Pereiti prie turinio

WJ priekinis kardanas


shelsmas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 806
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Domaso tu ja uz 20€ siunteisi ar kur pirkai? Beto maniskis standartinio aukscio. Gal laikys. O jus gal kuris pamenat koks mazdaug atstumas turi but nuo atboiniko iki tilto pacio kur atsiremia. Nes pas mane tai labai kazkaip nedaug to tarpo yra. Max kokie 5 cm. Gal ir maziau net

Redagavo mafas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sumelavau, ne pusantrų metų, o 14 mėnesių kaip su Pascal granata važinėju (tiesa važinėju nedaug), na bet kol kas laiko. Buvau prieš porą savaičių nuėmęs kardaną, tai jau kliba vos vos (žinau kad granata kliba, nes šlicus ant šaltos svarkės pasodinau). Neaišku tik ar ilgai dar ji laikys, nes liftavau džipą prieš mėnesį, tai gali jai tas didesnis kampas nepatikt...

 

Neatsimenu labai tiksliai bet kažkur apie 70 Lt kainavo kai pirkau iš forumiečio Romcik, plius dar pristatymas į paštomatą, keli litai.

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Domaso tu ja uz 20€ siunteisi ar kur pirkai? Beto maniskis standartinio aukscio. Gal laikys. O jus gal kuris pamenat koks mazdaug atstumas turi but nuo atboiniko iki tilto pacio kur atsiremia. Nes pas mane tai labai kazkaip nedaug to tarpo yra. Max kokie 5 cm. Gal ir maziau net

Jei standartinis be UpCountry (1 coliu aukštesnių) spyruoklių, tai laikys kažkiek. Tarp atboinyko ir tilto neatsimenu kiek ten turi būt atstumo, bet man atrodo kad ten daug ir neturi būt. Dar pas tas guminis aboinykas susispaudžia kelis cm. Manau kad viskas pas tave ok, nebent atboinykai paleisti žemyn dėl kažkokių priežasčių (gal anksčiau liftuotas buvo, ir pamiršo atboynykus pakelt atgal) - nu bet čia labai jau maža taikimybė :D Nu dar gali būt kad spyruoklės labai susėdusios, bet tai irgi kažin...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt kad ilgiau, ale kad skauda mokėt 150, kai tau reikia tik granatos kuri kainuoja 20-50 :) Už 150 eur aš jau mąstyčiau kaip dvigubą kryžmės (double cardan) jungtį pasigamint vietoj tos nelemtos granatos...

 

Beje, Mive - gal kartais teiravaisi UAB "Kardanas" dėl tokio mod'o?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane atlaikė 1200km. O subyrėjo važiuojant 170km/h. Patikėk jausmas tikrai šudinas.

 

Kokios pasėkmės? Ar sugadino ką nors? Ar prieš tą pabyrėjimą buvo kokių požymių/ūžesių padidėjimas?

Bet 1200km tai žiauriai mažai, sakyčiau gal brokas buvo... Sakau, jau pravariau kokius 8000-9000km ir tas pigiakas Pascalis man kažkaip dar laiko, nemeluoju tikrai. Nu tik aš ant 170 km/h nevažinėju su Jeep'u..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesulaužė nieko, bet kelyje nuimti kardą ne pats maloniausias užsiėmimas :-D O kodėl Jeep negali važiuoti 170?

 

Gali, aš tik sakau, kad aš nemėgstu taip greit važinėt su juo :) Daugiausia ir buvau dėl įdomumo 170 išvyniojęs, toliau baisoka buvo, kelias nelabai lygus buvo, o dar ta "šaltieninė" WJ pakaba.. :D Žodžiu nejauku man kažkaip su juo taip lėkt ir tiek :)

Tiesiog sakau gal ir įtakojo toks greitis granatos subyrėjimą, nes apkrovą tada ji gauna tikrai didelę, jei nekokybiška, tai nenuostabu kad neatlaikė :)

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaltieninė pakaba lengvai išgydoma poleritano įvorėm :-D

 

Gal gali detalizuot kuriomis konkrečiai? Nes aš radau komplektą absoliučiai visų poliuretaninių įvorių už 190 eur (+20 eur siuntimas), bet man kažkaip nesinori tiek išleist, gal visų keist nereikia..

Va toks komplektukas: http://www.elast-pol.pl/index.php/polibusze/jeep/jeep-grand-cherokee-1/jeep-grand-cherokee-wj-wg-1/jeep-grand-cherokee-wj-wg-1-detail?showall=1

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt kad ilgiau, ale kad skauda mokėt 150, kai tau reikia tik granatos kuri kainuoja 20-50 :) Už 150 eur aš jau mąstyčiau kaip dvigubą kryžmės (double cardan) jungtį pasigamint vietoj tos nelemtos granatos...

 

Beje, Mive - gal kartais teiravaisi UAB "Kardanas" dėl tokio mod'o?

Dar ne. Ryt važiuoju į Kauną su reikalais, tai jei bus laiko užsuksiu ir kardanan.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gali detalizuot kuriomis konkrečiai? Nes aš radau komplektą absoliučiai visų poliuretaninių įvorių už 190 eur (+20 eur siuntimas), bet man kažkaip nesinori tiek išleist, gal visų keist nereikia..

Va toks komplektukas: http://www.elast-pol.pl/index.php/polibusze/jeep/jeep-grand-cherokee-1/jeep-grand-cherokee-wj-wg-1/jeep-grand-cherokee-wj-wg-1-detail?showall=1

Jau geriau keis viską. Nedaryk pusiau skusto , pusiau lupto.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as granata pirkau pas sita pardaveja http://www.ebay.com/usr/thecvman?_trksid=p2060353.m2749.l2754 . Pirkau praeitais metais balandzio menesi, tai su ja jau pravaziuota apie 30000 km, kol kas ir pati granata, ir guma laiko. Pati granata kainavo apie 48 USD, bet trubut uz atsiuntima su muitu papildomai dar kazkur 30 dolcu kainavo, ebay tos info neberodo, gerai nebepamenu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.