Jump to content

Dėdė Klevas

Nariai
 • Content Count

  5,133
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Dėdė Klevas last won the day on March 15 2020

Dėdė Klevas had the most liked content!

Community Reputation

12 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  palei Kauna
 • Pomėgiai
  dauzytis nagus i burzgianti metala :)

Recent Profile Visitors

4,868 profile views
 1. Užeik va čia https://www.facebook.com/Dėdės-Klevo-Garažiukas-361870380551480/photos ir mažu rasi kokią idėją savam projektui .
 2. Šiaip tai dėl to kad lengviau oras iš bloko išeitų užpildant sistemą ta skylutė gręžiama , dažniausiai tai daroma termostatuose skirtuose AS be plėtimosi bakelio integruoto į sistemą.
 3. O tai manai kad katinui užmovus antsnukį anas lot pradės ?
 4. Šiaip tai nuo tokio patrumpinimo nieko tokio nutikt neturėjo . Pasitikrink pliusinius laidus einančius nuo akumo į saugiklių bloką , spynelę - visai gali būt kad kažkur bus labai silpnas kontaktas .
 5. Šiaip tai kai TA tikrina emisiją tai tai daro varikliui dirbant aukštais sūkiais , o kai variklis dirba aukštais sūkiais tai sklendės būna atidarytos .
 6. Šiaip tai netik atjungt bet sklendes užfiksuot pageidautina . Galima ir išvis išmest bet tam reikia atsidaryt kolikus . Išmetus sklendes prie žemų sūkių truputį pablogėja trauka .
 7. Prašom , bele tik mačyjo Beje , sklendės vaikšto ir net labai priaugusiam brudo kolike .
 8. Sakai iš patirties O iš patirties galiu pasakyt tik tiek kad valyt reikia kai tik nusiperki ba dažniausiai niekas jo nebūna valęs . Kažkokios tai spec įrangos EGR'o vožtuvui patikrint kaip ir nėra ba anas arba atsidaręs arba užsidaręs , praktiškai tikrinamas vizualiai apžiūrint nuimtą , dar gali pasijungt vakuminį siurbliuką ir pasižiūrėt veikia jis ar ne . Beje ; kai susiruoši valyt tai turbinos slėgio daviklį iškart išsiimk pasidėk saugiai ba jei to nepadarai tai po valymo dažniausiai prireikia naujo daviklio .
 9. Jei prieš vakumų tvarkymą viskas buvo daug maž gerai o po jų tvarkymo prasidėjo negerumai tai tikrink tai kas surišta su vakumais - degimas dėl pakeistų kelių šlangučių nenusimuša.
 10. https://www.youtube.com/watch?v=g9WBSzL_LGA&ab_channel=ГаражныйАвтопром
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.