Pereiti prie turinio

WJ priekinis kardanas


shelsmas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 806
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

jeigu vieno galo kur prie razdatkės tai kaina 250eur,- su pvm.

jeigu abiejuose galuose, tuomet reik gaminti visą naują kardaną, ta didesnė granata yra slankiojanti, tad jeigu ją išmetus reik dėti slankiojančius šlicus, kas labai išbrangina kardaną. kaina apie 520eur,-

 

Cia kardano atsakymas man :) sakyciau kaina nebloga gaunasi :)

 

Klausimas dabar ar uztektu tik ta viena granata perdaryti

Redagavo mafas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu vieno galo kur prie razdatkės tai kaina 250eur,- su pvm.

jeigu abiejuose galuose, tuomet reik gaminti visą naują kardaną, ta didesnė granata yra slankiojanti, tad jeigu ją išmetus reik dėti slankiojančius šlicus, kas labai išbrangina kardaną. kaina apie 520eur,-

 

Cia kardano atsakymas man :) sakyciau kaina nebloga gaunasi :)

 

Klausimas dabar ar uztektu tik ta viena granata perdaryti

 

Dėkui už info. Už tokią kainą aš 10 Overlandinių granatų+gumų (ne Paskalinių) nusipirkčiau.

Vadinasi UAB "Kardanas" variantas neapsimoka, geriau daryt Mive variantą su XJ (ar ZJ) kardano pritaikymu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....... Kiek maciau zj kardanas kainuoja apie 100€ plius kryzmes manau prie topacio keist na ir plius dar tekinimas. Tai jau kaip ir 150€ drasiai gaunas. Aisku ne 250€ :)

Jei kardanas zj-o kainuoja palei 100, tai prie kryžmių geriau nelysk. Už tokią sumą kardanas turėtų būti gero stovio. Ne taip lengva tas kryžmes pakeisti. Kas dėl tekinimo darbų, tai kaina būtų palei 10 €. max.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu vieno galo kur prie razdatkės tai kaina 250eur,- su pvm.

jeigu abiejuose galuose, tuomet reik gaminti visą naują kardaną, ta didesnė granata yra slankiojanti, tad jeigu ją išmetus reik dėti slankiojančius šlicus, kas labai išbrangina kardaną. kaina apie 520eur,-

 

Cia kardano atsakymas man :) sakyciau kaina nebloga gaunasi :)

 

Klausimas dabar ar uztektu tik ta viena granata perdaryti

250€ čia dvigubos kryžmės kaina su darbais? Ar dar + darbai ? :scratch:

O į tavo klausimą atsakau, kad užtektų tik vien perdaryt granatą į dvigubą kryžmę prie razdatkės, nes neapsimoka , o ir nereikia perdarinėt priekinės granatos. Nebent kelsi dar kokius 6" :D .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

250€ čia dvigubos kryžmės kaina su darbais? Ar dar + darbai ? :scratch:

O į tavo klausimą atsakau, kad užtektų tik vien perdaryt granatą į dvigubą kryžmę prie razdatkės, nes neapsimoka , o ir nereikia perdarinėt priekinės granatos. Nebent kelsi dar kokius 6" :D .

Na nusimt turbut pats turesi ir nuvezt. O dviguba ar ne tai nepaklausiau. Tik pasakiau kokiam modeliui tiksliai. Tai jau turbu jie paskaiciavo kad laikytu o ne butu kaip su granata kad 500km ir remontuot vel

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su presu puikiai jos keiciasi. Dabar beliko tada suzinot nuo kokio zj tinka kardano ilgis. Na nuo kokio litrazo. Ir ar benzo ar dyzelio. Wj-to lyg kazkas minejo kad 83cm. Ti nepaminejo istraukto ar sustumto kardano

Pagal mane kardanas ne pagal litražą skiriasi, o pagal tai kokia razdatkė sovi. Sau pirkau iš šroto, nežinau nuo kokio modelio. Tiesiog nusivežiau savo ir pamatavau.

Ką čia su presu keiti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nusimt turbut pats turesi ir nuvezt. O dviguba ar ne tai nepaklausiau. Tik pasakiau kokiam modeliui tiksliai. Tai jau turbu jie paskaiciavo kad laikytu o ne butu kaip su granata kad 500km ir remontuot vel

Jei ne dviguba , geriau neužsiimk. Daugiau 100 nepavažiuosi, o ir to manau nepasieksi. Buvau ir aš "Kardane",  bet man sakė , kad pasižiūrės kainą dvigubos. nors dar nesulaukiu jų skambučio, matyt užmiršo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal mane kardanas ne pagal litražą skiriasi, o pagal tai kokia razdatkė sovi. Sau pirkau iš šroto, nežinau nuo kokio modelio. Tiesiog nusivežiau savo ir pamatavau.

Ką čia su presu keiti?

Pacios kryzmes su presu issispaudzia. O gal kas kaune srotu zino kur ardo jeep ir butu tu kardanu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ne dviguba , geriau neužsiimk. Daugiau 100 nepavažiuosi, o ir to manau nepasieksi. Buvau ir aš "Kardane", bet man sakė , kad pasižiūrės kainą dvigubos. nors dar nesulaukiu jų skambučio, matyt užmiršo.

As juos netycia per FB radau tai pamaniau kodel neparasius. Tai atrase iskart

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

perdarymas kainuotu 160 EUR+PVM. Bet kazin ar Jums reikia perdaryti, t.y.

turime nauju "granatu". naujos "granatos" kaina su keitimu-nuo 99EUR iki

133EUR su PVM (kaina priklauso nuo pasirinkto kokybes lygio bei reikalingu

matmenu, t.y. turime ivairiu kokybes lygiu). Taip pat turime nauju

kardanu, kaina naujo viso kardano-nuo 199 iki 255EUR su PVM. (kaina

priklauso nuo pasirinkto kokybes lygio bei reikalingu matmenu, t.y. turime

ivairiu kokybes lygiu). Orginalaus naujo kardano kaina-apie 840 su PVM.

 

Dekojame uz domejimasi musu paslaugomis.

Geros dienos!!!Have a nice day:)

>> >> >> >>>>> Company manager

>> >> >> >>>>>>>

>> >> >> >>>>>>>> Eugenijus Timofėjevas

>> >> >> >>>>>>>>

>> >> >> >>>>>>>> E. Timofejevo firma „Pusašis ir Ko“

 

Stai dar vienas atsakymas is kitos fyrmos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ne dviguba , geriau neužsiimk. Daugiau 100 nepavažiuosi, o ir to manau nepasieksi. Buvau ir aš "Kardane",  bet man sakė , kad pasižiūrės kainą dvigubos. nors dar nesulaukiu jų skambučio, matyt užmiršo.

Kodėl 100 negalima su dviguba pavažiuoti?, neseniai ir 180 važiavau, daugiau 190 negalima nes ribotuvas suveikia, bet kodėl 100 negalima?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.