Pereiti prie turinio

Berankių remontas


DAROGAkelias

Rekomenduojami pranešimai

tamsta tikriausiai juokauji :blink: , reiks atkreipti dėmesį, jei tai tiesa tai geriau po tokių meistrelių darbo pats varštus užsisuksiu ir dėl savaiminio atsisukimo 10 000 km ramus kaip belgas, beje dėl sportinio įdomumo gal galėtai pasakyti savo darbovietės pavadinimą :rolleyes:

UAB "Koks tavo reikalas", direktorius. Kad taip domiesi gal akcininku nori tapti, galiu parduoti 51%, turesi kontrolini paketa.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 289
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Na atrodo žmogus esi su galvą o kalbi vėjus.

Servisas, būdamas PVMo mokėtėju, PVMą susigražina už visas įsigytas prekes ir paslaugas . Tam skaičiui ir už vandenį nuleistą unitaze. O kas gražins PVMą garažiukui, kuris įskaičiuotas į kiekvienos prekės ar paslaugos kainą (už dyką ar dėl to kad dirbi pats ant savęs niekas neduoda) jei garažiukas yra eilinis fizinis ąsmuo. Va ir moki pagal pilną programą.

 

Tiesioginiai mokesčiai valstybei mažesni (tik pajamų, sodra ir PSD) bet tai dar ne viskas - socialinių garantijų irgi mizeris. Apie tokį dalyką kaip biuletenis gali ir pamiršt ba niekas tau jo nemokės.

 

Beje, ir servise remontuojant mašiną PVMą už detales kurias įdeda į mašiną susimoka klijentas ( o detalė nuo parduotuvės lentynos kainos dar ir pabrangt "sugeba" bent 1/5) o servisas dar už jas ir tą PVMą susigražiną iš detalių tiekėjo.

 

P.s. Gal baik šlovint servisus ir peikt garažus ba visokių yra.

 

 

Neslovinu nei vieno, man tiek garaziukas,tiek servisas gerai. Per tiek metu patirties zinau kur ka remontuoti, kaip ir anksciau minejau, varikliai pas vienus, dezes pas kitus ir t.t. Iskilus problemai del darbu kokybes visada issipredziam diplomatiskai, tiek sutais, tiek su kitais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

UAB "Koks tavo reikalas", direktorius. Kad taip domiesi gal akcininku nori tapti, galiu parduoti 51%, turesi kontrolini paketa.

 

:lol::lol::lol: prajuokinai iš labo ryto... aš nors ir jaunas bet daugiau senoviškų pažiūrų, jei sugalvosiu pirkti UAB "Koks tavo reikalas" akcijų ji turi atitikti tris smulkius reikalavimus:

1. įmonė turi dirbti pelningai arba turi būti aiškios ir nesunkiai pašalinimos nepelningumo priežastys.

2. įmonė turi būti socialiai atsakinga :girtas: .

3. įmotė turi būti moraliai atsakinga :pig: .

 

dėl pirmo punkto viskas aišku- Kaunas miestas didelis ir visada bus tokių kurie norės po 300 km už papildomą mokestį pakartoti remonto procedūrą.

antrą punktą nesunku patikrinti- jei įstaigėlė neužsiima su nelegalais užtenka pažiūrėti kadrų kaitą per metus.

o dėl trečio punkto- subjektyvus reikalas, labai jau skirtingas supratimas apie moralę...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perki akuma, parduotuveje,patikrina krovima išaso garantinį ir valio

perki "Tanagroje" netikrina krovimo išrašo garantinį ir valio,tik va namuose perskaitau garantinio sąlygas,akumą turi įdėti serviso butent "Tanagros"specai

kas tai nea...mas?ne jų apsidraudimas?jai kas ne taip, tai pasius tave kuo toliau,ne ju meistrų auksinės rankos prisuko akumo klemas

 

o p.klaustuko isireiskimai,bei požiūris į klientą ,tyliu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perki akuma, parduotuveje,patikrina krovima išaso garantinį ir valio

perki "Tanagroje" netikrina krovimo išrašo garantinį ir valio,tik va namuose perskaitau garantinio sąlygas,akumą turi įdėti serviso butent "Tanagros"specai

kas tai nea...mas?ne jų apsidraudimas?jai kas ne taip, tai pasius tave kuo toliau,ne ju meistrų auksinės rankos prisuko akumo klemas

