Pereiti prie turinio

uaz 2,3d


Rekomenduojami pranešimai

Nezinau,bet as toki varikli turiu pas save po kap.remonto, kuris man nieo nekainavo. Gal kas gali pasidalinti info del sio dalyko. Kazin ar yra didelis skirtumas tarp. 2.3 ir 2.5 man i miska malku, ne i draga ar dakara.

Redagavo zilvinas929
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gamini perejimo plokste ir tiek to vargo , sankabos diskeli palieki UAZ'ini ir nereik galvot kaip sudurt du dezes pirminius velenus.

 

Beje, but labai malonu is tavo puses kad veideli parodytum ir kartu siek tiek pagarbos forumui ; prisistatytum , profili uzsipildytum , is kuriuos Lietuvos vietos esi paviesintum - labai nemalonu su totaliu anonimu bendraut  :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gamini perejimo plokste ir tiek to vargo , sankabos diskeli palieki UAZ'ini ir nereik galvot kaip sudurt du dezes pirminius velenus.

 

Beje, but labai malonu is tavo puses kad veideli parodytum ir kartu siek tiek pagarbos forumui ; prisistatytum , profili uzsipildytum , is kuriuos Lietuvos vietos esi paviesintum - labai nemalonu su totaliu anonimu bendraut  :)

Seis laikais labai madinga buti anonimu,isivaizduoja,kad zaidze slaptuosius agentus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gamini perejimo plokste ir tiek to vargo , sankabos diskeli palieki UAZ'ini ir nereik galvot kaip sudurt du dezes pirminius velenus.

 

Beje, but labai malonu is tavo puses kad veideli parodytum ir kartu siek tiek pagarbos forumui ; prisistatytum , profili uzsipildytum , is kuriuos Lietuvos vietos esi paviesintum - labai nemalonu su totaliu anonimu bendraut  :)

Neklaidink :D

nereik jokiu ploksciu ,jami sieros kozucha ir aptekines ciut ismenamo guolio mova kur sakasi ant pavaru dezes uaz ,pagal sieros kozucho skyles diametra ir ,ketures spilkas ,ir aptekiki pirmini velenelio gala pagal sieros dezes pirminio vel gala ir gaz 69 sankabos diska ,na ir su ismenamu guolio lapkute paburi ,buvo ta tema senai

Redagavo arunas469
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau meistra Kretingoje,kuris jau padares tokiu bent 5 vnt. Jei nori kad butu gerai kozukas visa sankaba fordo ir koreguoja pirmini veleneli UAZ, deze aisku lieka UAZo. Kuzuka statant prie dezes tai pat reikia pagauti tikslu centra, jei ne atsiranda vibracija, gali isplakti deze ir gal greitis mazesnis. O del traukos snekejau kuris buvo padares kelis variantus tai 2,5 eina neblogai, buvo padares ir su 2,3 varikliu tai sako ejo kaip isprotejas priklauso variklis jeigu prie pabaigos tai nelabai ka isspausi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau meistra Kretingoje,kuris jau padares tokiu bent 5 vnt. Jei nori kad butu gerai kozukas visa sankaba fordo ir koreguoja pirmini veleneli UAZ, deze aisku lieka UAZo. Kuzuka statant prie dezes tai pat reikia pagauti tikslu centra, jei ne atsiranda vibracija, gali isplakti deze ir gal greitis mazesnis. O del traukos snekejau kuris buvo padares kelis variantus tai 2,5 eina neblogai, buvo padares ir su 2,3 varikliu tai sako ejo kaip isprotejas priklauso variklis jeigu prie pabaigos tai nelabai ka isspausi.

nu jo majo, jau ne karta buvo rasyta ka ir ant kiek tekint reik. Kozuhas centrojasi aptekinus UAZ pirminio veleno dangtelio krastus(varztus  m6 reik statyt su vidiniu sesiakampiu) , daroma plokste sankabos cilindrui, kad neburt su trosu, pirminis velenelis pratekinamas iki 15 mm diametro 35 mm ilgiu. kronsteinus variklio geriau naujus suvirint  nors galima ir gimta aliumini pergrezt ir ant remo ausis nupjaut ir pervirint zemiau  ir tesiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo majo, jau ne karta buvo rasyta ka ir ant kiek tekint reik. Kozuhas centrojasi aptekinus UAZ pirminio veleno dangtelio krastus(varztus  m6 reik statyt su vidiniu sesiakampiu) , daroma plokste sankabos cilindrui, kad neburt su trosu, pirminis velenelis pratekinamas iki 15 mm diametro 35 mm ilgiu. kronsteinus variklio geriau naujus suvirint  nors galima ir gimta aliumini pergrezt ir ant remo ausis nupjaut ir pervirint zemiau  ir tesiau.

aliuminiai nelaike kazkodel ,luzdavo ,per rimtesni pasivazinejima ,geriau daryt metalinius 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Nezinau,bet as toki varikli turiu pas save po kap.remonto, kuris man nieo svnekainavo. Gal kas gali pasidalinti info del sio dalyko. Kazin ar yra didelis skirtumas tarp. 2.3 ir 2.5 man i miska malku, ne i draga ar dakara.

Vienas mano pazystamas jau svajoja kaip atsikratyt bortinuke 2.5 matoro o pats 2.3 nori spraust. Paklausyk tu kas jau praejes sita pekla☺ beje jei paklausysi tai turiu gera 2.8 td nuo pajero ir perpresuota priekini tilta. 861147981.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Turiu Siera 2.3D varikli ideta i UAZ 469. Variklio apacia uzkalta, indeklai suplyse, tad isdraskytos guoliavietes. Reiskias veleno slifavimo neuzteks.

Dabar tiksliai nepamenu, kaip su greiciu deze sujungtas. Pamenu, kad tarp greiciu dezes ir kozucho yra plokste.

Parduociau ta konstrukcija. Tik reikia man per Velykas paziureti palindus idemiau.

Visas variklis su deze ir kozuchu butu 200 Eu.

Jei man pristatot gera UAZ greiciu deze su ryciagu, tada 120 Eu.

Randasi Kelmes rajone.

868792751

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Siera 2.3D varikli ideta i UAZ 469. Variklio apacia uzkalta, indeklai suplyse, tad isdraskytos guoliavietes. Reiskias veleno slifavimo neuzteks.

Dabar tiksliai nepamenu, kaip su greiciu deze sujungtas. Pamenu, kad tarp greiciu dezes ir kozucho yra plokste.

Parduociau ta konstrukcija. Tik reikia man per Velykas paziureti palindus idemiau.

Visas variklis su deze ir kozuchu butu 200 Eu.

Jei man pristatot gera UAZ greiciu deze su ryciagu, tada 120 Eu.

Randasi Kelmes rajone.

868792751

 

Priduok i metala tai nors kiek pinigu gausi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.