Pereiti prie turinio

Ar reikėtų 4x4 renginiuose atspardyti svečius iš kitų valstybių?


gytman

  

117 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar reikėtų primušti svečią iš kitos valstybės 4x4 renginyje?

    • Ne, to daryti negalima, nes mes demonstruojame svetingumą ir formuojame savo 4x4 judėjimo kultūros įvaizdį tarp kitų valstybių bendraminčių. Visada yra kelias rasti civilizuotą konflikto sprendimą.
      95
    • Galima, bet tik tuo atveju, jeigu prieš tai įspėjamas svečius pasikvietęs "saviškis" ir tai neduoda rezultatų.
      19
    • Būtinai reikia, geriausia spardyti gulintį dviese, ypač jeigu tai žirgo galva.
      3
  2. 2. Kaip elgtis su "mūsiškiais", kurie pasielgė taip, kaip apibūdinta pirmo klausimo variante "3"?

    • Nieko nedaryti, kaip įvyko - taip.
      7
    • Paviešinti įvykio faktą ir dalyvius, kad kiti renginių organizatoriai žinotų kaip elgtis.
      110


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 143
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

nu va leidimas duotas sekancios pakatyskes bus,vesterno lygio.ispradziu su berdanke per kojas, paskui jei maza pratesimas uz ribu. biggrin.gif/>

 

čia ne leidimas, o patarimas, jei vis gi neišvengiamas incidentas... kai senais gerais laikais - pasiūlai "išeiti pakalbėti"... o jei nenori eiti, tai ir nėra ko daugiau kabinėtis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepykit, kad negalejau dalyvauti sioje diskusijoje nuo pradziu, bet noreciau pasakyti tai, kad neturiu nieko nei pries latvius, nei pries estus ar kitos tautybes zmones. As manau, kad dalyvis ar svecias (nepriklausomai is kur jis bebutu atvykes) turi jausti savo veiksmu ar poelgiu ribas. Siam draugui is Latvijos buvo mandagiai pasakyta, kad nepilstytu ant musu vandens, nepaisant to, jis jautesi "visagaliu", toliau mus uzgauliojo bei tiesiog pyle vandeni mums ant galvu. Stengemes konflikto isvengti (latvis pries tai buvo ispetas ne viena karta), t.y. kolega, bande graziuoju susitari, bet prasidejus susistumdymui, (ginant savo ekipazo drauga) latvis gavo "ausin". Nepaisnt to, kas ivyko (atsizvelgiant i tai, kad jis buvo svecias sitame renginyje), buvo nueita pas ji (latvi) susitaikyti. Svecias buvo arsiai nusiteikes ir trenke draugui su galva i skruosta bei spyre i pilva. Nezinau, kaip elgtumetes jus, bet as visada stengiuosi padeti savo draugams...

 

Kas mane pazista, zino, kad esu draugiskas, linksmu plauciu, turintis savigarba zmogus, kuris visada pades savo draugui.

 

PS siuo metu esu Latvijoj, atsiuskit i AZ latvio tel nr, tai nepaisant to kas buvo, islenktumem bokala alaus

 

Su pagarba dzipiorams

Nissan Terrano vairuotojas

Zinok , nepazistu taves visai, gal ir esi toks kaip saves apibudinai, bet is kart atvaziavus i stovykla penktadeni,po pirmo pokalbio supratau kad basnes pas jus ner, ir su jumis bus problemu. Tik negalvojau kad daeis iki tokio ligio. Nors pats ir nemaciau konflikto, linkes tiket ne Jusu zvilgsniu i konflikta. Nuosirdzia tikiu , kad toks elgesys nepasikartos, bet linkes palaikyt nuomone, kad Jusu ekipazui reik pora renginiu praleist.

Su pagarba, Rojer ,Pabrado13 stovyklos komendantas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

regis gal konflikto priežastis kitur - latvis lietuviui ranką nulenkė... ablomas.... norisi revanšo... post-4-13704169408978_thumb.jpg post-4-13704169388078_thumb.jpg

Tai cia tie lauzimai buvo, kad neitu latviuko musti. Rankas lauziau as su tuo kuris neseniai paleistas is kalejimo, tai jis kabinejosi einu to latviuko lupti, tipo uz snerviu is palapines istrauksiu, tai vien tik tuo ranku lauzymu ir nuraminti imanoma buvo. Nusiramina as nueinu i masina miegoti, o tas po 5 min. ateina zadina ir kabinejasi jog nori revanso. Tai patikekit per ta nakti 15 min. buvo miegota ir pastoviai ziureta, kad latviuko is palatkes neisluptu :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia tie lauzimai buvo, kad neitu latviuko musti. Rankas lauziau as su tuo kuris neseniai paleistas is kalejimo, tai jis kabinejosi einu to latviuko lupti, tipo uz snerviu is palapines istrauksiu, tai vien tik tuo ranku lauzymu ir nuraminti imanoma buvo. Nusiramina as nueinu i masina miegoti, o tas po 5 min. ateina zadina ir kabinejasi jog nori revanso. Tai patikekit per ta nakti 15 min. buvo miegota ir pastoviai ziureta, kad latviuko is palatkes neisluptu :(/>/>

