Pereiti prie turinio

Ar reikėtų 4x4 renginiuose atspardyti svečius iš kitų valstybių?


gytman

  

117 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar reikėtų primušti svečią iš kitos valstybės 4x4 renginyje?

    • Ne, to daryti negalima, nes mes demonstruojame svetingumą ir formuojame savo 4x4 judėjimo kultūros įvaizdį tarp kitų valstybių bendraminčių. Visada yra kelias rasti civilizuotą konflikto sprendimą.
      95
    • Galima, bet tik tuo atveju, jeigu prieš tai įspėjamas svečius pasikvietęs "saviškis" ir tai neduoda rezultatų.
      19
    • Būtinai reikia, geriausia spardyti gulintį dviese, ypač jeigu tai žirgo galva.
      3
  2. 2. Kaip elgtis su "mūsiškiais", kurie pasielgė taip, kaip apibūdinta pirmo klausimo variante "3"?

    • Nieko nedaryti, kaip įvyko - taip.
      7
    • Paviešinti įvykio faktą ir dalyvius, kad kiti renginių organizatoriai žinotų kaip elgtis.
      110


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 143
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

gal vertėjo vis gi mane pažadinti... imčiausi kokių priemonių prieš triukšmautojus... ba pats kritau kaip pakistano arklys po tų lakstymų ir nieko negirdėjau...

 

 

Nu kazkaip prisiskaiciau ir nuotaika sugedo :(

tikrai tokiu dalyku nebudavo 4x4renginiu gyvenime, nenoreciau kad mano vaikai "draugu renginyje" pamatytu tokias nesamones.

Jokio incidento nemaciau, nors nuolat buvau stovykloje, o 7 ieni ryte girdejau kazkieno pasakyma kad girtas latvis prie visu kabinejosi tai kazkas ji apramino, bet ziuriu cia kitaip rasoma..

Bet kitavertus, lengviausia uzdraust ir nepriimt tokiu "pasigaidinusiu" ekipazu, bet ka jiems daryt jei zmones nuosirdziai gailisi?

juk dazniausia mokomasi is savo o ne svetimu klaidu, tai butent tam ekipazuj noreciau tiket tokia situacija niekada nepasikartotu nes jau skiepas gautas. nu bet jo, kitiems ir tu skiepu nereikia, nes tevai teisinga pavyzdi dar vaikysteje suformuoja..

Turiu geriausia vaikystes drauga su kuriuo pazintis nuo mustyniu prasidejo, tai gal ir sekanciam pabrade tie pilieciai taps geriausiais draugais? :D

 

peace&love

skystis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

netirstinu ir neprovokuoju... tiesiog pasakiau savo nuomone... abi puses yra kaltos... vieni kad nepriziurejo kiti kad nesusivalde... paprasciausia faktas yra vienas... kitiems renginiams trauksiu is spintos senaja ekipiruote... nes galbut kazkam nepatiks mano ugis kitam sudejimas treciam mano mergaites paziurejimas i akis... tiesa pasakius tikrai nesitikejau tokiu reikalu 4x4 bendruomeneje...

 

 

O kas papuola į tamstos ekipiruotę? Limonado butelis? Jei kitokio pobudžio ekipiruotė, tai gali nesėkmės atveju ir pats patirti visa jos smagumą ant savo kailio.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, pamacius 4x4Moletai klubo JEEP vairuotoja visokiu minciu gali kilti... :blink:/> :rolleyes:/>

Oj, dėkui kad visi prisimenat tą "puikų" vaizdelį :D :D

O šiaip dėl įvykio mūsų kompanija buvo "apšalusi" - tikrai - turėjo kilt visi matę įvykį ir išstumdit mušeikas į šonus, bei netoleruot. O šiaip jei rimčiau, tai ir BK už tokius veiksmus galioja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta chebra su melinu teranu pilni idijotai ir alkoholikai,visa nakti muzika leido kiek imanoma garsiau, tris kartus ejau prasyt,kad patildytu nes neimanoma uzmigti o jie tokioj komoj kad net nesupranta ko prasau as jam aiskinu ,kad mano autobusiukas stovi uz 5 metru nuo ju ir negaliu miegoti,o jis a man poh... nu tai ka galima kalbeti apie tokius zmones.... Visa nakti gere,veme vel gere ir vel veme ir viens kitam kartojo, tu ka manes nezinai as tiek galiu isgerti,issivemti ir poto vel gerti:lol:src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/laugh.gif">nu vienu zodziu,kad zodziu nera.... Apie mustynes as isvis nekalbu padugnes ir tiek..... Mano patarimas butu toks:NEPRIIMKIT SITU ZMONIU I JOKIUS RENGINIUS CIA YRA NE DZIPIORAI !!!!!!!

