Pereiti prie turinio

WJ priekinis kardanas


shelsmas

Rekomenduojami pranešimai

Nu aš kol kas vis dar su Pascal granata + Overlandine guma važinėju, kažkaip ji man laiko net su 3" liftu, nusprendžiau per daug neapsunkint galvos su tuo kardanu - gal man ir granatos užteks :) Bet jei subyrės, tai šitas tavo variantas gali visai pasiteisint ;)

 

Kaip tu čia nori dar vieną kardaną pasidaryt - ar ZJ'o kažkuo netenkina? (aš turbūt jau būčiau ramus kaip belgas su tokiu kardanu :))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 806
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Nu taip, bet jei nekliba, neūžia, viskas ok ir pan., tai kam kvaršint galvą... Atsarga gėdos žinoma nedaro, bet jei kokioj Dievo užmirštoj dykynėj nuolat nevažinėji, tai kai (jei) subyrės tai pasikeisi, nu bet čia kiekvienam pagal poreikius :) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu taip, bet jei nekliba, neūžia, viskas ok ir pan., tai kam kvaršint galvą... Atsarga gėdos žinoma nedaro, bet jei kokioj Dievo užmirštoj dykynėj nuolat nevažinėji, tai kai (jei) subyrės tai pasikeisi, nu bet čia kiekvienam pagal poreikius :)

Kai subyrės, vienas dalykas reik turėt kuo pasikeist. Čia ne "Pascal" granata, nenulėksi į parduotuvę ir nenusipirksi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai subyrės, vienas dalykas reik turėt kuo pasikeist. Čia ne "Pascal" granata, nenulėksi į parduotuvę ir nenusipirksi.

 

Jo suprantu, nu bet ko tai kryžmei staiga subyrėt jei viskas su ja tvarkoj. Kitas dalykas - priekinį kardaną galima nuimt ir pavažinėt be jo, kol nusipirksi detalę (aš netgi pradėjau vežiotis įrankius kad esant reikalui galėčiau kardaną nuimt - čia po tų forumiečių baisių istorijų..)

 

Šiaip tai sveikintinas dalykas pasikeist nauja detale jei yra galimybė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tu žiūrėjai driveshaftparts.com, tai ten rašo:

We offer worldwide shipping however not all countries are included in our checkout process. If you experience this problem please contact us to arrange estimate.

 

Tai reiškia, kad jei sąraše nėra Lietuvos, reikia jiems rašyt laišką kad paskaičiuotų siuntimo kainą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai supratau, bet jaučiu kai paskaičiuos , tai ir noras praeis. :D  :D  :D

 

Tai aš irgi taip galvoju, užtat ir sakau kad gali būt sumoj kokie 250$. Kiek aš susidūręs, tai būna kad iš US siuntimas kainuoja 60-80$, dar priskaičiuok muitą +20%, plius dar kažkokį išmuitinimo ir pateikimo muitinei mokestį jie ima (berods apie 10 eur). Tuoj užklausiu, niekas per galvą neduos..

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isikisiu :) o ar ne paprasciau ir pigiau butu i "pusasis ir ko" nuvaziuot? 160 euriniu ir wj'tas su dviguba kryzme. Manau laikytu panasiai ka atsisiuntus ta jusu mineta. Tik problemu kurkas maziau. Ir kazkiek pigiau

Redagavo mafas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

driveshaftparts.com atrašė, kad dvigubos kryžmės jungtis + siuntimas + muitas gaunasi apie 220$ = 200€ ...brangu, žodžiu.

 

"Pusašis ir ko" tikrai paprasčiau ir pigiau, jei padarytų už tokią kainą.

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isikisiu :) o ar ne paprasciau ir pigiau butu i "pusasis ir ko" nuvaziuot? 160 euriniu ir wj'tas su dviguba kryzme. Manau laikytu panasiai ka atsisiuntus ta jusu mineta. Tik problemu kurkas maziau. Ir kazkiek pigiau

Šaunu, kad įsikišai. Nepamiršau ką buvai rašęs, tik ieškau kur ir kaip gauti pigiau. Bent jau rem. komplektą, kuris tikrai bus reikalingas, ypač jei gerai pasimalsi po purvynus( na, čia ekstrinis variantas ;) ) Be to, beieškodamas, dar atradau tokį, man nežinomą dalyką, kaip kryžmė su išnešimu. Manau gal ir pats nežinojai to.

  1006or_22_%2Buniversal_joint_strengths_a

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pusasis manau turi ir tik kryzmiu atskirai parduot. Na o butent su isnesimu nzn :) na maniske kai granata jau visiskai pavargs (vibracija jau jauciasi ne prastai) tai iskart leksiu i pusasi. Dar bandysiu per pazystamus nusimust europiniu biski. Visdelto lietuvis :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau kada lėksi, duok žinot. Paklausk ar turi 1310 dvigubai kryžmei atsarginių dalių. Gerai būtų žinot.

Jau kai leksiu tai visi suzinos viska :) ir gera ir bloga :) vienas pazystamas servisas ten vis veza pusasius remontuot. Tai kolkas nesiskunde. Bandysiu per ta servisa vaziuot ir tikiuosi nuolaidos. Nes jie tikrai nemazai su jais dyrba. O MIVE del to paklausimo tai nzn ar as prisiminsiu :) gal tu tiesiog paim ir pasuk jiem. Ar net i pasta el parasyk. Per galva neduos :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandie pavyko prisikasti iki "pusašis ir ko". Taigi, turi jie tų dvigubų kryžmių įvairių ir gali suženyt su WJ kardanu. Tik.... kaina ..... :girtas:  230 € kryžmė plius darbas apie 30 €.  Turėjo vietoje XJ - o kardaną su dviguba kryžme prie razdatkės ir vienguba prie tilto, kaina apie 250 € (matyt derėtis galima). Tai vat kokios naujienos.

 

 P.s. Paasirodo pas juos galima įsigyti granatos normalų platėjantį dangtelį su guma, tipo overlando. Kaina 11 €.  

post-10770-0-40340800-1450461397_thumb.jpgVieną paėmiau, jei kam reikia , o Kaunas per toli, galiu užfundyt. post-10770-0-20112700-1450461208_thumb.jpg

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.