Pereiti prie turinio

Vairavimo kultūra


fronterapsakas

Kaip jūs elgiatės kelyje  

106 nariai prabalsavo

  1. 1. Kaip jūs elgiatės kelyje kai kitas vairuotajas demonstratyviai įžuliai ignoruoja KET ir nemato kitų vairuotojų?

    • Ramiai toliau sau važiuojate (duok durniui kelią).
      62
    • Mašinoje pradedate keiktis, kad net per uždarytus langus girdi kiti eismo dalyviai.
      35
    • Parodot nepadorų ženklą.
      7
    • Aplenkiat ir bandot pats nekultūringai elgtis.
      9
    • Pranešat policijai apie tokio vairavimo įpatumus.
      6
    • Ar susistabdai ir pasiūlai į nosį.
      10


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 93
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

"Skubantiems" paskyti noriu.

Jei aš mieste važiuoju 60, o paskui važiuojantis, visaip rodo nepasitenkinimą (mirksi, pypsi, per visas puses lenkt bando), tai eina jis n...i- reik sąžinės turėt. Laiką geriau pasiplanuok, jei jau reik dar greičiau kažkur atsidurt.

Ir niekaip nesuprantu priešrūkinių- nu KODĖL, KAM... Dėl grožio ar kokį velnią...

O taip tai kaune viskas gražu, slalomas ir šaškės :D/>

 

džintato, kur čia tokie žiedai Kaune be ženklų?

Redagavo Kykas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Skubantiems" paskyti noriu.

Jei aš mieste važiuoju 60, o paskui važiuojantis, visaip rodo nepasitenkinimą (mirksi, pypsi, per visas puses lenkt bando), tai eina jis n...i- reik sąžinės turėt. Laiką geriau pasiplanuok, jei jau reik dar greičiau kažkur atsidurt.

Ir niekaip nesuprantu priešrūkinių- nu KODĖL, KAM... Dėl grožio ar kokį velnią...

O taip tai kaune viskas gražu, slalomas ir šaškės biggrin.gif/>

 

džintato, kur čia tokie žiedai Kaune be ženklų?

 

jei laisva dešinė juosta, tai ir važiuokit ja... palikit juostą kairėje lenkimui ... gyvenime negali kasdien suplanuoti, visko pasitaiko... toks egoistiškas požiūris "važiuoju 60 ir man pofig" ir trikdo eismą ir kamščius sudaro... tokie nepastebi per kelias mašinas uodegoje ir greitosios atlekiant ar dar ko... BŪNA kažkam tos kelios minutės gyvybiškai svarbios, su sergančiu vaiku skuba į ligoninę.... o jūs "neužleisiu ir nemirksėk"...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai taip gaunasi kad keliu eismo taisykles yra nereikalingos,nes as skubu,turiu reikalu, pasiteisinima visada galima surast, as mieste visada vaziuoju tiek kiek leidzia zenklai nurodantys greiti, tikrai nesistengiu but kairej juostoj jeigu desine laisva, bet su sviesu mirksejimais ir signalu mane pepaskubinsit :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va ir matosi kai atvaziuoja is provincijos i vilniu mandri ir laikantysis taisykliu, pavazinekit jus kasdien ir patys suprasit, kad srautas bendras vaziuoja ir daugiau nei leistina, tai ka dabar .. stabdyt 3 juostoj visus ir vaziuot 60 km/h ? jei nori vaziuot 60 tai vaziuok pirmoje juostoje su kitais pensininkais ir is k.. o kur viena juosta, ten aplamai nieks greiciu neisvysto ir vaziuoja normaliai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai taip gaunasi kad keliu eismo taisykles yra nereikalingos,nes as skubu,turiu reikalu, pasiteisinima visada galima surast, as mieste visada vaziuoju tiek kiek leidzia zenklai nurodantys greiti, tikrai nesistengiu but kairej juostoj jeigu desine laisva, bet su sviesu mirksejimais ir signalu mane pepaskubinsit :)/>

Tavęs niekas ir neverčia viršyti greičio, paprasčiausia pasitrauk dešiniau kiek įmanoma ir praleisk greičiau važiuojantį.

