Pereiti prie turinio

Berankių remontas


DAROGAkelias

Rekomenduojami pranešimai

Tas reikalas, kad jei jau visureigis, tai kaina dviguba man nelabai suprantamas ir būna pikta.

 

Kodėl pikta?

O kas ten toj mano mažytėj vitaroj sudėtingiau nei kokiam eiliniam kibiriuky? Ne nu jūs man pasakykit!

Priėjimas prie agregatų paprastesnis, nei daugumoj automobilių, elektronikos minimaliai, važiuoklė irgi nieko mandro. Nu yra razdatkė ir priekinius ratus prijungt galima, bet tai jeigu prie tų mazgų nelendi, tei kur čia kaina didesnė? Už tai kad visur lengviau preit? Ar už tai kad visureigis?

 

Čia buvo išsakyta nuomonė, kad "kam stengtis gerai- vistiek tiek nemokės"... O gal ir mokės! Tai blyn yra liežiuvis ar nėra?

Jei darbai kainuoja x litų, nu tai taip ir sakyk! Bus man brangu, tai padėkosiu ir atsisveikinsiu.

Tai ne- pasako mažesnę kainą, ir paskui privelia chaltūros, iš serijos "už tokias bapkes nenorėk, kad būtų idealiai".

Tai jopt... kas darbų kainą nustatė :angry: Pasakei, kad darbai kainuos "tiek" pinigų ir padaryk už "tiek" ir padaryk IDEALIAI.

Nesigauna už tiek (būna ardo ardo ir darbo eigoj matyt, kad reiks daugiau darbo ar dalių, kad būtų gerai), nu tai skambink ir sakyk, kad "va nuardėm- šikna. Reiktų dar tą ir tą pakeist, padaryt, kad būtų gerai". Man spręst mokėsiu aš ar ne, daryt ar ne. Meistro darbas taisyt, o ne speliot kiek klientas pinigų mokės.

Štai kodėl aš būnu piktas. Nėr bendravimo.

Klientą bijo prarast, nes jau pinigais kvepia, bet apie ateitį negalvoja. Nu negrįš tas klientas, jei prišiksi ir kitam nerekomenduos.

Taip ir gaunasi, kad gyveni Kaune, dujas tvarkaisi Vilniui, mechaniką Vievį, o kėbulą izoliacija (nes du kart tvarkė ir vistiek bent 5 skyles žinau).

Ai- nėr gyvenimo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 289
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

:) šviežiausias atvejis... pas Romką "eilė" o man TA reik praeiti...

Pagal rekomendacijas (perspėtas kad brangiai ima bet gerai padaro) pas buvusį autorizuoto serviso meistrą nuvairuoju ir palieku TLC120, reikia viską patikrinti ir ką reikia atlikti... guoliai, suportai, kardanai, tepalai, filtrai netgi trūkstamos plastmaskės fiksatoriai...

Atsiimu ir susimoku be diskusijų kiek parodo ant lapuko "sąmatėlę"... važiuoju, patenkintas... bet pakėlęs kapotą žiūriu fiksatoriai taip ir nesudėti kur trūko... smulkmena, bet gi prašiau...

Bet žiūriu kažko tai kuro žiauriai per daug srebia... jau depresija..

Variau į abu autorizuotus servisus Toyotos, tikrino su kompais ir trasoje pasijungę matavo parodymus - viskas čiki normos ribose ir nėra prie ko prisiknisti...

na stabdant čiut vibracija kartais būna - stabdžių diskas pakaitintas (čia kur suportą mankštino kai guolį užiantį keitė) - daugiau viskas OK, ...

Man sako, gal "suportas klinija ?" - taigi sakau sumokėjau brangiai kad viską patikrintų ir sutvarkytų... ir mankštino suportą kuris klinijo kai guolį keitė...

 

O čia pas Romką atsilaisvino vieta - atvariau apsaugos variklio uždėti į vietą... pakėlėm, paklibinom ar ratų guolio nereik paveržti po keitimo... o čia bats, pasirodo kitas rato suportas užspaustas... Sutvarkėm ir depresija dėl saliaros prapuolė ... :)

 

Taigi jau kelintą kartą įsitikinau, kad jei servise liepia palikti mašiną ir atsiimi ją lauke išvarytą, kai pats patikrinti prakontroliuoti nieko negali... tai gali tekti dar susimokėti papildomai... o buvo atvejų, išvykus kelionėje už 1500 km tokių "remontų" pasekmės pasireiškė...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is savo patirties galiu pasakyti varant automobili ar i atstovo servisa ar ne reikia pažinoti ir priemeja ir meistra kuris tvarkys tavo auto kitas nuansas nauju automobiliu paprastas servisas kartais neikanda ne tik del programines irangos bet ir del spec irankiu,bet buna ir atvirksciai kai man reikejo senam tarkiui pakeitus siurbli sugaudyt mietkes jokie servisai garsiais pavadinimais neikando nuvariau i garaziuka 3 valandos ir jokiu problemu dirbo kaip laikrodis kitas atvejis senam mersui automatas susikniso tai perlekus per servisus kaina nuo 1500 iki2400lt o silberi kainavo kavos puoduka uz 2lt taigi kiekvienu atveju reikia tureti ir paciam supratima apie auto

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar kartą, kalba ne apie "servisą ar garažiuką" o apie chaltūrą... ir p. Klaustuko požiūris į klientus verčia susimastyti...