 

o p.klaustuko isireiskimai,bei požiūris į klientą ,tyliu

o kaip servisui apsisaugoti, mes anksciau akumus pirkdavome Vaisvydavos autoservise, kad gauti garantini, reikedavo pas juos keistis ir tuo paciu pasitikrinti krovima, jei nebudavo 14,1 neisrasydavo garantinio. Kaip jiems apsisaugoti pardavinejant pigu s.... Mes tik tokius ir perkame, pigius s..... Retas kuris perka Banner, Boch akumus.

O Klaustuka pilnai suprantu, pabandykite patys isteigti UAB, kuriame reikalingas direktorius, buhalteris(to reikalauja valstybes istatymai). Mokesciai ir visos valstybines instancijos ir t.t.. Kad "garaziukas" per menesi uz sunaudota vandeni ir elektra nesusigrazina 100lt. PVM, tai nereiskia, kad PVM moketojas servisas, pranasesnis. Jei manote kitaip, steikite UAB, ir igykite ta pranasuma.

Edmundai, pas jus Marijiempoliej ir taip viskas pigu. Ketvirtadieni nuvykau apziureti Runneri, visas subraizytas, vietomis iki glaisto. Pardavejas tikino ir be perstojo male s...., kad supoliruoti pas juos kainuoja 200lt., dings visi ibrezimai visam laikui(beveik iki metalo). O visa perdazyti 200eu. Nu tipinis Marijiempolies spekuliantu spekuliantas. Paklausiau, kodel pries parduodamas, uz tokia minimalia kaina to jis nepadaro, pareiske, kad neverta to daryti, nes masinike ir taip kaip leduks, kaulu kaulas. Kas man beliko, kuo greiciau pusti is Marijiempolies, kol nenusipirkau to "kaulo".

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas man beliko, kuo greiciau pusti is Marijiempolies, kol nenusipirkau to "kaulo".

reikejo pardavejui biski ipust , kad kita karta zmoniu neklaidintu... tokiems pardavejams kai paskambini, kad visas auto liaaadas, tai is kart reik sakyt eik tu nx ... kiek km esu sukores per tokius perekupus pirkdamas sau ir padedamas nusipirkt draugams ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandykite patys isteigti UAB, kuriame reikalingas direktorius, buhalteris(to reikalauja valstybes istatymai). Mokesciai ir visos valstybines instancijos ir t.t.. Kad "garaziukas" per menesi uz sunaudota vandeni ir elektra nesusigrazina 100lt. PVM, tai nereiskia, kad PVM moketojas servisas, pranasesnis. Jei manote kitaip, steikite UAB, ir igykite ta pranasuma.

 

Nu tikrai nesuprantu šitos pozicijos - jei įsteigiu UABą tai jau įgaunu teisę daryt belekaip, prirašinėt nepadarytus darbus ir imt pinigus ne už padarytą darbą o tik dėl to kad priėjau prie mašinos ba mokesčių valstybei sumoku daugiau :?:

 

Galėčiau pasiūlyt pačiam pabandyt suktis pasiėmus verslo liūdyjimą jei jau taip gerai garažiniams.

Bent man garažo (100 kv/m , dvi darbo vietos) išlaikymas mėnesiui kaštuoja nuo 1.500 iki 1.700 pinigų neskaitant mokesčių valstybei tai kad tas PVMas toli gražu ne toks mažas kaip pats aiškini visiems. Kaip sakai visos kitos valstybinės institucijos irgi prie vietos - savo progos nepraleidžia.

O jei dar sugalvoji atnaujint įrangą ar kokį kitą veiksmą susijusį su darbo vietos patobulinimu tai čia prasideda kiti gyvenimo malonumai ba apie lizingavimą ar mokėjimo atidėjimą gali ir nesvajuot - esi fizinis asmuo ir būk malonus dėk pinigus ant stalo, prie viso to dar ir grynus arba iš pavedimu iš sąskaitos bet prekes gausi tik po apmokėjimo.

