Pereiti prie turinio

Skubūs klausimai-atsakymai apie Jeep iškilusias problemas senbūviams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

Man tik įdomu buvo kokį klaidos kodą meta..

Kiek žinau meta tik tada jei nepajungtas sklendes valdantis varikliukas (todėl kas atjungia sklendes, varikliuką palieka prijungtą). Jei dėl pačių sklendžių ką nors su oro padavimu pajustų, tai mestų ko gero MAF arba MAP klaidas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viena beda susitaisiau kita atsirado...:)

Gal kas zino kas yra WJ 2.7 kai kuro yra bake tiek kad rodikle rodo ant trecio bruksniuko uzgesta masina be vaziuojant poto buna lengvai arba sunkiai vedasi...Jeigu kuro puse bako ir daugiau jokiu bedu vaziuoji normaliai niekas nesidaro...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Itariu kad neveikia ,ratai 33.pakelus galinius ratus viena pasukus kitas turetu suktis i ta pacia puse kiek suprantu?razdatke ir deze ant N.paskui dar bandziau viena rata pakelus vaziuoti ,niekur nenuvaziavau.

Tai kitas nejuda visai ar sukasi į priešingą pusę ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viena beda susitaisiau kita atsirado...:)

Gal kas zino kas yra WJ 2.7 kai kuro yra bake tiek kad rodikle rodo ant trecio bruksniuko uzgesta masina be vaziuojant poto buna lengvai arba sunkiai vedasi...Jeigu kuro puse bako ir daugiau jokiu bedu vaziuoji normaliai niekas nesidaro...

Niekas nieko nezinote...apie sia beda...
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei sukasi kitas ratas į priešingą pusę, tai viskas ok. Berods po keleto rato apsukimų, kitas ratas pradeda suktis į tą pačią pusę.

Nuo kada čia taip yra? :D Jeigu tilte yra LSD tipo reduktorius, abu ratai sukasi  į ta pačią pusę nuo pat pradzios.

Redagavo skrajojantis_olandas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, bet pas mane taip yra kiek atsimenu... Buvau visą mašiną pastatęs ant ožiukų ir sukau vieną ratą, o kitas tos ašies ratas sukosi į priešingą pusę; Šiek tiek pasukus, sustojo, ir pradėjo suktis į tą pačią pusę. Pas mane QuadraDrive. Kiek man aiškino, taip ir turi būt, t.y. kol sukelia slėgį ir sukabina. Bet aš ne ekspertas, ir per daug neišmanau - tik pasakau kaip pas mane.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten viskas gerai. Kai uzvirinsi reduktorių tada abu ratai suksis i viena pusę. Taip ratsi ir turi suktis kitaip posukio nepadarysi. O LSD ne nuo apsisukimų skaičiaus blokuojas. O nuo apkrovos, kai vienas ratas turi gera sukibimą kitas pradeda laisvai suktis spyruokles suspaudžia trinties diskus....

Tiesa man ir reikia galinio reduktoriaus jeep grand 98m 2.5td Reikalinga tik pora is redugtoriaus. Visi kiti dantraciai geri.

post-12400-0-54249900-1469507802_thumb.jpgpost-12400-0-74098000-1469507837_thumb.jpgpost-12400-0-68639000-1469507866_thumb.jpg

Redagavo Mblorinser
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Itariu kad neveikia ,ratai 33.pakelus galinius ratus viena pasukus kitas turetu suktis i ta pacia puse kiek suprantu?razdatke ir deze ant N.paskui dar bandziau viena rata pakelus vaziuoti ,niekur nenuvaziavau.

ta lsd 33 ratam kaip suniui penkta koja.. neprasidek su remontais, jokio tolko... geriau atverk 300 zalio ir isidek simtaprocentine automatine, ir pajausi koks tai geris

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten viskas gerai. Kai uzvirinsi reduktorių tada abu ratai suksis i viena pusę. Taip ratsi ir turi suktis kitaip posukio nepadarysi. O LSD ne nuo apsisukimų skaičiaus blokuojas. O nuo apkrovos, kai vienas ratas turi gera sukibimą kitas pradeda laisvai suktis spyruokles suspaudžia trinties diskus....

Tiesa man ir reikia galinio reduktoriaus jeep grand 98m 2.5td Reikalinga tik pora is redugtoriaus. Visi kiti dantraciai geri.

attachicon.giftmp_29425-IMG_20160617_151421-1671828057.jpgattachicon.giftmp_29425-IMG_20160617_1543081403583085.jpgattachicon.giftmp_29425-IMG_20160617_1543161538981567.jpg

Spyruokles reikia dėt iš išmaniojo telefono, kad žinotų kada ir kiek spaust...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spyruokles reikia dėt iš išmaniojo telefono, kad žinotų kada ir kiek spaust...

Ka tuo norejai pasakyti? Tiems kas nezino sandaros ir veikimo principo paprasciausios sistemos uzteks zinoti ir tiek. Tiems kas zino daugiau gal ir juokingai atrodo, bet paprasciau paaiskinti nezinau kaip. Prispaudimas vyksta trinties ir kuginiu dantraciu pagalba. Redagavo Mblorinser
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.