 

Klausimas Klaustukui - KODĖL imiesi tokių varguolių klientų ? Pasakai kainą ir viskas - arba remontuojasi arba ieško kas pigiai daro ir chaltūrina... arba moka brangiai TAU už licencijas, naujausią įrangą, tepalų utilizavimą, už reklamą ir gražius kombinezonus...

Čia irgi tinka Justo istorija - kodėl investuoji į "pigų-varguolį" klientą ir paskui piktiniesi visais aplinkui klientais, ypač tais kurie su džipu važinėja "prabangiai" už paskutinius grašius... o kas kuom ir kodėl važinėja neturėtų rūpėti servisistui...

 

 

 

pirma, aš esu samdomas darbuotojas - ką valdžia pasakė, tą ir darau - bandau pajamt visusus klientus nors būdamas pats sau šeimininkas tikrai daugiau negu pusę siūsčiau link lytinių organų ir panašių vietų. visų antra - pas mane ELEKTRONIKOS - DIAGNOSTIKOS servisas kur nėra JOKIŲ standartinių darbų su standartiniais įkainiais - tai ne padangas montuot ar sailenblokus keist, o su tautiečių skandintom, degintom, muštom-daužytom ir perdarytom iš anglų-japonų ar dar kokio š..... negali net suprognozuoti kažkokių rėmų kainų nes kaip mašina - taip siurprizas..... ir galutinę kainą gali pasakyt tik padaręs darbus........ todėl namo kiekvieną dieną gryžtu piktas kaip velnias nes klijentai smegenus iškruša dėl kiekvieno lituko... o darbų turim ir turėsim todėl kad nėra daug tokios specializacijos servisų plius kaikuriuos darbus daro tik mano kontora :pig:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant darbdavio negaliu pykt - duoda gerą algą........

 

kažkaip nesiriša: "p.s. kai tautietis mašiną perka ne tai kad už paskutinius pinigus bet dar dažnai ir už skolintus, apie kokį kvalifikuotą remontą gali eit kalba kai pinigų nebelieka - tik skolos ir pirštai vėjėrom?" ir darbdavys "duoda gerą algą" už "pats esu serviso (diagnostikos - elektronikos) vadovas ir pats bendrauju su klientais.." - tai visgi tie varguoliai nepigiai moka jums už remontus... ir tai už " apie kokį kvalifikuotą remontą... " biggrin.gif

Tai pats remontuoji ką ar tik vadovauji ir bendrauji ? wink.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Varau auto ir per gražinius ir servisiukus užsuku, ir nesvarbu ar brangiai moki ar pigiai vistiek normaliai nepadaro, prieš tai dar pasisikambini pasakai kas yra ir ar sutvarkis, sako ok, nuvarai akys dideles sako oooo čia gi dzipas, tai mes dzipu netvarkom...pas kitą nuvarės stovi ir sakai, ta atleisk,o tada ta suk ir t.t....Geriausia tai Kemi juokino kažkada turėjau Sierair Kemi keičiau abu šarnyrus, o jie keičias kartu su šake ir po kelionės ir pajūrio pasitikrinau auto kas kaip, o gi žiūriu šakės varžtas ikištas, bet veržlės ne kvapo, teko dėti naują veržlė ir prisiveržti kitos pusės šake- čia buvo nejuokinga. Kitas atvejis su Kemi -525 automata turėjau su dujom, nutiko taip kad nušovė apsauginė dujų guma ir motoras pradėjo dirbt labai blogai su visokiai pulsavimais ir t.t Kemi apžiūrėjo ir pasakė kad motorui pyzdės, reikia ardyti ir žiūrti nes čia su galva negerai kazkas ir t.t, gerai kad susitikau su pažystamu dujininku su kuriuo issikalbėjus parode kame saknys. Pakeitus gumą kuri kainavo 10 lt auto vaziavo be vargo.

ir dar nematau skirtumo i servisa atvaryti ar zaz ar tlc kaina turi priklausyti nuo esamu mazgu keitimo, o ne nuo to su kokia auto atvare ir kiek galima nugrest. Dabar esu susirades gera meistra pas kuri tik ir varau, nes dar kaip sau ir svarbiausia jokios chalturos ra plesikavimo. Passko arba padarysiu kainuos tiek ir tiek arba nedarysiu nes kainuos vo tiek, tai ir sprendi ko tau reikia....bet pas mus LT kaip visalaika toks mentalitetas kaip apip..t kitą...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau i lankas nusivaziavote. Patys tvarkykites savo automobilius, jei nepatinka servisu darbai. Nera buve, kad uz padaryta broka neatsakytu, nepataisytu.

