Pereiti prie turinio

november

Nariai
 • Pranešimai

  133
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

Reputacija

0 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Nesakysiu
 • Miestas/Klubas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. IMHO, pusdienio apžvalginiam perėjimui užtektų. Nebent būtų užsimanyta pasigilint į eksponatus ir už jų slypinčias istorijas. Bet maitinimas neblogas, tad be didelių nesklandumų viskas būtų.
 2. Jeigu būsite netoli Tartu, labai rekomenduoju aplankyt nacionalinį muziejų, nes jis yra pavyzdys Lietuvai ir kitoms šalims, koks turi būti nacionalinis muziejus. Taip pat spaudos ir popieriaus mažytį muziejuką, kiemą Apparaat ir žinoma senamiestį.
 3. O tu, Valdai, nesinervink, ne vienas toks čia esi.
 4. Atšių ka pasakiai.
 5. Ar man vienam ar dar kam nors nepatogu neskaitytą turinį kilometrais skrolinti norint perskaityti? Ar ir čia yra paslėptų nustatymų nesuprantama kalba?
 6. smagu, kad delfyje atsirado žmonių su humoru..
 7. Mano taip pat. Nežinau, kaip jai tai pavyksta, bet pragyvena.
 8. Pats juk nenusišneki niekad, matyt... Mano šeima irgi panaši, bet net dviese po pusantro susimetę vos galus suduriam.
 9. Kaip sakė klasikas: "ačiū, ačiū, kam tos gėlės?.. Ne, ne, nebučiuokite tikrai nereikia". Priklauso nuo to kur gyveni Lietuvos mąstu ir kokių įsipareigojimų, plačia prasme, turi.
 10. Valdai, viskas paprasčiau - direktorius, žmona auginanti du-tris mažamečius (nes direktorius dar tik planuoja tapti direktorium:)) ir pvz dirbti negalintys seni tėvai ar pan. Štai tau ir šeimos, kokių netrūksta. Žinoma, jeigu, kalbėtume apie 2+1 gabaritų šeimą be paskolų, tai aptariama alga visai priimtina.
 11. Nu tai kad ta suma tokia silpnoka direktoriui, kuriam reiktų rimtai dirbt. Nes už tiek eurų nėra paprasta išlaikyt 4-6 asmenų šeimą turint būsto paskolą ir neturint papildomų pastovių pasyvių pajamų šaltinių.
 12. Akseleratoriaus potenciometras. Tinka ir nuo kitų td5 roverių, imho. Man tiko nuo defo, bent jau.
 13. Tegul priima tą sunkesnį, pažėsim kas bus po to? p.s. liaudis - ne ūkinykai, matyt, nes jiems nelabai galios mokesčiai nauji, ane?
 14. Nors ir retokai pasitaiko, bet smagu kai su žmogum viens kitą supranti iš pusės žodžio arba iš.. kojinės pusės...
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.