Siaurinis zverelis, poliarine lape, pisec... :unsure:/>

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepykit, kad negalejau dalyvauti sioje diskusijoje nuo pradziu, bet noreciau pasakyti tai, kad neturiu nieko nei pries latvius, nei pries estus ar kitos tautybes zmones. As manau, kad dalyvis ar svecias (nepriklausomai is kur jis bebutu atvykes) turi jausti savo veiksmu ar poelgiu ribas. Siam draugui is Latvijos buvo mandagiai pasakyta, kad nepilstytu ant musu vandens, nepaisant to, jis jautesi "visagaliu", toliau mus uzgauliojo bei tiesiog pyle vandeni mums ant galvu. Stengemes konflikto isvengti (latvis pries tai buvo ispetas ne viena karta), t.y. kolega, bande graziuoju susitari, bet prasidejus susistumdymui, (ginant savo ekipazo drauga) latvis gavo "ausin". Nepaisnt to, kas ivyko (atsizvelgiant i tai, kad jis buvo svecias sitame renginyje), buvo nueita pas ji (latvi) susitaikyti. Svecias buvo arsiai nusiteikes ir trenke draugui su galva i skruosta bei spyre i pilva. Nezinau, kaip elgtumetes jus, bet as visada stengiuosi padeti savo draugams...

 

Kas mane pazista, zino, kad esu draugiskas, linksmu plauciu, turintis savigarba zmogus, kuris visada pades savo draugui.

 

PS siuo metu esu Latvijoj, atsiuskit i AZ latvio tel nr, tai nepaisant to kas buvo, islenktumem bokala alaus

 

Su pagarba dzipiorams

Nissan Terrano vairuotojas

Vyrai, jūs su Žydrium iki šiol jaučiaties teisūs, ką ir parodo tavo šita žinutė. Tą patį patvirtino Žydriaus skambutis su atsiprašymu po keliolikos minučių, kai įdėjau šią temą su "didvyrių" nuotraukom, o iki tol mane susirasti buvo sunku?

Nuotraukas aš išėmiau, bet daugiau niekuom nežadu gelbėti. Apsišikote - patys ir valykitės.

Dar prieš visus konfliktus tau sakiau - nelieskit latvio. Tada man sakei - neliesiu, tik apie kelionę į Latviją noriu pašnekėt. Nežinau ką ten šnekėjot, bet kad nuolat ieškojot preteksto prisi..st - akivaizdu. Jeigu matei, kad rūpinuosi juo, sunku buvo pradžioje mane įspėt?

 

O dabar rašinėji, tipo vos ne latvis jus du užpuolė ir besigindami dviese suspardėt. Likit jūs su savo tiesa, o kiti temos stebėtojai atsirinks kas yra kas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip pasvarstant del LATVIUKO gal ir jis NESVENTAS bet galima buvo ir rankutes bei kojas surist kad NEBIBINETU ir paguldyt pamiegot ;)/>/> o butu daugiau zalos butu svecias kaip sako VKAZLILINES MENTAM butu problem ne tik skriaudejam bet ir orgam :(/>/> ;)/>/> be to uz maziausia DRAKA tas kur tipo is ZONOS butu gryzes atgal :)/> butu kas butu bet :girtas:/> reikia renginiuose draust ;)/> o be to ir dalyviai kurie buvo renginyje galejo po krumais negulet ir patiems pasirupint TVARKA :rolleyes: buvo ir buvo tikesimes nesikartos :D

Redagavo gince
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera Saro Pabrade, - ir tvarkos neber... :D

Kai buvo dvimetrinis reksnys, kuris su mikrofonu ir muzika iki paskutinio gyvo prie pulto sededavo (iki 8 val. ryto) , tai ir machankiu nereikdavo... :D

O nuotraukos tu "ereliu" visai nepamaisytu, - butu aiku ka sutikus ir gatvej, ir baloj reiketu saugu atstuma palaikyti... :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nesiteisinsiu, pasakiau kaip buvo mano akimis ir tiek. niekas cia nei apsisiko nei dar ka padarem, kadangi esu Latvijoj paskambinau musu draugui draugiskai pasikalbejom ir uzkvieciau pas save i viesbuti pasneket prie alaus, kad nebutu jokiu piktumu ir pan... cia ´ispustas didelis burbulas ir toks kriminalas padarytas kad net baisu skaityt :)vakar sedejom su latviais, vokieciais, snd bendraujam su estais, bet nei jiem neim man neatsirado noro ant galvos pilt vandeni ir pan. bukim savo vietoj ir paprastesni tada manau nebus panasiu incidentu ar KRIMINALU. :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo Šarai, pamenu kaip tavo pulte diskus keičiau-ir gyvas likau..... šturmanas ant nugaros išnešė miegot.... Bet tada buvo ir publika.... TR1 Saulius iš Molėtų...TR1 Artūras Palanga... Bičiulis.....ir kitos žvaigždės.... net mašinų nerakindavom.... O Utenos klubas.... tiesiog pro šalį eidamas patekdavai į balių be jokių atbulinių minčių.... ir išeidavai pažviegęs su visais gyvas ir sveikas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to ewkaz, sorry.. latvį tik vidurnaktį mačiau, tamsu buvo... :)/> o kažin kaip ten kitas broliukas atsirado, kas jį atvežė į stovyklą ar kelią parodė ?...

