Pereiti prie turinio

WJ priekinis kardanas


shelsmas

Rekomenduojami pranešimai

O tu "nelievas" gali ispresti sita "lieva" jeep konstrukcine problema ? Tada gautum auksini medali is jeep  :D

na nusipirkau nauja guma su granata ir važinėju jau tris metus- jokių problemų, tiesa ant gumos zatiažką užtempiau viršutinėj dalyje kad nuo apsukų neišpūstų

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 806
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

CHa :liux: . Kas teip , tai jau teip. Kai už sailenbloką paprašo 45 €, kuris kainuoja rinkoj max 20 € ,tai  ans man nebekelia pasitikėjimo.

Tik nesakyk , kad taip nebuvo ;) .

aš jau nebeperku Lt dalių   http://www.ebay.com/itm/Bremsscheibe-Bremse-hinten-Voll-Durchmesser-mm-304-8-/380738179628?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item58a5c3922c

Pirkau amortizatorius- per pus pigiau nei LT. sėkmės verlslažmogiam. Viena parduotuvė Kaune 

Usko, UAB

V. Krėvės pr. 82b

kur kainos normalios

Redagavo Roosas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš jau nebeperku Lt dalių   http://www.ebay.com/itm/Bremsscheibe-Bremse-hinten-Voll-Durchmesser-mm-304-8-/380738179628?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item58a5c3922c

Pirkau amortizatorius- per pus pigiau nei LT. sėkmės verlslažmogiam. Viena parduotuvė Kaune V. Krėvės pr. 64 kur kainos normalios

koks pavadinimas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 4 mėnesių...

Kaune, nežinau, bet gali pabandyt forumiečio romcik užklaust, jis prekiauja jomis, aš iš jo pirkau prieš kokius metus. Tik pas jį tos granatos su ta siaura guma, jei pas tave kažkiek liftuotas jeep, tai netiks (nebent sena guma gera ir ją panaudosi).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaune, nežinau, bet gali pabandyt forumiečio romcik užklaust, jis prekiauja jomis, aš iš jo pirkau prieš kokius metus. Tik pas jį tos granatos su ta siaura guma, jei pas tave kažkiek liftuotas jeep, tai netiks (nebent sena guma gera ir ją panaudosi).

Biski retai lankosi cia tas romcik

Redagavo mafas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.