Dėl tokio poelgio :

1.nepažeisi taisyklių

2.neprarasi laiko pats

3.aplenkęs tau padėkos

4.liks gera nuotaika Tau ir Aplenkusiam

priešingu atveju Tau mirksės šviesomis ,signalins ,išvadins 3,14...(nebent Tau tai patinka)+sugadinta nuotaika Tau ir kuris nori Tave aplenkti.Dėl to susinervinę žmonės dažnai priima sprendimus kurie kartais tragiškai baigiasi.

Tad jei pats nevažiuoji netrukdyk ir kitiems.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neskubantys juk gali gimdyti ir desineje eismo juostoje bet dauguma musu tautieciu nori buti labai svarbus.Labiausiai mane stebina tokiu ale svarbiu personu elgesys uzsienyje dauguma ju prisimena beveik visas eismo taisykles ir posukius rodo ir nesiblasko kelyje vaziuoja kuo arciau desines ir nemirksi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas aišku su jumis :) reik prie Vilniaus įvažiavimų šlagbaumą statyti ir imti iš atvažiuojančių mokestį kelių platinimui... kad jiems "teisingiems" išskirtinę juostą padaryti, kur nieks nemirksi ir nelipa ant kulnų... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nyyy nu jei yra galimybė važiuot pirma juosta, tai jokių bėdų- važiuoju sau ir tiek.

Bet dažnai būna, kad juostos 2 o pravažiuojama tik 1. Dirbu panerių gatvėj Kaune prie pat neries tilto, tai va ten pirmoj juostoj tai mašina, tai karutis tai duobė (realiai važiuojama tik 1 juosta, arba rikiuokis kas 50m. pirmyn atgal), o liaudis iš autostrados nusileidę nesugeba miesto rėžimo įsijungt. Nori miestu ant 80 mynt- nėr reikalo. Kiekvieną dieną tokių "skubančių" ten pilna, visiem ten žmonos gimdo vaikai serga, va kai policija atsistoja, tai žiūrėk žmona jau seniai pagimdžius, o vaikas stebuklingai pasveiko.

 

Taikos prospekte atvažiuojant nuo "aklųjų" prieš telekomo šviesaforą yra salelė, prieš kurią stovi ženklas aiškiai rodantis, kad ten apsisukinėt negalima- kiekvieną kartą važiuojant pro šalį, ten kažkas apsisukinėja ir užkiša 3 juostą (irgi turbūt vaikas serga,kad prie šviesaforo apsisukt negali)- tokie "skubantys" ir užlindinėjantys ir yra pagrindinė kamščių priežastis.

Tokie mirksint šviesaforui įlenda į sankryžą, nors už sankryžos irgi kamštis ir visvien sankryžos nepravažiuos, o liks ten stovėt kol pasislinks eilė už sankryžos. Matai jis jau pradėjo manevrą ir p...ui, kad negali važiuoti visi kiti, kuriems žalia, bet jis sutaupys minutę. Čia aišku dar pasiseks, jei iš šono kitas "skubantis" neatvažiuos, bo tas irgi lys į sankryžą ir nesvarbu, kad ten anas stovi. Smalsu kaip atrodo tokia situacija? Birštono ir Karaliaus Mindaugo gatvių sankryža Kaune piko metu...

Taip kad nereikia viduriuot. Visi važiuos su protu ir visi visur spės.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas kazkuri is dalyviu greicio rodykle uzstrigo ties 140km/h.,turbut gimdyti leke.

http://kaunas.kasvyksta.lt/2014/01/30/tragiskoje-avarijoje-karaliaus-mindaugo-prospekte-istrigusius-zmones-vadavo-ugniagesiai/#!image-66075

[/quote Norejau pasiginciti, bet pagalvojau nebuvau ten ir nemaciau ,nera ka ir aiskinti :D

