Pereiti prie turinio

Vairavimo kultūra


fronterapsakas

Kaip jūs elgiatės kelyje  

106 nariai prabalsavo

  1. 1. Kaip jūs elgiatės kelyje kai kitas vairuotajas demonstratyviai įžuliai ignoruoja KET ir nemato kitų vairuotojų?

    • Ramiai toliau sau važiuojate (duok durniui kelią).
      62
    • Mašinoje pradedate keiktis, kad net per uždarytus langus girdi kiti eismo dalyviai.
      35
    • Parodot nepadorų ženklą.
      7
    • Aplenkiat ir bandot pats nekultūringai elgtis.
      9
    • Pranešat policijai apie tokio vairavimo įpatumus.
      6
    • Ar susistabdai ir pasiūlai į nosį.
      10


Rekomenduojami pranešimai

keista skaityt tokią temą džipų forume....... viens iš esminių priežaščių kodėl pas mane džipas tai todėl kad aplinkiniai mane gerbtų ir man nervų negadintų su savo vairavimu....... matyt seniai po miestą su kokiu toyota jarisu ar ford fiesta nevažinėjot...... vot tada ir butų ši diskusija per 100 puslapių.......

negalvok, kad cia su kibirais nevazinejom ir nezinom kas tai yra... nors aisku tai teisybe, kad vairuotojas esantis uz senos fiestos yra pavojingas, nes normalus zmones su tokiais kibirais nevaziuoja, o jei vaziuoja, tai vienetai ir tai iskart matosi kad vairuoja normaliai, nes kitu atveju pasiveji antroje juostoj fiesta ir po keliolikos sekundziu norisi arba aplenkt arba atsilikt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 93
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

keista skaityt tokią temą džipų forume....... viens iš esminių priežaščių kodėl pas mane džipas tai todėl kad aplinkiniai mane gerbtų ir man nervų negadintų su savo vairavimu....... matyt seniai po miestą su kokiu toyota jarisu ar ford fiesta nevažinėjot...... vot tada ir butų ši diskusija per 100 puslapių.......

Užstrigai kažkur 9-ajame dešimtmetyje. Gerbiamas Lubys važinėjo su smartu. O jei tu vertas pagarbos tik dėl džipo, tai atleisk....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keista skaityt tokią temą džipų forume....... viens iš esminių priežaščių kodėl pas mane džipas tai todėl kad aplinkiniai mane gerbtų ir man nervų negadintų su savo vairavimu....... matyt seniai po miestą su kokiu toyota jarisu ar ford fiesta nevažinėjot...... vot tada ir butų ši diskusija per 100 puslapių.......

mažos pipyskos sindromas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai gerbiamas Lubys kažin su tuo smartu tik po trobą važinėjo ar ir po visą sodybą :scratch:/> :D/>

Važiuodavo ir į LPK posėdžius. Suprantu kad tai daugiau parodomieji važiavimai, na bet jei gerą įdėją propaguoja :)

O tiek visureigių, kiek važinėja Lietuvos miestų gatvėmis gali pamatyti tik Maskvoj. Na gal dar arabų emyratuose :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Važiuodavo ir į LPK posėdžius. Suprantu kad tai daugiau parodomieji važiavimai, na bet jei gerą įdėją propaguoja :)/>

O tiek visureigių, kiek važinėja Lietuvos miestų gatvėmis gali pamatyti tik Maskvoj. Na gal dar arabų emyratuose :D/>

islanduose kaas antra masina visureigis, ir ju kas antras visureigis toks, kas su lietuvisku vaziuodamas salia pasijauti kaip lengvojoj sededamas, ba tik ratas per langa matyt :D nu cia ju reljefo specifika lemia toki pasirinkima aisku, bet LT iki tos ale bankrutavusios salies, tai kaip iki menulio

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

islanduose kaas antra masina visureigis, ir ju kas antras visureigis toks, kas su lietuvisku vaziuodamas salia pasijauti kaip lengvojoj sededamas, ba tik ratas per langa matyt :D nu cia ju reljefo specifika lemia toki pasirinkima aisku, bet LT iki tos ale bankrutavusios salies, tai kaip iki menulio

O lietuvių pasirinkimą tikriausiai lemia gatvių(ypač Kauno) ir vairuotojų mentaliteto specifika :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visur pridurku pilna,kaip kiekveina diena uz vairo ,tai nera tokios dienos ,kad ko nepamatytum,nusikeiki pamates ,istari "pridurkas" ir toliau vaziuoji,Vilniui ziedai huine kaip su fura eini :D tai naglai nelenda ,pagal taisykles vaziuoja,o Kauno apvaziavime,tai prisiziuri geniju,ypac bukit budrus atkarpoje nuo ukmerges veduko iki devinto forto.

Sekmes kelyje !

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie duobes gatvėse aš kalbu, kurių pas jumis mieste gausiau, nei kur kitur :)/>

Del to, kad laukinoji sostine rupinasi pagrindine sostine, atiduodami surikta akciza uz kura.

Kai atvaziave diplomatai protezu neismetytu. O kas belieka, kad tokia politika. Nerengsi Rotuseje Maidano, kad "kiaules", sedincios Vilniuje, pinigu duotu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.