 

 

Įra buvę ir ne vienam, ir ne kartą..

 

Pvz mano istorija. Reikėjo pakeisti alkūninio priekinį salniką 123 mersui. Valakytos dafiga, radiatorius, škyvas, ir tt ir tp. Sakau, ne, pats neužsiimsiu. Suradau kas apsiimtų. Ok, deram kainą. Sakau įtartinai mažai. Teiraujuosi, ar tikrai apie tą patį kalbam. Mušasi į krūtinę, sako, mes savo metodą turim. Nu davai, darykit, kad jau turit.

 

Padarė, blia vadinasi. Seną salniką atsuktuvu ir nažovke išlupo, naują perpus perpjovę įgrūdo, juodo hermetiko užsnargliojo, važiuok, sako. Apie škyvo nuėmimą net kalbos nėra... Nu ir išvažiavau nusispjovęs, kelią pas juos pamiršau..

 

Ai, ir dar, populiarų bajerį suvartė. Mol, nestovėk čia, nelauk, paskambinsim kai baigsim.... paskambino...

 

 

Tai čia seniai tas buvo, kai mano krokodilas dar kasdieninė mašina buvo.. Su 4x4 irgi užbridęs esu, pernai vasarą... irgi nusispjoviau ir kelią pamiršau.

 

 

Taisyklę įsikaliau, kad jei už nugaros nestovėsi, tai tokią ir kokybę darbų gausi. Ir tikrai absol jokio skirtumo - garažas tai ar autorizuotas durnynas.

Redagavo pavlusha
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nenoreciau sutykti,apmokejimas turetu buti uz rezultata.valandinis,tai tik klijento isdurinejimas :D .konkretus darbas,konkretus pinigai.jei esi meistras,apziurejas ta ka reikia remontuoti,jau turetum zinoti kas ir kiek kainuos,ir kaip tu tai padarysi.

Ir kaip Jūs taip greit įvertinsit ir įkainosit pavyzdžiui tokį gedimą : mašina neužsiveda. Sakyk kainą už kiek padarysi, kad užsivedinėtų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Garaziukas - geriausiu atveju turi patenta uz 400lt/men. Daugiau nieko, sildosi atrabotke, atliekas i konteineri. Darbas turejo kainuoti ne 700lt., o 200lt.

O čia labai klysti ba reikalavimai lygiai tokie patys kaip ir servisams (ir gamtosauginiai, ir priešgaisriniai, ir pagal darbų saugą). O ir baudų dydis lygiai toks pat.

 

Dėl mokesčių tai čia irgi klysti - PVM garažiukas nesusigražina, o tai gan žymi suma susidaro per mėnesį (medžiagos, įrankiai, elektra, nuoma ir t.t.)

 

Tai kad jei nežinai kaip yra ištikrųjų tai gal kainas nereiktų nustatinėt. :)

 

P.s. o va atrabotkę šildymuisi garažiukai perka iš tų servisų kurie atitinka standartus ir "viską" daro pagal reikalavimus ba savos užtenka kokiam geram mėnesiui ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi priezasti is pradziu diagnozuoti reikia

Ok. ;) Pradedam diagnozot. Tikrinam kura,degima,ora. Nepadeda.Pradedam matot kompresija, ziuret degimo kampa, tikrint daviklius na ir t d.Galu gale randam, pajungus manometrus ,siurblis nepaduoda kura su tinkamu spaudimu, keicam kuro filtra, nepadeda.Keicam siurbli, nepadeda. Metam apeinamoji magistrale - uzsivede, dirba, vazioja.Keicam magistrale.Vazioja. Is kur po siurblio tiek purvo ir kas ten buvo klausimas atviras iki siol :D Demesio,klausimas! Ar galima ikainot syta darba iskarto?

P.S. realus atvejis is patirties.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nematau problemos... aš kai atvažiuoju servisan su "abstrakčiais darbais" - klausiu kiek už valandą darbo - paieškų krapštymosi teks mokėti (ne už perekurus ir plepalus) ir viskas aišku, arba lieku arba važiuoju kitur laimės ieškoti... na jei nevažiuoju tai bent skambinu... :)

O jei darbai konkretus - pakeist, nuimt, uždėt... tai iš kart pasako įkainį orientacijai + savaime aišku papildomos medžiagos pagal faktą... ar priedas už užrūdyjusį probleminį mazgą...