 

 

 

icon_thumright.gificon_thumright.gificon_thumright.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesi koncerte buves kur yra apsauga ir vis tiek kam nor pasiseka į birbynę gauti?

Koncertas ir dzipistai du nesuderinami dalykai.Koncerte visada buna malku dalijimas.

 

to zbignew zbignewic - man tavo nuomonė dzin,biggrin.gif

 

sunervinai mane, kai po mano nuomuones perkeltine prasme pasakei kad yra cia tokiu kurie tai toleruoja kuriu nereikia leist y renginius,kur mes gyvenam ? Baltarusijoj ar LT? kad uz nuomuones draust lankytis renginy. Jei man Grybauskaite kaip ateivis atrodo ka man daryt :D . Jokiu budu neteisinu terano ekipazo galejo 1x1 pasiaiskint o ne kojom 2x1. As cia naujas nieko negaliu pasakyt apie kitas jusu varzybas, bet esu buves 2 kaip ziurovas.pas grigaity gladiatory ten isvis baltu arkliu tusas pernai buvo. salake tik viena padauginusi maciau.

man tik keista lygtais rimta sekta) 4x4, o saugumo nera. Taigi ne tukstancius kainuoja ekipazo buvimas varzybose.

O jei rimtai tai tas latvis irgi nesventa karve,ka jis ten galvojo kai prikolino...nieks nezino :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o susinervinai, nes skaitei neįdėmiai - rašiau tik "kandidatai"... o ne dėl nuomonės "nereikia leist" smile.gif pradėjai tujinti mane, nors nė vienam renginy nebuvęs mūsų, kur per 12 metų razborkių kumščiais nebuvo... tai kam ta apsauga, kai pas mus renkasi tikrai padori 4x4 bendruomenė ir gerbia savo klubo vardą ar šiaip visureigininko-džipioro statusą.... kur "pavargusius" surenka ir išnešioja po palapines, o jei kas nerimsta, atimami rakteliai, kad nesugalvotų pasivažinėti...

 

" As cia naujas nieko negaliu pasakyt apie kitas jusu varzybas, bet esu buves 2 kaip ziurovas.pas grigaity gladiatory " - gal nuo to ir reikėjo pradėti savo pasisakymą... būtų viskas daug aiškiau... biggrin.gif

 

p..s latviui nusiųstas atsiprašymas iš org pusės ir pakvietimas kitam renginyje dalyvauti for free...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

,,Iš mano bokšto buvo kitaip" - nes pradžios net neatsimeni, tai už tai ir buvo kitaip. O kad nepasikartos tokie insidentai - netikiu (nes tokių žmonių neįmanoma perauklėti, puolimas iš pasalų labai žema ir nevyriška).Lengva atsiprašinėti nežiūrint į akis :)/>

Uztat efektivu.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ESME TAME KAD TU DRAGON ORGANIZUOJI RENGINY GAUNI UZ TAI PINIGUS,TAI IR MALONEK PASIRUPINTI TEN DALYVAUJANCIU SAUGUMU.

Nuo kada orgai tapo auklemis?

Nuo durnumo apsaugos nera. Nes KIEKVENA rengini visad buna konfliktu. Tik tokiu garsu dar nebuvo.Ir nakti nuo sest-sekm du kas kokie veikejai (lietuviai ne svecai) apie 3 naktes viens kita uz grudakus laike pre sargybinio grybelio. Praeidamas issivedziau i skirtingus ringo kampus, vienas is kart meguot nuejo, kytas gavo nuo manes i solnuha uz bloga elgesi ir liko po gribelio galvot. Grizinejimas pre lauzo po pusvalandzio neberadau.Matyt tablete padejo :rolleyes: Kas tokie ir is kokio ekipo , zinau, bet nevesinsiu, nes isvadas karsti vyrai , galvoju, padare.