O jei manai kad sėkmngai galima daryt rimtus darbus į įrankius ir įrangą investavus dosniai visą 1000lt tai labai klysti - čia tik minimali startinė suma.

 

Tai kad, braliukas, jei nežinai kaip ten ištikro kitoj tvoros pusėj tai gal ir nekalbėk apie tai, juolab kad ir tema ne apie tai. B)

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to Arunasppp

pirktas būtent BOSHAS,ir net paprašius pardavėjo patikrint krovimą,pasigirdo mykimas,neaiškūs atsimazinimai,jam juk svarbu parduot,kelti vėjo nesinorėjo ,pirkau su gera nuolaida

del klaustuko

kalba eina ne apie niuansus susijusius su UAB valdymu,mokesčiais ir pan.tai savaime suprantama kad maža linksmybių mane stebina kas kita,tai toks vadovo(? taip ir neaišku ar vadovo)požiūris i klientą

kažką panašaus i tokį "vadovo" požiūri esu sutikęs

nuvežiau pataisyti racija,meistras netgi kažkiek pažystamas žmogus.atejau atsiimt napadaryta,na tiek to ,bet man atsakyta su tokia arogancija tokiu šrotininkų(tai atskira tema ,ten negalioja,"labas","ąčių",ir pan,) tonu ,kad suveikė ir mano ego,na apsikeitem keletu mandagių frazių ir viskas,bet po pusvalandžio skambina jo šefas ir ...duoda pyzdulei man,aš amo netekau,ir dar gazdina pasakys mano darbdaviui,na jai tas šefas jo švogeris ..tada aišku.neseniai susitikau ta meistriuką pakalbejom,sutarem pamirst ta įvykį,viskas ok

o del turginių tai jo tikra tiesa,visos mašinos kaulinės,o jai truksta kokios detaliukes"ai nespėjau šrote dėšim litų" o kai tenka ją pačiam ieškot gaunas penkiasdėšim,ir dar xui rasi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to Arunasppp

pirktas būtent BOSHAS,ir net paprašius pardavėjo patikrint krovimą,pasigirdo mykimas,neaiškūs atsimazinimai,jam juk svarbu parduot,kelti vėjo nesinorėjo ,pirkau su gera nuolaida

del klaustuko

kalba eina ne apie niuansus susijusius su UAB valdymu,mokesčiais ir pan.tai savaime suprantama kad maža linksmybių mane stebina kas kita,tai toks vadovo(? taip ir neaišku ar vadovo)požiūris i klientą

kažką panašaus i tokį "vadovo" požiūri esu sutikęs

nuvežiau pataisyti racija,meistras netgi kažkiek pažystamas žmogus.atejau atsiimt napadaryta,na tiek to ,bet man atsakyta su tokia arogancija tokiu šrotininkų(tai atskira tema ,ten negalioja,"labas","ąčių",ir pan,) tonu ,kad suveikė ir mano ego,na apsikeitem keletu mandagių frazių ir viskas,bet po pusvalandžio skambina jo šefas ir ...duoda pyzdulei man,aš amo netekau,ir dar gazdina pasakys mano darbdaviui,na jai tas šefas jo švogeris ..tada aišku.neseniai susitikau ta meistriuką pakalbejom,sutarem pamirst ta įvykį,viskas ok

o del turginių tai jo tikra tiesa,visos mašinos kaulinės,o jai truksta kokios detaliukes"ai nespėjau šrote dėšim litų" o kai tenka ją pačiam ieškot gaunas penkiasdėšim,ir dar xui rasi

Viskas cia normaliai, musu jau tokia tauta, bumbam, bet nieko nedarome. Reikejo stverti uz gerkles ir i zeme, jei neleidzia morale, ar galimybes taip pasielgti, tada paskambink i instancija, kuri priziuri kokybisku prekiu pardavima ir atliekamus darbus. Issiprendzia problema greitai, sekanti karta i tokia kontora nebevaziuok ir kitiems patark. Nereikia tyleti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Taisyklę įsikaliau, kad jei už nugaros nestovėsi, tai tokią ir kokybę darbų gausi. Ir tikrai absol jokio skirtumo - garažas tai ar autorizuotas durnynas.