 

Na o jei man siūlo "palik, padarysim... dėl kainos sutarsim... " tai jau bėgu nuo tokių kuo toliau ir kitiems rekomenduoju nesusidėti.... jau pasimokiau pakankamai....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O čia labai klysti ba reikalavimai lygiai tokie patys kaip ir servisams (ir gamtosauginiai, ir priešgaisriniai, ir pagal darbų saugą). O ir baudų dydis lygiai toks pat.

 

Dėl mokesčių tai čia irgi klysti - PVM garažiukas nesusigražina, o tai gan žymi suma susidaro per mėnesį (medžiagos, įrankiai, elektra, nuoma ir t.t.)

 

Tai kad jei nežinai kaip yra ištikrųjų tai gal kainas nereiktų nustatinėt. :)

 

P.s. o va atrabotkę šildymuisi garažiukai perka iš tų servisų kurie atitinka standartus ir "viską" daro pagal reikalavimus ba savos užtenka kokiam geram mėnesiui ;)

Garaziukui jokiu reikalavimu, kaip ji patikrinsi jei jis neuzregistruotas. Prie ko cia PVM. Servisas saskaita klientui,ar tai fizinis,ar juridinis, israso su PVM, kuri sudengus su sanaudu PVM turi sumoketi valstybei. O pajamos visada virsija sanaudas. Koki PVM turi moketi garaziukas, uz pirktas detales pats klientas susimoka. Jei apsukrus garaziuko meistras, israso faktura imones vardu ir is ju atsiima dali, ar visa PVM.

O jei dar suskaiciavus visus mokescius, kuriuos turi sumoketi servisas - PVM(nuo pajamu),pelno,sodra,pajamu.

Redagavo Arunasppp
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Petrasiunuose yra toks servisiukas,jai kazka is pakabos tvarko na zodziu kad reike ratus nuimt,tai visada neprivers ratu ne vienas jau pametes po ju

Koks ju pavadinimas, kad kazkoks yra tai nereiskia kad yra. Visu servisu saskaitose uz atliktus ratu keitimu darbus parasyta, kad pravaziavus 300km. po ratu keitimo butina pasitikrinti verzles.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks ju pavadinimas, kad kazkoks yra tai nereiskia kad yra. Visu servisu saskaitose uz atliktus ratu keitimu darbus parasyta, kad pravaziavus 300km. po ratu keitimo butina pasitikrinti verzles.

 

tamsta tikriausiai juokauji :blink: , reiks atkreipti dėmesį, jei tai tiesa tai geriau po tokių meistrelių darbo pats varštus užsisuksiu ir dėl savaiminio atsisukimo 10 000 km ramus kaip belgas, beje dėl sportinio įdomumo gal galėtai pasakyti savo darbovietės pavadinimą :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Garaziukui jokiu reikalavimu, kaip ji patikrinsi jei jis neuzregistruotas. Prie ko cia PVM. Servisas saskaita klientui,ar tai fizinis,ar juridinis, israso su PVM, kuri sudengus su sanaudu PVM turi sumoketi valstybei. O pajamos visada virsija sanaudas. Koki PVM turi moketi garaziukas, uz pirktas detales pats klientas susimoka. Jei apsukrus garaziuko meistras, israso faktura imones vardu ir is ju atsiima dali, ar visa PVM.

O jei dar suskaiciavus visus mokescius, kuriuos turi sumoketi servisas - PVM(nuo pajamu),pelno,sodra,pajamu.

Na atrodo žmogus esi su galvą o kalbi vėjus.

Servisas, būdamas PVMo mokėtėju, PVMą susigražina už visas įsigytas prekes ir paslaugas . Tam skaičiui ir už vandenį nuleistą unitaze. O kas gražins PVMą garažiukui, kuris įskaičiuotas į kiekvienos prekės ar paslaugos kainą (už dyką ar dėl to kad dirbi pats ant savęs niekas neduoda) jei garažiukas yra eilinis fizinis ąsmuo. Va ir moki pagal pilną programą.

 

Tiesioginiai mokesčiai valstybei mažesni (tik pajamų, sodra ir PSD) bet tai dar ne viskas - socialinių garantijų irgi mizeris. Apie tokį dalyką kaip biuletenis gali ir pamiršt ba niekas tau jo nemokės.

 

Beje, ir servise remontuojant mašiną PVMą už detales kurias įdeda į mašiną susimoka klijentas ( o detalė nuo parduotuvės lentynos kainos dar ir pabrangt "sugeba" bent 1/5) o servisas dar už jas ir tą PVMą susigražiną iš detalių tiekėjo.

 

P.s. Gal baik šlovint servisus ir peikt garažus ba visokių yra.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.