Pereiti prie turinio

Skubūs klausimai-atsakymai apie Jeep iškilusias problemas senbūviams


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

Pamirsai psakyti, kad dar irenginio reikia. pvz. ELM327

Programele telepatijos budu neprisijungs prie masinos kompiuteriu :-) O zmogus kaip matosi yra naujokas siose reikalose ir negali atspeti apie ka kalbi :-)

nu su tokia masina vazineti neesant aukstos klases automechaniku- sudetinga ;)
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

panasus fokusai buvo draugui, bet ne prie saltuko.  pradejo panele kaip per kaledas mirget,  to vestis to ne, is vis viskas numirsta jokiu zenklu vel atsigauna. tai rado laida netoli klemos nuluzusi beveik, vien ant sarvo vientisas  buvo, ir to kontakcino to ne ir is to visos nesamones

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu su tokia masina vazineti neesant aukstos klases automechaniku- sudetinga ;)

Sutinku kad nesant automechaniku ne tik sudetinga bet ir brangokai gautusi, teko tureti 4 audi, bmw, volvo, tai pasakysiu kad jeep genda daugiausiai is visu modeliu turetu ir problema kad nera meistru ypač Kedainiuose, buvo man i razdatke neatsiklause supyle 75W140, pas juos mat autodata taip rodė, šarnyra restauravo kad po keliu menesiu nulūžo, geriau pačiam taisyti taip saugiau ir pigiau
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku kad nesant automechaniku ne tik sudetinga bet ir brangokai gautusi, teko tureti 4 audi, bmw, volvo, tai pasakysiu kad jeep genda daugiausiai is visu modeliu turetu ir problema kad nera meistru ypač Kedainiuose, buvo man i razdatke neatsiklause supyle 75W140, pas juos mat autodata taip rodė, šarnyra restauravo kad po keliu menesiu nulūžo, geriau pačiam taisyti taip saugiau ir pigiau

Kad dabar reikia isvis ismanyti masinose jeigu turi nes autoservise nesamones daro.... Liudna bet taip yra Lietuvoje.

Man kaip tik Jeep maziausiai genda palyginus su kitomis masinomis. reikia dar nepamirsti ir tai, kad i Lietuva atvaziuoja jau suvazineti Jeep'ai kai jau reikia daug ka keisti :-) Naujas ZJ/WJ laiko tikrai ilgai net labai ilgai :-)

 

P.S. I razdatke ir man i nv242hd buvo ipyle tik dar geriau, 75w90 :)))) kai aiskiai nurodoma ATF+4 :-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pižoniškas klausimas - gal kas esat užtikę tokio tiuninko kaip foto ant galinio bamperio?

post-18-0-24253700-1512396502_thumb.jpg

 

Aplamai - gal pas ką mėtosi tokio pigaus tiurlingo - diodinių žibintų, kokiu  nors spoileriukį?... reikia vienam klipui jeepą padaryti ale niger style... :)

Redagavo HellHound
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va praėjo beveik metai ir bėdos kartojasi. Neužsiveda iš ryto po šalčių, jokių griebimų tikk starteris sukasi kaip kuro nebūtų. Užsikuria tik su pagalbinėmis priemonėmis purškiant tiesiai į įpurškimo kolektorių. Prieš nepilnus metus kažkur kovo viduryje buvo tvarkyta problema su oro patekimu į kurą (oro burbulai žarnelėse), problema buvo išpręsta keičiant filtrą ir naują originalią žarnelę einančią nuo kuro filtro iki žemo kuro slegio siurblio. Esant vėsiam orui mašina užsivesdavo per daugmaž 3 sekundes, vasarą užsivesdavo puikiai tačiau stipriau užspaudus akseleratorių juodų dūmų meta ganėtinai daug, lygiai taip pat dūmų budavo nemažai įjungus atbulinę pavarą (įtarimas dėl purkštukų darbo). Rudenį pradėjus vėsti orams užsivedimas grįžo prie trijų sekundžių ir vėl pradėjo gaudyti orą ir nebeužsivesti, ko pasekoje kuro filtras pastatytas nuo chrysler 300C 3.0CRD be vandens daviklių ir jokių varžtų tik įėjimas ir išėjimas be "abratkių" pajungimo, pastatyti du atbuliniai vožtuvai. Mašina vėl užsivesdavo iki dabar. 

 

Štai ką pavyko pamatyti iš klaidų, jas išvalius kol kas rodomos dvi klaidos, tačiau iš pažiūros problema neturėtų būti jose. Labiausiai į akis krenta P0340 paskirtymo velenėlio daviklio klaida ir P0190 kuro slegio daviklio klaida. Kai kurias klaidas alėjo įtakoti ir starterio kankinamas akumas.
 
P0514
P1499
P0340
P0190
P0700
P1685
 
Po pravalymo lieka:
 
P0514
P1499
 
Šiandien užsikurė su brake cleanerio pagalba puškiant tiesiai į kolektorių, klaidos liko tik tos dvi (pravažiuota po klaidų valymo apie 15km) ir buvo nuvarytas į servisą. Kol kas nustatyta jog antras purkštukas nelaiko slėgio ir bus tvarkomas. Gal dar į kažką atkreipti dėmesį?
 
WJ 2.7CRD 2003m
Redagavo Zilwiz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

kadangi jau pradejo rasyti kodus, tai ir as paklausiu. Pas mane meta P0171 ir P0174 kodus. Ka jei reiskia zinau, bet tikslaus paaiskinimo nera. Dar pastebejau, kad kuriasi rytais ilgai. Pasuki rakta ir starteris suka varykli 3-5 sekundes. Bet paskui viskas ok. Dirba tolygiai. Kartais tik buna kai sustoji ir i P pastatai plaukiaja apsukos, nedaug, bet jauciasi. IAF ir TPS sensorius pakeiciau. Nesandarumus patikrino poroje servisu, nieko nerado. MAP sensorius gali buti? Dar yra teorija, kad tai del duju irangos. Ka manote?

 

V8 4,7.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

kadangi jau pradejo rasyti kodus, tai ir as paklausiu. Pas mane meta P0171 ir P0174 kodus. Ka jei reiskia zinau, bet tikslaus paaiskinimo nera. Dar pastebejau, kad kuriasi rytais ilgai. Pasuki rakta ir starteris suka varykli 3-5 sekundes. Bet paskui viskas ok. Dirba tolygiai. Kartais tik buna kai sustoji ir i P pastatai plaukiaja apsukos, nedaug, bet jauciasi. IAF ir TPS sensorius pakeiciau. Nesandarumus patikrino poroje servisu, nieko nerado. MAP sensorius gali buti? Dar yra teorija, kad tai del duju irangos. Ka manote?

 

V8 4,7.

Jei esant šaltam varikliui perjungiu dujas ir susitampo apsukos man štai ka išmeta   40d9e4c66cce.png Kaltos dujos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet matai, as ir menesi galiu vazineti ir nieko issoka. Nuimi kleimas ir vel ok... Tik kad jis kuriasi neiskart. Manau kazkas bus su ipurskimu arba su O2 sensoriumi.

Retai ir pas mane tos klaidos iššoka, dažniau paliesinus dujų mišinį. Galimas atvejis kad praleidžia benzo purkštukai benzina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.