Pereiti prie turinio

Mortal

Nariai
 • Pranešimai

  1.682
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4

Mortal paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 26 2011

Mortal patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

5 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Klaipeda

Kontaktai

 • Skype
  citrinas.

Paskutiniai lankytojai

2.099 profilio peržiūros
 1. Būtent, Klevai, apie metalines pompas ėjo kalba, ir niekur neminėta, kad tas metalas yra plienas. Pompos būna labai įvairios: priklausomai nuo gamintojo, klasės ir t.t. Kažkada, kai sau rinkausi buvau išsiaiškinęs visus niuansus. Labiausiai nustebino Karcher - skirtingai nei senuosiuose modeliuose, naujieji net ir top segmento (išskyrus PRO seriją) yra su plastmasinėmis pompomis. Tuo tarpu Nilfisk tik pats pigiausias aparatas turėjo plastikinę pompą. Visi kiti modeliai buvo su metalinėmis pompomis, o top segmento dar ir su 2 keraminiais stumokliais.
 2. Ne visų Nilfisk modelių pompos metalinės. Ten kaip modelis, taip skirtinga istorija. Būna korpusas metalinis, stumokliukas plastikinis. Bet kaip sakei - jei kas ir suges, ar tiesiog sudils, jokių problemų gauti atsarginę dalį. P.S. pagal sandarą Nilfisk rimčiausias gamintojas. Karcher rūko pavėsyje.
 3. O dar jei kas nors nutiktų "pralekiant savo malonumui", renginio organizatorius turėtų krūvą reikalų.
 4. Aš neužsiimu skolų supirkimu Yra kas superka. Paieškoti tik reikia
 5. Meri, kam tu vargsti? Parduok skolą
 6. Tai mes ne apie tą patį kalbame - aš parašiau, kiek susidaro būtinųjų išlaidų: būstas su išlaikymu, maistas, kuras į mokyklą ir darbus nuvykti, vaikų bureliai. Drabužiai, hobiai ir kelionės yra atskira tema, nes ten išlaidos gali būti neriboto dydžio
 7. Nusišneka žmonės dažnai ir tiek - mano šeima 6 žmonės (4 vaikai), naujas namas (paskola). Išlaidos per mėnesį su viskuo max 1.5k€.
 8. Žmogau, 3.500€ į rankas yra labai padorus atlyginimas ne tik Lietuvos mastu. Jei uždirbi daugiau, sveikinu
 9. RAAD prie to, kad ėjo kalba apie darbą aplinkosaugos srityje.Dėl ko darbą gauti biudžetinėse įstaigose jau minėjau. Miestuose tai vyksta kur kas paprasčiau, nei visi galvoja. Neateina vien partiniai į darbus. Kokį "tikėjimą" vėliau priima, tai čia jau jų reikalas.
 10. Tunks - ir iš kur tokios gilios žinios? Asmeninė patirtis? Kiek kartų pačiam teko RAAD'e lankytis? Visus darbuotojus RAAD'e pažįsti? O gal savivaldybėse dažnai reikalų tenka turėti? Ar irgi visus savivaldybės tarnautojus pažįsti?
 11. Neužsigauk, bet jei noro ir gebėjimų pakankamai turėtum, jau būtum išsiaiškinęs ir medinių klausimų neuždavinėtum
 12. Gal ties sutiktu žmogumi ir jo kaimynų baikime Santa Barbarą, nes nei tu, nei aš nežinome ką ir į kokią vietą priėmė. Gal tą menamą kaimyną visai į kitą poziciją priėmė.
 13. Valdai, mes apie tą patį kalbame, tik noriu pasakyti, kad į valstybinį sektorių papulti sunkiau visiškai dėl kitų priežasčių, nei tu galvoji. Aš jas įvardijau. Kompetencijos ten kitaip vertinamos, nes yra vertinimo procedūra, kurios negalima pažeisti. Ten paprastai labai žiūri - yra popieriai atitinkantys reikalavimus, ar nėra. Privačiam versle akordeono specialybę baigęs gali dirbti staklių operatoriumi. Jei tu kalbi jau apie vidutinės grandies vadovo pozicijas valstybinėse įstaigose, tai ten atsitiktinių žmonių nėra, nes vadovais tampa tie, kurie buvo specialistais, po to vyr. specialistais ir t.t. Generalinių direktorių konkursai skelbiami viešai, ten jau žiūrima ir į darbo patirtį, ir į kompetencijas. Šiuo metu vyksta atranka į Klaipėdos valstybinio uosto direktoriaus poziciją, algelė nurodyta 5800€ bruto
 14. Aplinkos apsaugos agentūroje labai trūksta specialistų. Be problemų priims, jei turi tinkamą kvalifikaciją
 15. Bobučiu pletkai apie eurus, pažintis ir priklausomybes. Kažkada (prieš 20m.) buvo toks dalykas, kai darbo reikėjo visiems, o darbo vietų buvo ribotai. Dabar gamyklos moka premijas darbuotojams už atvestą naują darbuotoją. Viena įmonių grupė Lietuvoje savo darbuotojams moka 400€ premiją, jei darbuotojo rekomenduotas žmogus įsidarbina toje įmonėje ir išdirba 3mėn. Bet tai liečia privataus kapitalo įmones. Valstybiniame sektoriuje įsidarbinti tam tikra prasme sudėtingiau - ten tiesiog rečiau keičiasi kadrai. Mano įsitikinimu ir iš asmeninės patirties, taip yra nes ten susirinkęs visiškas šlakas, kuris puikiai suvokia, kad kitur tiesiog netinka, todėl savo vietos laikosi įsikandęs dantimis, net nežiūrint į tai, kad atlyginimai valstybiniame sektoriuje primena grąža parduotuvėje. Norint įsidarbinti valstybiniame, ar savivaldos sektoriuje schema pakankamai paprasta - reikia sekti informaciją apie laisvas darbo vietas ir skelbiamus konkursus. Tada reikia tiesiog turėti tinkamą tai darbo vietai išsilavinimą ir galima kandidatuoti. Pradžia darbo bus eilinio specialisto amplua. Tik vėliau daroma vertikali arba horizontali karjera.
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.