dėl kito broliuko tai kiek supratau mašinoje miegojo po naktinio reido, turbut pavargęs buvo ......

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nesiteisinsiu, pasakiau kaip buvo mano akimis ir tiek. niekas cia nei apsisiko nei dar ka padarem, kadangi esu Latvijoj paskambinau musu draugui draugiskai pasikalbejom ir uzkvieciau pas save i viesbuti pasneket prie alaus, kad nebutu jokiu piktumu ir pan... cia ´ispustas didelis burbulas ir toks kriminalas padarytas kad net baisu skaityt :)vakar sedejom su latviais, vokieciais, snd bendraujam su estais, bet nei jiem neim man neatsirado noro ant galvos pilt vandeni ir pan. bukim savo vietoj ir paprastesni tada manau nebus panasiu incidentu ar KRIMINALU. :liux:/>/>

Ir vel prie alaus <_</> , va prie kefyro butelio butu geriau :lol:/>

Burbulas, del latvio ziauriai ispustas. Kad ir butu kreipesis i police, girtas, svetimoj saly, nelabai kas i tokius kreipia demesi. Butu visus tris uzdare. Gruzijoje garsiai nusikeikiau, jobt.... Gruzinai ir zarezat ir zakapat uzsinorejo(visiskai baivios abi puses), gerai, kad persvara musu puseje. O cia i ausi uzmete, tragedija. Butu daug blogiau jei lietuvaiciai, ar klubai tarpusavyje susimuse, o cia ....

Suprantu Gyti, nesmagu jam. Uzsikviete svecia ir tokia ch... gavosi. Yra buve ir man panasiai, esta uzsikvieciau i medziokle. Prisigere ir pradejo - "kakaja nasa velykaja strana, a vy nikto", bet paciam teko nuraminti(be smurto). Vakar bendravau, siandien pazystu, rytoj nepamenu.

O muzika galetumete geresne klausytis. Reikia Saruno kompakta paprasyti, kad tau padovanotu ir kiti dalyviai butu i sokius pasijungia. Dabar cestuskiu uzsileidote ir dviese kaip .... pasakysiu kai susitiksime :lol:/>

Redagavo Arunasppp
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi pasisakė, pamąstė, prabalsavo... ir išvadas pasidarė.... toliau belieka nekartoti ... na bet tas "penktadienis 13 metai" gal čia koją pakišo :) kažkada man irgi grįžtant iš Ruklos poligono po naktinio padangą nuleido autostradoj - irgi buvo "penktadienis 13 diena" :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir vel prie alaus <_</>/>/> , va prie kefyro butelio butu geriau :lol:/>/>/>

Burbulas, del latvio ziauriai ispustas.

Latvis ar marsijetis man asmeniskai pofigu. Ne tame esme. Neturi but tokiu dalyku renginiose. Ir taskas.

Tai, kad tenai buvo latvis ne marsijetis. Butu buves marsijetis, kalba vyktu apie ji.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gert mažiau reikia ir nebus nesąmonių, o tai dabar susidaro toks vaizdas kad kai kuriems veikėjams namuose žmonos gert neleidžia tai pirmu reikalu iš namų išsirovus reik prisiliuobt kad krūminius semtų.

:liux: juk ne kokie 18-20 meciai esam ,ir zinom kai padaugine svaigiuju gerimuku kokie esam ,tai karts renginiuose zinant savo elgesi privartojus,vertetu susimastyt,kas gali atsitikt ,juk ne vieno svento nera,visu vienodu nera vieniem padaugine patinka konfliktuoti ,o kai du ar daugiau tokiu sueina taip ir gaunasi ,o vartojant daugiausiai" stabdziai "dingsta daugumai.o ryte baisu ir pagalvot kaip pradedi blaiviai mastyt.Tai va daugiau toliaracijos ir pagarbos pasisedejimos ,o kartais ir atlaidesniem reikia but ir viskas gerai tada butu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kodėl išsemta tema? Arūno pamąstymas tiesiai į dešimtuką!

Tai sitas sudas ir ivyko del tolerancijos stokos ir didelio noro issireikst.Ir jokio cia moralizavimo ner.Teisiog nereikia laikytys kaip pigiam salune ar kaimo diskone, o ikalt i makaule kad cia visur draugai ir bendramincai atvaziavo ir viskas bus ciki.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.