Jump to content

fronterapsakas

Nariai
 • Content Count

  689
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

fronterapsakas last won the day on September 8 2011

fronterapsakas had the most liked content!

Community Reputation

2 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Alytus
 • Pomėgiai
  Pagal orą

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jungtukas be apšvietimo. tiesiog šitame taške jungtukas ir paskirstymas. Įžeminimo laidas pajungtas tik vienas, o kiti niekur nepajungti. Reikalas tas, kad paprasta lempa viskas gerai, bet jei ledinė tai mirksi arba tas pats kaip shirokas papostines.
 2. Nekuriant naujos temos apie elektrą. Kambaryje pakeičiau šviestuvą į LED, kurio šviesa reguliuojasi ir junginėjasi su pultu. Išjungus su pultu lieka labai blanki švieselė, elektrikai žino apie ką kalbu. Atsukus jungiklio laidų pajungimus, nelabai suprantu ar čia gerai į jungiklį pajungta? Gal kas gali pasakyti ar jungiklyje teisingai pajungti laidai?
 3. pjauti nieko nereikia. jei reikės subaru outback III atrakinti užstrigusias duris, galėsiu pagelbėti. Alaus negeriu ir cigarečių nerūkau
 4. Pavyko nuimti abloškę (nesulaužius) ir tik sulaužius spyną pavyko atidaryti...
 5. Gal kas gali pagelbėti Outback 2005 kaip atidaryti duris. Užstrigo galinės vairuotojo pusės durelės, kažkas su spyna negerai, kaip atidaryti duris ar įmanoma nesulaužius durų abloškės? TA ant nosies, o durų neatsidarau.
 6. Perku padangą naują arba labai mažai dėvėta 215x60 R16 YOKOHAMA GEOLANDAR G900. Gal kas turit užmetę garaže... Info ar kontaktus į PM ar čia, pasuksiu.
 7. Abu darbininkai dirba gerai ir išmano darbą ir abu meistrai, pagalbinių nebūtų. Statytų nuo pamatų iki stogo. Na darbai aiškus, tai gal tada ta kaina normali....
 8. Nekabai suprantu statybų kainų. Nes reikia ūkinį pastatą pastatyti, kuriame bus garažas, lauko virtuvėlė, šaltoji patalpa ir sandėliukas. Matmenys 6x12. Siūlo man vieni savo paslaugas 10 eur už valandą. Kaip čia ta kaina normali ar ne? Ar galit kas pakomentuoti kokios kainos vaikšto?
 9. Sedanas ar vagonas? Kokie reikalai su rūdimis bei galiniu balkiu(traversu)?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.