Pereiti prie turinio

Dėdė Klevas

Nariai
 • Pranešimai

  5.129
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  10

Dėdė Klevas paskutinį kartą laimėjo Kovo 15

Dėdė Klevas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

12 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  palei Kauna
 • Pomėgiai
  dauzytis nagus i burzgianti metala :)

Paskutiniai lankytojai

4.775 profilio peržiūros
 1. Prašom , bele tik mačyjo Beje , sklendės vaikšto ir net labai priaugusiam brudo kolike .
 2. Sakai iš patirties O iš patirties galiu pasakyt tik tiek kad valyt reikia kai tik nusiperki ba dažniausiai niekas jo nebūna valęs . Kažkokios tai spec įrangos EGR'o vožtuvui patikrint kaip ir nėra ba anas arba atsidaręs arba užsidaręs , praktiškai tikrinamas vizualiai apžiūrint nuimtą , dar gali pasijungt vakuminį siurbliuką ir pasižiūrėt veikia jis ar ne . Beje ; kai susiruoši valyt tai turbinos slėgio daviklį iškart išsiimk pasidėk saugiai ba jei to nepadarai tai po valymo dažniausiai prireikia naujo daviklio .
 3. Jei prieš vakumų tvarkymą viskas buvo daug maž gerai o po jų tvarkymo prasidėjo negerumai tai tikrink tai kas surišta su vakumais - degimas dėl pakeistų kelių šlangučių nenusimuša.
 4. https://www.youtube.com/watch?v=g9WBSzL_LGA&ab_channel=ГаражныйАвтопром
 5. Nematant konstrukcijos sunku ką ir patart bet yra tokie dalykai kaip šlangutės sukamos ant ventilio ir jų pagalbą gali ventilį pasistatyt kur pačiam patogiau . Atrodo va taip ;
 6. Tada belieka šlangutės (būna kad viduj išsisluoksniuoja) arba pačioj pompelėj manžetai išburkę ir neleidžia skysčiui lengvai grįžt į bakelį - stebūklų nebūna .
 7. Šiaip tai tas reiškinys vadinasi ne sankabos "vedimas" o "buksavimas" . Atsiranda kai diskas į pabaigą arba po gero buksavimo susimėto smagratis arba diskatorius . Dažniausiai "gydymas" baigiasi tuom kad tenka nuiminėt dėžę keist sankabos komplektą.
 8. Įtariu kad ieškai pagal mašiną o patčių guolių - taip dažniausiai nieko nerandi , ieškok konkrečiai pagal guolio numerį ar išmatavimus . Gal padės https://7zap.com/ru/catalog/cars/Suzuki/brand/49/0/Samurai%2FSJ
 9. Jei termomova tvarkinga tai nelabai ją sustabdysi ypač kai variklis užkaitęs iki aukštos temperatūros , o ir laisvai neturėtų suktis . Beje , būt gerai pamatuot temperatūrą su išoriniu termometru - visai galimas dalykas kad ir daviklis pagedęs .
 10. Nu ir kokie patikrinimo rezultatai .
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.