TOKIU DALYKU RENGINIO METU BUT NETURETU! Bet jie visad buvo ir bus, nes vyriskoi kompanijoi visada yra megeju bi...s pasimatuot. Svarbu jaust rybas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gytmeno vietoje pries zydriu tikrai nebuciau sokes uzstodineti latvi ir buti kriause. Priviso blin liberalu - "abi puses kaltos"...

Owca, veliava tau i rankas - kita kart privalai sudalyvauti ir jei netycia vels kils incidentas, busi tas kuris sutvarkys ir uzglaistys visa reikala:)

Kai girtoj kompanijoje prasideda reikalaviami atsiprasyti, tipo "tu mane gerbi?", is kart zinosim ka kviest smile.gif

 

Nesvaikit del apsaugos!!!

Sanitarinis inspektoriaus tepatikrina kiekviena porcija volodios sriubos, visi dzipai su TA, vairuotojai pries kiekviena starta pateikia medicinines pazymas, organizaotriai tik sertifikuoti ir licencijuoti rengti tokius renginius, uztikrinti suaguma trasoje ir netrasoje ir atskayti uz kiekviena prigerusi mulkį, visi isklauso įvadinius ir periodinius instruktazus, pildo zurnalus pries - per - po kiekvienos rungties. Visai galvoj pasimaise, ar gal auskien zuvele sugavot?

Blin ziuriu isisiautejo visokie nepatenkinti - sklaidosi po renginius, iesko priekabiu ir protestuoja pries viska ir aiskina kaip "turi buti". Mosuoja kardais kai saukstai popietu.

 

Dekit geriau foto, su latviu be latvio ir t.t. smile.gif

Sanitarinis inspektoriaus tepatikrina kiekviena porcija volodios sriubos - pora rozu buvau nuvezes patikron i san tarnyba, nes turime "sanitarini pasa" ir zalia med. korta -turyme, bet vat suo tai be zalios kortos, bet irgi su pasu biggrin.gif

 

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ame='andriuslaura' date=' 2013-06-03, 17:20' timestamp='1370269222' post='283091']

 

 

subaladoti nieks neliepe iki to laiko kol nepradejo kaip as supratau per palatkes eiti... vat tada jau galima buvo bandyti... :)/> del veliavos - su mielu noru... reikia galu gale suprasti kad i renginius vaziuoja netik "sportininkai" (tiesioginia to zodzio prasme apie auto vadeliotojus bei sturmanus) o ir seimos is ju kaikurios su mazais vaikais... nori dauzytis eini i sporto sale, ar i koki kauno kluba... ten tikrai veiksmo uzteks...

Tai, kad vienas ekipazo narys is Kauno sporto klubo. Ramus ir draugiskas vyrukas, kas jam cia pasidare :scratch:

Apipyle vandeniu lietuvi - gavo i dantis. Apipiltu rusa - butu primustas. Kaukazieti - galva nupjautu. Itala - nusautu. Kiekvienos tautos mentalitetas skirtingas, nereikia isgerusiam prasytis i svetima girtu kompanija. Nieko cia blogo neizvelgiu, blogybe, kad girtaudami triuksmavo. Kievienas mes pridarome didesniu, ar mazesniu nesamoniu, svarbiausiai, kad suprato savo kalte ir atsiprase.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad vienas ekipazo narys is Kauno sporto klubo. Ramus ir draugiskas vyrukas, kas jam cia pasidare :scratch:/>

Apipyle vandeniu lietuvi - gavo i dantis. Apipiltu rusa - butu primustas. Kaukazieti - galva nupjautu. Itala - nusautu. Kiekvienos tautos mentalitetas skirtingas, nereikia isgerusiam prasytis i svetima girtu kompanija. Nieko cia blogo neizvelgiu, blogybe, kad girtaudami triuksmavo. Kievienas mes pridarome didesniu, ar mazesniu nesamoniu, svarbiausiai, kad suprato savo kalte ir atsiprase.

