaugos nuo vandalų.
 5. Užuojauta , kirba įtarimas kad padangos jiems balastas ir ne ratų jiems reikėjo.
 6. Geriau neklausk kiek ba per tą laiką taip pripratau pėstute vaikščiot kad lig šiol dar vis atprast negaliu
 7. Skiedžiau tokią bituminę mastiką Styrbyt2000 ir purškiau su smalos pistoletu - nu dar nenukrito o kas ten po ja darosi nežinau
 8. Užeik čia https://www.facebook.com/pg/Dėdės-Klevo-Garažiukas-361870380551480/photos/?ref=page_internal ir rasi visą lopymo epopėją mano patrulio .
 9. Nu pratrins ir kas iš to - nugi išvis nieko neliks . Taip bent kažkiek palaikoma forumo dvasia ba , jei nepastebėjai , forumas apmiręs labai ir darosi labiau panašus į biblioteką nei į bendraminčių bendravimo vietą.
 10. Arba spynelės kontaktai , pasidaryk tiesioginį starterio valdymą - patikėk padeda .
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.