Pereiti prie turinio

Skubūs klausimai-atsakymai apie Jeep iškilusias problemas senbūviams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

klausimas gudriems senbuviams..uzsiroviau ,ant libercio greiciu dezes..po feis lifto jos kitokios..siek tiek kaip suprantu kompas skiresi..nes naujasnio libercio deze su daugiau ,,fiskiu,,..klausimas butu,ar imanoma butu ideti senesnio deze ir perprogramuot kompa..kalbu apie automata 3.7 bendza

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

sveiki kaip pas jus wj 2,7crd veikia klima pas mane normaliai saldo tik ant auto padeties.pastebejau snd nes karsta.freono yra slegis nekrenta.kondenctas perdrenaza bega vamzdeliai salti.bet pasukus vejalio greicio reguliatoriu is auto padeties saltumas sumazeja vamzdeliai maziau salti,ar taip turi but,?

Redagavo katis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane pernai gerai salde o siemet papaildziau ir jau kai pilde sake kad kazkas negerai nes slegiu skirtumas didelis kazkam jau i pabaiga. Tik vienas vamzdukas turi buti saltas kad net apserksnija. kitas turi huti karstas kad rankos nenulaikysi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pas mane ant auto ir saldo gerai, is pradziu pucia ir vesina smarkiau po to turbut krentant salone temp iki nustatytos.pucia jau leciau. bet persukus reguliatoriu kur pats reguliuoji vejelio stipruma saldymas susilpneja.as to klausiu.o vamzdelis taip vienas saltas net lasai susidaro,be tik ant auto padeties.

Redagavo katis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pas mane ant auto ir saldo gerai, is pradziu pucia ir vesina smarkiau po to turbut krentant salone temp iki nustatytos.pucia jau leciau. bet persukus reguliatoriu kur pats reguliuoji vejelio stipruma saldymas susilpneja.as to klausiu.o vamzdelis taip vienas saltas met lasai susidaro,be tik ant auto padeties.

Viskas taip ir turi būti, auto palaiko salone užduotą temperatūrą, o jei ventiliatorių palei greičiau, tai nespėja šaldyti nes lauke dvigubai karščiau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas taip ir turi būti, auto palaiko salone užduotą temperatūrą, o jei ventiliatorių palei greičiau, tai nespėja šaldyti nes lauke dvigubai karščiau

 o dabar. aiskiau tuo varysiu i moletus i svente isbandysim kaip veikia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi kažkaip keistai jinai veikia. Šaldo tai gerai, net per gerai... Ar ant "Auto", ar ne, bet jei AC įjungtas, tai praktiškai visada per šaltą varo, net jei ir 26'C nustatai, vis tiek pučia 8~10'C orą. Kai nustatai "Hi", tai jau tada šalto nepučia. Tiesiog išjungiu AC kai per šalta ir tiek žinių....

 

Įtariu kad gali būt klimos infrared sensorius pagyvenęs (vis tik ~12 metų), jis stebi salono įkaitimo temperatūrą ir pagal tai reguliuoja kiek šildyt/šaldyt.

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ir as jau pradedu susidurti su problemom vaziuojant variklis pupsi toks jausmas kad purkstukai suda mala  + tolygiai laikant gaza ar ijungus autopilota pravazevus pora geru km ismeta variklio klaida ir tampa nejautrus gazas iki 3 stuku virs pradeda vel traukti! patikrinus su rakteliu klaidas radau tokias: 

1. P0340 sitos klaidos taip pat nemato nei Delfi nei Autocomas tik ant spidometro rodo nunulinti taip pat niekaip nepaviko del sitos klaidos gali buti taip kad kazkuris purkstukas perpila saliarka ir gaunasi pupsejimas variklio :(

2. P0403 EGR buvo nuiimtas ir jis yra svarus ! akuma atjungus klaida nepasinaikino ir DELFI ir autocomas nemato sitos klaidos tik pavyko su kinietiska diagnostika  istrinti sita klaida pravazevau 15 km pokolkas dar neatsirado 

3. P0530 AC sutvarkyta saldo viskas ciki piki bet klaidos neina nunulinti per nakti laikiau atjunges akuma kompai taip pat nemato sitos klaidos ! 

 

Variantai gali buti tokie kaip pvz variklis pupsi del purkstuku gedimo bet prie ko tada alkuninio valiano klaida P0340? del sitos klaidos gali buti kad purkstukai gauna klaidinga informacija ir perpila ir pupsi del to :) arba kompas gauna bloga signala ? tikrinti pravotke ar listi i kompa? vedasi tikrai gerai tiek ant karsto tiek ant salto :) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

P0340  - šita klaida yra tokia gan "mistiška" ant šitų motorų, pas mane ji tai atsiranda, tai dingsta. Kažkas sakė, kad ją dar meta kai ilgiau suka kuriant variklį (jei pvz. kurą blogiau paduoda), tai įkala tą Camshaft klaidą. Bet jei pas tave greit užsikuria, tada bėda ne čia.