Redagavo RUner
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas aišku su jumis :)/> reik prie Vilniaus įvažiavimų šlagbaumą statyti ir imti iš atvažiuojančių mokestį kelių platinimui... kad jiems "teisingiems" išskirtinę juostą padaryti, kur nieks nemirksi ir nelipa ant kulnų... :)/>

atvaziuojantiems i Vilniu ereliams reik pastatyt lenta su uzrasu, kad kaimo ereliai laikytusi desiniau, ba visas vilnius vaziuja kairem juostom ... va tadu ir aisku bus auto vaziuojantis ramiai pirma juosta busa neskubantis ir pagal taisykles vaziuojantis vairuotojas (moterys su vaikais, senjorai ir provincialai) kairej juostoj lekia "vieciniai shumaheriai", kurie skuba i darba, i darbini susitikima, veza kazkoki siuntini, lekia veluodami i darzeli pasiimt vaikelio, skuba nes uzstriges stovejo kamstyje, kitam kapsi atlyginimas nuo nuveztu kroviniu o ne kilometru, kazkeliolikti siaip vaziuoja bendra sraute antroj ar trecioj juostoj, todel, kad pirmoje nesaugu vaziuot nes uzsimasto kontingentas kuri isvardyjau skliausteliuose anksciau , staigia pasukt i desine, arba suletint greiti vietoj 60 leistino iki 20 ir be jokiu posukiu vaziuojant letai ieskot kur pasukt i kokia gatve..., arba staiga kirst ant stabdziu ir paimt pazystama vidury sankryzos ....

rebiatos, Vilniuje yra ypatingas eismas ir kaip pats Zuokas sake (tas man patiko ir tikra teisybe) rugsejo men. kamsciai, bet per kelis men atvaziavusieji (ypac studentai) apsitrina ir to pasekoje sumazeja kamsciai.. tai is tikruju yra ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nyyy nu jei yra galimybė važiuot pirma juosta, tai jokių bėdų- važiuoju sau ir tiek.

Bet dažnai būna, kad juostos 2 o pravažiuojama tik 1. Dirbu panerių gatvėj Kaune prie pat neries tilto, tai va ten pirmoj juostoj tai mašina, tai karutis tai duobė (realiai važiuojama tik 1 juosta, arba rikiuokis kas 50m. pirmyn atgal), o liaudis iš autostrados nusileidę nesugeba miesto rėžimo įsijungt. Nori miestu ant 80 mynt- nėr reikalo. Kiekvieną dieną tokių "skubančių" ten pilna, visiem ten žmonos gimdo vaikai serga, va kai policija atsistoja, tai žiūrėk žmona jau seniai pagimdžius, o vaikas stebuklingai pasveiko.

 

Taikos prospekte atvažiuojant nuo "aklųjų" prieš telekomo šviesaforą yra salelė, prieš kurią stovi ženklas aiškiai rodantis, kad ten apsisukinėt negalima- kiekvieną kartą važiuojant pro šalį, ten kažkas apsisukinėja ir užkiša 3 juostą (irgi turbūt vaikas serga,kad prie šviesaforo apsisukt negali)- tokie "skubantys" ir užlindinėjantys ir yra pagrindinė kamščių priežastis.

Tokie mirksint šviesaforui įlenda į sankryžą, nors už sankryžos irgi kamštis ir visvien sankryžos nepravažiuos, o liks ten stovėt kol pasislinks eilė už sankryžos. Matai jis jau pradėjo manevrą ir p...ui, kad negali važiuoti visi kiti, kuriems žalia, bet jis sutaupys minutę. Čia aišku dar pasiseks, jei iš šono kitas "skubantis" neatvažiuos, bo tas irgi lys į sankryžą ir nesvarbu, kad ten anas stovi. Smalsu kaip atrodo tokia situacija? Birštono ir Karaliaus Mindaugo gatvių sankryža Kaune piko metu...

Taip kad nereikia viduriuot. Visi važiuos su protu ir visi visur spės.

Jau taip vaizdžiai aprašei tautinius vairavimo ypatumus, kad nebėra ką pridurti :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

kaip tik pravažinėjau kai dar vieną iš mašinos traukė... nu po tokių vaizdų natūraliai koja pati nenori minti pėdalą... vaizdas tikrai nekoks... beje, tą patį vakarą petraškėse audinė nauja su norvegiškais numeriais kaip airis koks sumautas prieš eismą tikrai ne mažiau 100 kai nuėjo tai taip ir kyla noras tokį priduot milicininkam...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vadinasi esi vienas is tu kuris velkasi antroje ar trecioje juostose? jei vaziuoji leciau, tai buk malonus pasitrauk i desine juosta ir miegok toliau, o ne stabdyt ir gazdint su savo stopais, nes yra tikrai skubanciu zmoniu...