 

 

 

Va latvis nieko neraso, vadinasi irgi savo kalte pripazista :D

o siaip visos problemos ir atsiranda per alkoholi, arba moteris:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad vienas ekipazo narys is Kauno sporto klubo. Ramus ir draugiskas vyrukas, kas jam cia pasidare :scratch:/>

Apipyle vandeniu lietuvi - gavo i dantis. Apipiltu rusa - butu primustas. Kaukazieti - galva nupjautu. Itala - nusautu. Kiekvienos tautos mentalitetas skirtingas, nereikia isgerusiam prasytis i svetima girtu kompanija. Nieko cia blogo neizvelgiu, blogybe, kad girtaudami triuksmavo. Kievienas mes pridarome didesniu, ar mazesniu nesamoniu, svarbiausiai, kad suprato savo kalte ir atsiprase.

visiskai teisingai, ir nesvarbu niekam ar latvis, ar lietuvis, ar cecenas

nebukit saliski nieko nezinodami kaip, kas buvo, ir ginti vien del to, jis kad svecias is kaimynines salies

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta chebra su melinu teranu pilni idijotai ir alkoholikai,visa nakti muzika leido kiek imanoma garsiau, tris kartus ejau prasyt,kad patildytu nes neimanoma uzmigti o jie tokioj komoj kad net nesupranta ko prasau as jam aiskinu ,kad mano autobusiukas stovi uz 5 metru nuo ju ir negaliu miegoti,o jis a man poh... nu tai ka galima kalbeti apie tokius zmones.... Visa nakti gere,veme vel gere ir vel veme ir viens kitam kartojo, tu ka manes nezinai as tiek galiu isgerti,issivemti ir poto vel gerti:lol:src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/laugh.gif">nu vienu zodziu,kad zodziu nera.... Apie mustynes as isvis nekalbu padugnes ir tiek..... Mano patarimas butu toks:NEPRIIMKIT SITU ZMONIU I JOKIUS RENGINIUS CIA YRA NE DZIPIORAI !!!!!!!

Teko matyti sestadieni ryte man viena is tu "teranistu" kuris vis tikslinosi ka jam pasake, matyt alkoholis neigiamai veikia klausa :D o siaip vaizda is sono atrodo liudnas kuomet zmogus nesupranta kad kaimynas nori pailseti pries varzybas o ne jo muzikos rusiskos klausyti. laimei kad vienas (gal is tu paciu "ternistu") buvo maiau paveiktas visagalybes euforijos ir ta neprigirdinti sulaike, nes jis tikrai butu gaves vaistu klausai pataisyti..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

latvis forume neprisiregistravo, bet meilu atrašė: ...

Dar kartą nesupratusiems, ne LV, RU, ar PL čia esmė, o tame kad, be "perspėjamo šūvio į orą" DVIESE vieną užpuolė... galit ginti savo bičiulius kiek norit, bet 4x4 renginyje toks elgesys NEPATEISINAMAS... O JEI KAM NIEŽTI, EIKIT UŽ STOVYKLOS RIBŲ IR AIŠKINKITĖS, KITIEMS NĖRA KO GADINTI NUOTAIKĄ IR GĄSDINTI NIEKO DĖTUS DALYVIUS....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"be perspėjamo šūvio į orą" DVIESE vieną uzpuole

O JEI KAM NIEŽTI, EIKIT UŽ STOVYKLOS RIBŲ IR AIŠKINKITĖS, KITIEMS NĖRA KO GADINTI NUOTAIKĄ IR GĄSDINTI NIEKO DĖTUS DALYVIUS.... [/size][/font]

 

nu va leidimas duotas sekancios pakatyskes bus,vesterno lygio.ispradziu su berdanke per kojas, paskui jei maza pratesimas uz ribu. :D/>