 

P0530 - pas mane irgi ją meta, nors buvau pas AC meistrą, patikrino - viskas ok, sistema slėgį laiko, šaldo puikiausiai. Aš tiesiog nekreipiu dėmesio, kadangi viskas su AC tvarkoj.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del AC as ir nesuku galvos nes veikia viskas p del P0340 tai va kad mistika variklis pupsena  tai dizelistas sako tikrink purkstukus tipo jeigu geri tai ieskok kitur bedos :)  bet del sitos klaidos ir gali kad purkstukai dozuoja blokai kura, bet kaip rast beda  del ko ji yra davikli idejau nauja ir keista kad situ klaidu kompai nemato :( 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

P0340 Camshaft Position Sensor A Circuit (Bank 1 or Single Sensor)

A rationality error has been detected for loss of camshaft position sensor (no fuel sync). WJ 1999 &' 2000: Check the camshaft target wheel (located on the right side camshaft sprocket) for damage or excessive runout. The runout is very critical for proper camshaft signal input to the JTEC. The lateral runout on the target wheel should not exceed 0.012 inch.

 

----

 

Čia benzo klaidos aprašas, bet rašo, kad klaidą registruoja dėl prarasto kuro padavimo sinchronizavimo. Dar rašo, kad paklaidos tam daviklio labai mažos, ir variklio kompas joms labai jautrus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del AC as ir nesuku galvos nes veikia viskas p del P0340 tai va kad mistika variklis pupsena  tai dizelistas sako tikrink purkstukus tipo jeigu geri tai ieskok kitur bedos :)  bet del sitos klaidos ir gali kad purkstukai dozuoja blokai kura, bet kaip rast beda  del ko ji yra davikli idejau nauja ir keista kad situ klaidu kompai nemato :(

 

Jei sako tikrink purkštukus, tai gali pabandyt pradžiai purkštukų "Leak off" (grąžinimo) testą padaryt - gal pasimatys kuris purkštukas blogas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei sako tikrink purkštukus, tai gali pabandyt pradžiai purkštukų "Leak off" (grąžinimo) testą padaryt - gal pasimatys kuris purkštukas blogas.

Tai jis ir bus blogas nes jeigu yra klaida vadinass blogai dirba sistema ir jis paduos signala bloga i purkstuka kazkuri :) cia tik issiimti visus 5 purkstukus ir vezti tikrinti o pats zinai ka reiskia issiimti 4-5 purkstuka :)  reik issiaiskinti del ko ta klaida o poto purkstukai nes jeigu blogi purkstukai tai nebutu klaidos  sitos :)    nebent grandine prasitampe :( 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jis ir bus blogas nes jeigu yra klaida vadinass blogai dirba sistema ir jis paduos signala bloga i purkstuka kazkuri :) cia tik issiimti visus 5 purkstukus ir vezti tikrinti o pats zinai ka reiskia issiimti 4-5 purkstuka :)  reik issiaiskinti del ko ta klaida o poto purkstukai nes jeigu blogi purkstukai tai nebutu klaidos  sitos :)    nebent grandine prasitampe :(

 

Čia dar ne atsakymas. Man keli dyzelistai rekomendavo tikrai gerą/kompetentingą purkštukų servisą Kaune "Autura" - ten nuvariau, išėmė visus 5 purkštukus, patikrino ant stendo, visus atrestauravo, pakeitė visus antgalius visiškai naujais, vėl pratestavo ant stendo, sudėjo atgal - purkštukai nepriekaištingi, bet P0340 klaidą vis tiek meta karts nuo karto. Aš asmeniškai manau, kad čia ne vien purkštukai gali būt kalti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia dar ne atsakymas. Man keli dyzelistai rekomendavo tikrai gerą/kompetentingą purkštukų servisą Kaune "Autura" - ten nuvariau, išėmė visus 5 purkštukus, patikrino ant stendo, visus atrestauravo, pakeitė visus antgalius visiškai naujais, vėl pratestavo ant stendo, sudėjo atgal - purkštukai nepriekaištingi, bet P0340 klaidą vis tiek meta karts nuo karto. Aš asmeniškai manau, kad čia ne vien purkštukai gali būt kalti.

Bet Tau gerai dirba  variklis ?  nes kaip ir sakau kad purkstukai gali buti tvarkingi bet del sitos klaidos jie gauna signala ir perpila  del to dyzelistas sako tvarkyk purkstukus :)  nu kazkaip ispresiu tai :) bet kodel kompai tada nemato situ klaidu ? kokiu budu nunulinti jas aaa ? 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Variklis man dirba gerai/gražiai/sklandžiai, bet kažko netraukia taip gerai kaip pas kitus... O kodėl kompai tų klaidų nemato tai nežinau, matyt tiesiog reikia tinkamo kompo. O kam tau reikia matyt, juk skydelyje išmetė kuri klaida -  P0340. Trynimas nieko nepadės - jei problema sutvarkoma, tai klaida pati užgęsta po keliolikos variklio užvedimų, o jei ištrinsi ir nepanaikinsi problemos - tą klaidą vėl iš kart išmes - tai kas iš to trynimo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Variklis man dirba gerai/gražiai/sklandžiai, bet kažko netraukia taip gerai kaip pas kitus... O kodėl kompai tų klaidų nemato tai nežinau, matyt tiesiog reikia tinkamo kompo. O kam tau reikia matyt, juk skydelyje išmetė kuri klaida -  P0340. Trynimas nieko nepadės - jei problema sutvarkoma, tai klaida pati užgęsta po keliolikos variklio užvedimų, o jei ištrinsi ir nepanaikinsi problemos - tą klaidą vėl iš kart išmes - tai kas iš to trynimo?

kondiske sutvarkiau bet klaida nepasinaikino :(  cia matai istrinus klaida dar gali pastebeti kaip variklis dirba  ar purkstukai kalena ar nea  nes dabar keisti viska eiles tvarka tai yra nesamone :) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.