Pereiti prie turinio

Dragon

Administrator
 • Pranešimai

  11.351
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4

Dragon paskutinį kartą laimėjo Sausio 10

Dragon patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Dragon

Kontaktai

 • Website URL
  http://www.4x4shop.lt
 • Skype
  dragon4x4

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  4x4 Vilnius
 • Pomėgiai
  off-road, kelionės.....
 • Rangas
  TLC Veteranas

Paskutiniai lankytojai

15.620 profilio peržiūrų

Dragon's Achievements

4

Reputacija

 1. Kažkada mane lenkai kvietė, bandžiau prikalbinti ir lietuvaičius į Tunisą... neatsirado, ne tas laikas dar buvo +/- kuriuo metu planuoji? Nes šiemet arba Balkanai, arba kažkur toliau tikiuosi pakeliauti... Pasižiūrėsiu archyvuose, gal kokių senų trekų liko Alžyras, Tunisas, Libija...
 2. Su 2024-ais visus klubiečius ir prijaučiančius! Naujieji Drakono metai prasideda su naujais Off-road projektais. Netrukus startuoja bekelės nuotykių versija XBRADAS CUP Tai ne greičiui varžybos, galima neskubant pravažiuoti legendą, galima pasirinkti patogiausią jums dieną, arba nespėjus rasti visus KP, padaryti tai kitą patogią dieną. Laikas nefiksuojamas. Bus legendos "AT" tinkančios standartiniams visureigiams ir bet kokiam 4wd transportui, be sunkių vietų. O laukiantiems rimtesnių nuotykių bus "MT" legendos, kur gali tekti gervės trosą išvynioti. Jums sukurtoje galerijoje internete galėsite pateikti nuotykių - surastų KP fotofiksacijos rezultatus, nes kiekvienam ekipažui numatyti prizai. Kiekvienas ekipažas teisingai įvykdęs legendos užduotis ir pateikęs foto rezultatus galerijoje gaus atminimo prizą, o metų gale pirmieji 3 ekipažai įveikusieji daugiausiai XBradas CUP etapų galės dalyvauti nemokami Kalėdiniame XBradas reide su vaišėmis pabaigoje. XBRADAS CUP Legendas galima bus įsigyti per čia pat Parduotuvė - 4x4forum Priešistorė. Senais 2006-ais buvo organizuotas pirmasis dviejų dienų važiavimo bekele renginys Pabradas'06, kur buvo pirmą kartą Lietuvoje panaudota fotofiksacija surastų GPS ir 4x4 legendos pagalba kontrolinių punktų KP. O kitais 2007-ais metais jau sugalvotas XBradas vienos dienos formatas su GPS orientacijos užduotimis, adaptuotas šeimyninėms 4x4 pramogoms. Kaip tokio formato pradininkai tęsiame geras tradicijas ir ruošiame kolekciją smagių 4x4 pramogų.
 3. Buvusios Kadafio valdos?
 4. Dragon

  Sukčius

  Pasidalinu 4x4SOS.lt portale, kad kiti neužsirautų.
 5. Dėl detalių paieškos reik "Perku" dalyje skelbti čia temos apie visureigius, ne pirkimus pardavimus.
 6. Sveiki, vyko tvarkymo darbai, buvo problemų su pašto išsiuntimu į gmail.com Regis pradėjo normaliai funkcionuoti, jei kas dar negaunate el paštu patvirtinimų, slaptažodžio priminimo nuorodos ar dėl lipdukų pirkimo, prašau per AŽ informuoti.
 7. Ieškau kas po Norvegiją važinėja ir gali pervežti krovinį Norvegijoje - bamperis, slenksčiai.
 8. Labas, gal kas galite patarti iš praktikos, norime stogo dalį iškišti nuo sienos iki 140 cm virš balkono. Mintis brūsus prie stogo gegnių pritvirtinti ir iškišti galus, ant kurių grebėstuosim. Danga cedral gotika šiferis. Ar būtinos papildomos atramos ar kitokia konstrukcija? O gal iš metalo susivirinti karkasą ir lentomis dekoruoti?
 9. Startuojame liepos 1-2 dienomis... dar yra vietų grupėje.
 10. Daug išvažinėta Rumunija, įdomiausias vietas kartosime, + naujų trekų reikės patikrinti... bet jaučiu link liepos reikės, nes 2km perėjos dar gali būti uždarytos dėl sniego ant kelio. Bandėm panašiu metu kilti aukščiau, tai pastrigom sniege
 11. Rezgu planus gal birželį po Rumūniją 10-12 dienų...
 12. ups... užuojauta. Ar yra kokių žinių kas ir kaip nutiko?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.