O as situos "Anglus" aplenkiu is desines, daznai jiems sukeldamas nepatogumu, islendu po pat nosim. :lol:/> Anksciau signalindavau, mirksedavau, esu is plastikinio butelio paleides, bet kas is to gero. Sau nervus gadini ir tiek, ten gi uz vairo DAUNAS!!!

Paziurejus prie kasu prekybos centre, susideda prekes, kai pardaveja jas suskanuoja tada pradeda deti i maisiuka, arba jau buna pradeja, tada pradeda ieskoti pinigines, o visi laukiam. Tai parodo, kokie mes greiti, sistemingi, susiplanave.

Redagavo Arunasppp
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Skubantiems" paskyti noriu.

Jei aš mieste važiuoju 60, o paskui važiuojantis, visaip rodo nepasitenkinimą (mirksi, pypsi, per visas puses lenkt bando), tai eina jis n...i- reik sąžinės turėt. Laiką geriau pasiplanuok, jei jau reik dar greičiau kažkur atsidurt.

 

Kaip per laidą "Ekipažas" policijos vadovas citavo kažkurį lenktynininką "Tu ne policininkas ir ne tavo reikalas reguliuoti eismą." Tad nereikia čia kitų reguliuoti, pats laikykis KET 125. Vairuotojas privalo važiuoti kuo arčiau dešiniojo važiuojamosios dalies krašto.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie antraeilininkus Juozas teisingai parašęs

 

Autorius : Juozas Erlickas

 

Savo senolę “Mazda 626″ pirkau tą pačią vasarą, kai mano golfukui ties Kryžkalniu užkalė variklis. Jam buvo jau penkeri metai, kai griuvo Berlyno siena. Šiaip esu įsitikinęs, kad ramiai vairuojant jis man dar ilgai laikys, nes variklis geras, tepalo nedegina ir amortizatoriai dar neblogi.

Kaip ir minėjau, esu ramus vairuotojas ir kitiems vairuotojams tai tikriausiai patinka, nes jie man nuolat mirksi šviesomis, signalizuoja iš džiaugsmo ir kažką šypsodamiesi sako, kai galiausiai mane aplenkia.

Kartais iškelia ranką ir sveikinasi, bet nelabai į tai reaguoju, nes vairuojant reikia žiūrėti į kelią.

Tačiau pasitaiko ir piktų vairuotojų. Vieną kartą važiavau kaip visada namo po darbo ir jaučiau, kad tą dieną buvo gana slidu. Tokiu slidžiu keliu galima važiuoti ne daugiau kaip 40 kilometrų per valandą greičiu, kad jaustumeisi ramus. Važiavau dar truputį lėčiau, kad būčiau visiškai ramus ir pasitraukiu į antrą juostą – jeigu sumėtys, spėsiu ištiesinti vairą, prieš atsitrenkdamas į šaligatvį. Matomumas buvo gana geras, nes kelią puikiai apšvietė iš paskos važiuojantis automobilis. Tik kažkaip keistai jis švietė – tai stipriau, tai silpniau. Šviesa akinamai atsispindėjo galinio vaizdo veidrodžiuose, todėl į juos stengiausi visiškai nežiūrėti. Staiga, sustojus prie šviesoforo, iš to automobilio už manęs išlipo pora dvimetrinių paršų ir, priėję prie mano automobiliuko, ramiais judesiais nulaužė abu veidrodėlius.

“Ką darot, piktavaliai?, – piktai pasakau jiems atsidaręs langą. Kodėl gadinat mano automobilį, niekšai?”.

“Tau veidrodėliai vis tiek nereikalingi”, – atsakė vienas ir iki pusės įlindęs į saloną nulaužė trečiąjį veidrodėlį. Po to kelias savaites buvau labai susinervinęs ir sunkiai užmigdavau. Taip niekad ir nesupratau, už ką jie man nulaužė tuos veidrodėlius ir džiaugiausi, kad daugiau nieko nepadarė. Veidrodėliai važiuojant yra man praktiškai nereikalingi, nes esu optimistas ir žvelgiu tik į priekį.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as situos "Anglus" aplenkiu is desines, daznai jiems sukeldamas nepatogumu, islendu po pat nosim. :lol:/>/> Anksciau signalindavau, mirksedavau, esu is plastikinio butelio paleides, bet kas is to gero. Sau nervus gadini ir tiek, ten gi uz vairo DAUNAS!!!