Redagavo zbigne
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu neisturejau.. Parasysiu ir as. Buvau latvijoj LIGO. kazkaip, esu is tos kartos, kur man lengviau rusiskai kalbet, nei angliskai. Taip, geriau ten. Ir DAUG! irr vaidenomes mes lietuviai visur,pas visus. bet niekas musu nekabino, kad mes angliskai nemokam tiek kiek jie ar mes ju bajeriu nesuprantam, arba jie musu bajeriu..(seip tai dvi paras nakvojom ten). netgi buvom kvieciami pora metu is eiles vel. (kiek zinau). Taigi, kaip ten bebutu - GEDA mums turetu but. Zydriui irgi. bet manau, kad jis TIKRAI TAIP DAUGIAU NEDARYS :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepykit, kad negalejau dalyvauti sioje diskusijoje nuo pradziu, bet noreciau pasakyti tai, kad neturiu nieko nei pries latvius, nei pries estus ar kitos tautybes zmones. As manau, kad dalyvis ar svecias (nepriklausomai is kur jis bebutu atvykes) turi jausti savo veiksmu ar poelgiu ribas. Siam draugui is Latvijos buvo mandagiai pasakyta, kad nepilstytu ant musu vandens, nepaisant to, jis jautesi "visagaliu", toliau mus uzgauliojo bei tiesiog pyle vandeni mums ant galvu. Stengemes konflikto isvengti (latvis pries tai buvo ispetas ne viena karta), t.y. kolega, bande graziuoju susitari, bet prasidejus susistumdymui, (ginant savo ekipazo drauga) latvis gavo "ausin". Nepaisnt to, kas ivyko (atsizvelgiant i tai, kad jis buvo svecias sitame renginyje), buvo nueita pas ji (latvi) susitaikyti. Svecias buvo arsiai nusiteikes ir trenke draugui su galva i skruosta bei spyre i pilva. Nezinau, kaip elgtumetes jus, bet as visada stengiuosi padeti savo draugams...

 

Kas mane pazista, zino, kad esu draugiskas, linksmu plauciu, turintis savigarba zmogus, kuris visada pades savo draugui.

 

PS siuo metu esu Latvijoj, atsiuskit i AZ latvio tel nr, tai nepaisant to kas buvo, islenktumem bokala alaus

 

Su pagarba dzipiorams

Nissan Terrano vairuotojas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Razborkėse nedalyvavom, bet opa opa visą naktį klausėm. Manyčiau orgai galėtų susisiekti su kitų klubų atstovais ir duoti šiems veikėjams pailsėti keletą varžybų, tiesiog, kad parodytų, kad agresija ir smurtas čia nepageidaujami. Tegu gerai pagalvoja ar nori vėl įsijungti į draugišką džiperių bendruomenę, kur visi vieni kitus daugiau ar mažiau toleruoja, nepalieka bėdoj. Ar vistik žagrė širdy pramuša ir papuolus į gamtą reikia elgtis kaip nuo grandinės nutrūkusiem. Tai tam ir startinio mokėt nereikia - galima ir vieniem į artimesnį miškelį nuvažiavus gerti ir pliektis. Šeip tai tikrai nemalonus kolektyvas buvo ir mažiausiai norėjosi eiti jų raminti nors ir klausėm pusę nakties opa-opa. Man įdomiausia kaip jie ryte į automobilius sėdo, jeigu vienas kaip voras po stovyklavietę su pomidoru slankiojo. Nelabai gražiai nuskambėtų tiek mūsų renginiai tiek ir taip dažnai ne koks įvaizdis, jeigu iš varžybų važiuojantis "džipistas" kažką nuneštų... Arba varžybose, plyšęs... Negi daeisim iki to, kad jei chebra į stovyklą atvažiuoja iš vakaro, tai prie starto alkotesterį pučia?

 

Dėl apsaugos, manau kad niekas nesidžiaugs dar didesne starto kaina.. Iki šiol kiek metų važiuojam niekad nebuvo jokių bėdų. Bet va patys dalyviai - aplinkiniai pastebėję kažkokią netinkamą veiklą/muštynes ar dar kažką tikrai turėtų informuoti orgus. Juk visada aikštelėje yra kažkas iš organizatorių. Jie vistik atsakingi už renginį, tad turėtų žinoti kas vyksta ir jeigu reikia - imtis priemonių.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

latvis forume neprisiregistravo, bet meilu atrašė: ...

Dar kartą nesupratusiems, ne LV, RU, ar PL čia esmė, o tame kad, be "perspėjamo šūvio į orą" DVIESE vieną užpuolė... galit ginti savo bičiulius kiek norit, bet 4x4 renginyje toks elgesys NEPATEISINAMAS... O JEI KAM NIEŽTI, EIKIT UŽ STOVYKLOS RIBŲ IR AIŠKINKITĖS, KITIEMS NĖRA KO GADINTI NUOTAIKĄ IR GĄSDINTI NIEKO DĖTUS DALYVIUS....

 

 

icon_thumright.gificon_thumright.gificon_thumright.gificon_thumright.gificon_thumright.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.