 

Dar vaiku būnant mano a.a. tėvukas pasakojo tokią istoriją kuri nutiko (o gal ir ne) pokario metais;

Į kirpyklą užėjo randuotu ir duobėtu veidu uniformuotas ir ginkluotas žmogus. Atsisėdo į kirpėjo kėdę , padėjo ant stalo pistoletą ir senam kirpėjui pasakė :

- Nuskusk barzdą bet turėk galvoj jei įpjausi tai tave nušausiu.

Senasis kirpėjas ėmėsi darbo, išsigalando skstuvą, išmuilavo barzdą ir pradėjo skusti. Pabaigęs darbą ramiai padavė veidrodį. Žmogelis pažiūrėjo į savo veidą ir savim patenkintas pasakė :

- Va ką reiškia kai žmogus bijo dėl savo gyvybės.

Senasis kirpėjas tik palingavo galvą ramiai ištarė :

- Ponuli, tamstos ginklas gulėjo ant stalo o maniškis visada buvo mano rankuose, ir dar labai aštriai išgalastas. Tai kad baimė čia nieko dėta ba tamstelė nebūtumėt spėjas savo pasiekt jei būčiau padaręs klaidą.

 

Šitą istoriją gan dažnai prisimenu ir papasakoju žmonėms kai jie pradeda kvėpuot man į pakaušį, ypač tais atvejais kai matau jog net nesupranta ką, kodėl ir kaip darau.

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Šitą istoriją gan dažnai prisimenu ir papasakoju žmonėms kai jie pradeda kvėpuot man į pakaušį, ypač tais atvejais kai matau jog net nesupranta ką, kodėl ir kaip darau.

 

 

Liuks istorija :)

 

O jei nesupranta ką daro pats meistras, kaip tada? Patruliui st. vamzdelius keičiant ties galiniu tiltu prie kebulo buvo berišąs, nes per trumpus nupirko, uodega išsukt bandė tyliai.... Kol trim aukštais nepapasakojau, kad negerai taip, keliese plink sustoję akis draskė ir durnium vadino. Kaip tokioj situacijoj?

 

P.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Liuks istorija :)

 

O jei nesupranta ką daro pats meistras, kaip tada? Patruliui st. vamzdelius keičiant ties galiniu tiltu prie kebulo buvo berišąs, nes per trumpus nupirko, uodega išsukt bandė tyliai.... Kol trim aukštais nepapasakojau, kad negerai taip, keliese plink sustoję akis draskė ir durnium vadino. Kaip tokioj situacijoj?

 

P.

i snuki, i snuki reikejo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

O jei nesupranta ką daro pats meistras, kaip tada? Patruliui st. vamzdelius keičiant ties galiniu tiltu prie kebulo buvo berišąs, nes per trumpus nupirko, uodega išsukt bandė tyliai.... Kol trim aukštais nepapasakojau, kad negerai taip, keliese plink sustoję akis draskė ir durnium vadino. Kaip tokioj situacijoj?

 

P.

O jeigu taip logiškai pamąsčius; jei vamzdelis eina nuo rėmo iki kėbulo be minkštos jungties tai koks skirtumas kur jis bus pritvirtintas prie kėbulo jei tai bus padaryta techniškai ir be akių draskymo ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu taip logiškai pamąsčius; jei vamzdelis eina nuo rėmo iki kėbulo be minkštos jungties tai koks skirtumas kur jis bus pritvirtintas prie kėbulo jei tai bus padaryta techniškai ir be akių draskymo ;)

Tokiose vietose paprastai būna kompensacinė spiralė, keletas vijų...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta va ir esmė,gal reiktų pirma išklausyt meistro,argumentų kodėl taip o ne pagal mane,ir isigilint ka jis sako,tada nereiktų tų triaukščių :)

 

 

:D įsigilint... cituoju: "žinai, blia, čia kažkaip gavos, nu karočia blia, ch... suprasi, per trumpi kažkodėl. Gal ch..ovai pamatavau. Ai, vpy....u, taip pravesiu.."

 

Tai išaiškinkit man durnam čia slypinčią gilią meistro mintį. Iš anksto dėkingas. :)

 

 

Kažkodėl ten, kur mašinas su diskotekom ant stogo remontuoja, niekada neteko tokių anekdotų girdėt..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.