Paziurejus prie kasu prekybos centre, susideda prekes, kai pardaveja jas suskanuoja tada pradeda deti i maisiuka, arba jau buna pradeja, tada pradeda ieskoti pinigines, o visi laukiam. Tai parodo, kokie mes greiti, sistemingi, susiplanave.

Geriau prisimink prieš kokius 20-30 metų, stovėjom eilėse prie bananų tris valandas, ir niekur neskubėjom :D . Atsipalaiduok, neskubant žymiai kokybiškesnis gyvenimas -_- (neturiu omeny stovėjimo prie bananų :lol: )

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau prisimink prieš kokius 20-30 metų, stovėjom eilėse prie bananų tris valandas, ir niekur neskubėjom :D/> . Atsipalaiduok, neskubant žymiai kokybiškesnis gyvenimas -_-/> (neturiu omeny stovėjimo prie bananų :lol:/> )

Apie tuos stovejimus prie bananu temoje "tundra" vyksta aistros. As niekur nekada neskubu, del velavimo, visur speju ir kitiems netrukdau,moku susiplanuoti savo laika, tiesiog nepatinka "vilktis". Neturiu nei vienos baudos uz greiti. Jei yra eismo taisykles, tai "smaukydamasis" gatve laikykis ju. Vaziuok kaire juosta ir netrukdyk taisyklingai vaziuojantiems. Pas mus tas "zioplumas", negerbimas saves ir kitu daug kur pastebimas. Kokiam bazinytkaimyje jei gatveje penki automobiliai -'kamstis. Kad ir parduotuveje prie kasu, pardaveja suskanuoja prekes, tada pradeda jas detis i maisiuka, du kartus paklausia kiek moketi, iesko kur pinigine, pinigineje kur litai, kur centai. Ir taip kas antras pirkejas. Jei susitari susitikima, tai daznai veluoja. Pasiteisinimas - prastas kelias, kamsciai. O, kad nesugeba suplanuoti savo laiko, to nepasako, arba paprasciausiai nesupranta. As tokius keleta kartu palikau, pavelavo 5min. ir isvykau. Tegul gaudo veja laukuose. Tai va, pas mus ne didelis tempas, o su atsakomybe, pagarba, planavimusi problema.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien po musu autobana pasivazinejau tudysiudy 600 km tai vot kaip gaunasi.. paskaicius sita akutalia tema visiems supratau... rebiatos, jus gal ir suprantat kas yra keliu eismo taisykles, bet daugumai teises raik dziaut ant sakos visam gyvenimui.. Vaziuoja elinis pilietis su auto keliu metu senumo, pas jis kazkas yra ar klyne uzklynije ar siap galvoj klynas, nuo kauno prasideda vienos juostos eimas, po nakties kai kur antra avtabano juosta su sniegu ir itin slidi.. ... bet varo pacukas , lenkia visus antra apledijusia juosa, ji sumeto, visi pa tarmazam, a tas scuka staigia ras i desine i nuvaro zemyn link taurages... bliat.. tegul tik paaiskina is kazkkokiu kaimu kad Vilniuj kairej juostoj jis ant stopu spaus ir vaziuoss ant 60 , uzkirsiu kelia ir paaiskinsiu taisykels... (balsavau uz tai kad duot i snuki) vaziavau su zmona ir sunum... mano seima svarbiau uz kazkokius gandonus su 60 km per val.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip kadaise Dovanėlė buvo pasidaręs, saliaros iš apiplovimo bakelio vamzdukas į išmetimo kolektorių... knopkę pyst ir tokią dūmų uždangą paleidžia, kaip diskotekoje, tik gaublio su žvaigždutėm trūksta... biggrin.gif pavieniams antraeilininkams būtų "smagu"... biggrin.gif

 

O šiaip yra variantas - LIPDUKAS ant auto galo, tipo "Ačiū, kad praleidote !".... arba "Šypsokitės, jus filmuoja" biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.