Pereiti prie turinio

Skubūs klausimai-atsakymai apie Jeep iškilusias problemas senbūviams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

Bent jau Grando tai ir uz 1000€ galima nevargti ir negaisti laiko ieskant, nebent reikia donoro, ir kogero kad su kitais Jeep modeliais irgi taspats. Net ir pirmos laidos padoresni Grandai (ZJ) eina virs 2000€. Tuo labiau kad jie tampa deficitiniais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tiesiog naudojuosi originalia Jeep instrukcija kuri buvo mano mašinoj, ten rašo, kad 10W40, o 5W30/40 rekomenduoja kai žemiau -20*C, ko pas mus klimate praktiškai nebūna, o dėl kelių pasitaikančių dienų nesivarginu pilt skystesnio. Nors jei variklis tikrai geros būklės, turbūt ir tas 5W40 nepakenks, vis tik skystesnį tepalą lengviau "išjudint"..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia yra tik reklaminis triukas..

Is "tos pacios backos " viskas daroma..

Maciau kaip is atrabotkes padaro gintarini tepaliuka. Beje buvo diskutuota forume apie tai.

Tipo savybes tepimo niekur nedingsta,isvalomas nuo siuksliu ir priemaisu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo jo,po tokiu kalbu ir i pumpaduzus pradeda pilti 10W40 o po to skundziasi kad motorai xujovi nes nelaiko...

Gamintojai ne siaip raso koki tepala pilti reikia.

O kalbant apie 2,7CRD tai motoras merso,o ziurint pagal mersa 2,7 duoda 5W40 ir 5W30 tiktais...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Motoro gamintojas yra MB o ne Jeep siaip...

O del gamintojo rekomendaciju aplamai turejau omeny.

Jeep 2,7CRD visi katalogai rodo pasirinktinai tarp 10W40 ir 5W40. As asmeniskai nepagailiu to keliu euru skirtumo bet pilu tik 5W40 nes pas mane motoras tikrai gauna kruvio.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik 5W40.. Klampa tai ta pati kaip ir 10W40, tik tiek kad 5W40 stingimo temperatūra -30 o 10W40 -25.. Ir tas ir tas gali būt sintetinis, ir tas ir tas gali būti pusiau sintetinis. Esmė kaip kolega minėjo gamintojo rekomendacijose.

Redagavo namaste
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kam buvo tokia beda su kolektoriaus sklendem,pas mane kai isarde meistras rado jas aptrupejusias ir buvo reguliatoriaus traukute nusokusi,sklendes sake apvirino uzkabino traukute pusdieni viskas OK buvo,popiet jau vel dega chekas klaida vel tokia pat meta...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet kaip gali neuzdegti jei prisisuka trimis varstais dezute su traukute tokia kuri darineja sklendes o i ta dezute pasijunge fiske su trim laisdais...ir pas mane buvo nukritusi traukute nes isdiles oboliukas,tai manau logiska kad ismeta klaida...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.