Pereiti prie turinio

Berankių remontas


DAROGAkelias

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 289
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

:D įsigilint... cituoju: "žinai, blia, čia kažkaip gavos, nu karočia blia, ch... suprasi, per trumpi kažkodėl. Gal ch..ovai pamatavau. Ai, vpy....u, taip pravesiu.."

 

Tai išaiškinkit man durnam čia slypinčią gilią meistro mintį. Iš anksto dėkingas. :)

 

 

Kažkodėl ten, kur mašinas su diskotekom ant stogo remontuoja, niekada neteko tokių anekdotų girdėt..

 

na tokiu atveju gilintis nebera į ką,o į tokio meistro garaža-paskutinis vizitas

kaip mano paskutinis vizitas ir i kitokio meistro kiemą.jokiu ble čia neišgirdau,bet mano ratų čia nebus

nuvarau padaryt suvedimą audi quatro.daro gala priekis plačiau.sakau aš vežimą virindavau ir tai atvirkščiai dariau,jis man čia ne vežimas man katalogas taip rodo.tyliu.išvažiuoju nepagaunu lygiam kely,gryztu blogai sakau,jis tai ka padaryt kaip buvo,ne padaryk kad būtų gerai to ir atvažiavau,nenorejau rietis ,palikau ramybeje(giminaitis juk,gentis manes nesupras) nuvažiavau kitur mano speliones pasitvirtino padaryta atvirkščiai 50lt ir mašina ant kelio kaip prikalta ,tai buvo beveik prieš 3m,visai neseniai išgirdau ne man vienam tokia laimė buvo nuskilus....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...

reikia įvardinti... kitaip nesusimastys... o jei skaito, tai gal paaiškins tokias abrakadabras... tipo "pardavimui" ar "taip klientas pageidavo" ar pan :)

Būna gi reik važiuoti, o detalės nėra - gimsta drastiški sprendimai...

 

maniškėj vieną kart seniai seniai sugebėjo pusašio riebokšlį pakeisti neatsukant chabo :) nuėmė visą kelmą su pusašiu nes mažiau varžtų sukioti reikia ir įstatė NP riebokšlį vietoj TLC.... kuris be metalinio žiedo ir aišku nesilaikė savo vietoje...

 

 

čia gi tik infa susimastyti, jei pas jį daraisi tai kontroliuoti reik, kad nebūtų staigmena...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Bl***...

Kvalifikuotas, - vienas stambiausių ir žinomiausių servizų Vilniuje...

Pasikeičiau pas juos kryžmę, vibracija sumažėjo, bet nedingo, - pasikeičiau pakabinamą guolį, - vibracija pasidarė nepernešama... Nauja pakabinamo guolio guma nebekompensuoja naujos kryžmės "kreivumo", - liepė važiuoti susibalansuoti kardaną... :blink:

Po mėnesio, per savo kvailą galvą sudeginau kuro pompą esančią kuro bake, - važiuoju vėl pas juos (vieninteliai likę neemigravę amerikoniškų automobilių meistrai), - OK padarys... Padare sumokėjau 400 Lt, - išvažiuoju nebeveikia kuro lygio daviklis, - kitą dien grįžtu, - nuima baką, - ups ne tuo kampu siurblį įdėjo meistras, kuris perinkinėjo siurblį, - "...jis ne iš mūsų kontoros męs nekalti, - duok nors 50 Lt..."... Daviau... Po savaitės vel nebeveikia siurblys, kurio remontui duota metų garantija... Skambinu, - priimkit - remontuokit, - neturim vietų važiuok į tą servizą, kurio pašonėj tas meistras, - jis tegul ir sutvarko ko nedadarė...

Rezultatas, 450 Lt sumokėta, - mašina nevažiuojanti ir nėra kam į snukį užvažiuoti... :angry: :angry: :angry:

IŠVERKŠČIARANKIŲ ŠALIS!!! YPAČ VILNIUJE!!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar mano tlc pas meistrus stovi , ju darbas tik pakeist pavaru deze , jau vien nuiminedami tiek reikalu pridare , kad teks pasiimt ir paciam susirinkt , kad daugiau bedu nepridarytu.

nors pats ir laiko , noro ir normaliu salygu neturiu ... bet kitos iseities nematau

nors meistrai jau bene 15 metu gerai pazystami :pig:

gal kas rekomenduos koki apie visureigius ismananti meistriuka kaune ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.