Pereiti prie turinio

Skubūs klausimai-atsakymai apie Jeep iškilusias problemas senbūviams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

"Airisss minėjo, kad Klaipėdoj dar litais buvo apie 400 Lt (pilnai restauruota)."

 

"EDIT: "PMMD SERVISAS" (Klaipėda) pasakė kainas. Restauruotų pardavimui šiuo metu neturi, o restauravimo kaina: 150 - 450 eur su vienų metų garantija. Panašu, kad teks amerikonams nusiųst $$$..."

 

Nu jo... euras savo padarė..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kainos maždaug tokios (iš skirtingų šaltinių):

 

Airisss minėjo, kad Klaipėdoj dar litais buvo apie 400 Lt (pilnai restauruota).

Aš kiek klausinėjau šrotuose ir kas ardo, tai 200~300 eur (dėvėta nerestauruota).

Restauruota per eBay iš USA - kažkur ~300 eur su visais siuntimais ir mokesčiais.

Restauravimas Alytuj - nuo 100 eur, bet negarantuoja, kad gerai pavyks...

 

EDIT: "PMMD SERVISAS" (Klaipėda) pasakė kainas. Restauruotų pardavimui šiuo metu neturi, o restauravimo kaina: 150 - 450 eur su vienų metų garantija. Panašu, kad teks amerikonams nusiųst $$$...

Oho !!!. Kuo klaipėdiečiai grindžia tokį kainų skirtumo intervalą ? 150-450? Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesą sakant nesigilinau pas juos, bet alytiškiai tai sakė, kad priklauso nuo sudilimo lygio (turbūt nuo keičiamų detalių priklauso). Ai, dar klaipėdiečiai sakė, kad šitiem džipam būna du kolonėlių tipai - su trim tvirtinimo varžtais arba su keturiais - gal nuo kolonėlės tipo dar kaina priklauso.

 

Kol kas nusprendžiau kolonėlės nekeist, stebėsiu eBay, ten realu rast už 200~250 eur pilnai restauruotą su garantija. Kol kas įsidėsiu stambesnį (offroadinį) demferį/amortiką, daug kas sako, kad šiek tiek padeda - šiaip ar taip, vis tiek reikėjo jį keist...

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad net pjaustyt nieko nereikia - pas mane padangos 32" ir 265 pločio - nei priekinio bamperio, nei slenksčių galų pjaustyt nereikėjo...

EDIT: sorry, nesužiūrėjau, kad ratai aftermarketiniai. Na bet tebūnie čia info, kad su gamykliniais 17x7.5 ratais ir 32" padangom neliečia.

 

Klausimas - koks ratų išnešimo "į lauką" pranašumas? (ratlankių ar rastavkių pagalba). Beje, ar nuo to automatiškai nesigauna, kad reikia dėt plastikinius sparnų platinimus? (nes išlindę ratai taško mašinos šonus).

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai daugumai gražiau, man irgi :D

Kiti tiesiog pasilieka su originaliais, kad nereiktų papildomai išlaidaut...

nu matai, islaidavimas islaidavimu,bet dedant didesnes padangas (automatiskai ir platesnes) ant originalu prasideda problemos, tai susukus vaira siekia tai linges siekia (mano atvejis xj) tai tiesiog butina det ant platesniu ratlankiu, o jie ir su palange, didesne ar mazesne, jau bus... tarp kitko ir padangos ilgiau tarnaus, cia faktas! 

Redagavo shirokas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, tas tiesa, bet kartais per plauką galima "praslyst" ir su originaliais, tai nėra būtinybės pirkt palanginių (nors aišku norėtūsi :). Pvz. man dabar su originaliais ratais (17x7.5) ir 32" padangom (265) nieko pjaustyt nereikėjo, tik vos vos liečia apatinę svirtį, susukus (analogiška vieta tavo XJ lingei), tai galvojau arba rastavkes dėt, arba ratus keist, bet kai ten vos vos prabraukia, tai nusprendžiau palikt kaip yra. Dar mano WJ ratų modelis toks sakyčiau vienas gražiausių variantų iš originalų, tai patenkina :)

 

Gal ir pasikeisiu kada į "palanginius" jei labai užniežtės :D, nors R17 ratai jaučiu nepigūs..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va ka pastebejau, nežinau ar senai bet... kiek suprantu priekinis tiltas gerai sulindes buvo ir užspaudes kiek suprantu greičio dėžės aušinimo tepalo šlangutes,na nepilnai suspaustos bet gerokai ? Ar taip? Koks būdas tai pataisyti, keisti i kitas (mačiau ten i dėže ieina lyg i plasmase kaio fiške) ar pjauti,sujunginėt su guminėm žarnom?

post-10219-0-82050700-1472844807_thumb.jpeg

post-10219-0-67883900-1472844825_thumb.jpeg

post-10219-0-40696700-1472844843_thumb.jpeg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.