Pereiti prie turinio

Mortal

Nariai
 • Pranešimai

  1.686
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  5

Mortal paskutinį kartą laimėjo Balandžio 20

Mortal patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

6 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Klaipeda

Kontaktai

 • Skype
  citrinas.

Paskutiniai lankytojai

2.233 profilio peržiūros
 1. Mortal

  Ryčkos JGC WJ

  Na, šitas kronšteinas ne tik razdatkę prilaiko, bet ir kėbului standumo duoda. 5mm folija kažin ar geras pasirinkimas.
 2. Labai išsami informacija sakyčiau
 3. Laidukus tampyti ir junginėti yra savotiška meditacija, panašiai kaip mandalas iš kruopų daryti, ar rūpintojėlius drožti, tik šita meditacija kur kas prasmingesnė, nes turi apčiuopiamą naudą. Dėl bambos kasymo, tai kažin, ar pavyktų ramiai pakasyti tiek laiko - iškruštų smegenis boba apie savo poreikius tiek, kad po kelių vakarų norėtum eiti laidukus junginėti
 4. Būtent, Klevai, apie metalines pompas ėjo kalba, ir niekur neminėta, kad tas metalas yra plienas. Pompos būna labai įvairios: priklausomai nuo gamintojo, klasės ir t.t. Kažkada, kai sau rinkausi buvau išsiaiškinęs visus niuansus. Labiausiai nustebino Karcher - skirtingai nei senuosiuose modeliuose, naujieji net ir top segmento (išskyrus PRO seriją) yra su plastmasinėmis pompomis. Tuo tarpu Nilfisk tik pats pigiausias aparatas turėjo plastikinę pompą. Visi kiti modeliai buvo su metalinėmis pompomis, o top segmento dar ir su 2 keraminiais stumokliais.
 5. Ne visų Nilfisk modelių pompos metalinės. Ten kaip modelis, taip skirtinga istorija. Būna korpusas metalinis, stumokliukas plastikinis. Bet kaip sakei - jei kas ir suges, ar tiesiog sudils, jokių problemų gauti atsarginę dalį. P.S. pagal sandarą Nilfisk rimčiausias gamintojas. Karcher rūko pavėsyje.
 6. O dar jei kas nors nutiktų "pralekiant savo malonumui", renginio organizatorius turėtų krūvą reikalų.
 7. Aš neužsiimu skolų supirkimu Yra kas superka. Paieškoti tik reikia
 8. Meri, kam tu vargsti? Parduok skolą
 9. Tai mes ne apie tą patį kalbame - aš parašiau, kiek susidaro būtinųjų išlaidų: būstas su išlaikymu, maistas, kuras į mokyklą ir darbus nuvykti, vaikų bureliai. Drabužiai, hobiai ir kelionės yra atskira tema, nes ten išlaidos gali būti neriboto dydžio
 10. Nusišneka žmonės dažnai ir tiek - mano šeima 6 žmonės (4 vaikai), naujas namas (paskola). Išlaidos per mėnesį su viskuo max 1.5k€.
 11. Žmogau, 3.500€ į rankas yra labai padorus atlyginimas ne tik Lietuvos mastu. Jei uždirbi daugiau, sveikinu
 12. RAAD prie to, kad ėjo kalba apie darbą aplinkosaugos srityje.Dėl ko darbą gauti biudžetinėse įstaigose jau minėjau. Miestuose tai vyksta kur kas paprasčiau, nei visi galvoja. Neateina vien partiniai į darbus. Kokį "tikėjimą" vėliau priima, tai čia jau jų reikalas.
 13. Tunks - ir iš kur tokios gilios žinios? Asmeninė patirtis? Kiek kartų pačiam teko RAAD'e lankytis? Visus darbuotojus RAAD'e pažįsti? O gal savivaldybėse dažnai reikalų tenka turėti? Ar irgi visus savivaldybės tarnautojus pažįsti?
 14. Neužsigauk, bet jei noro ir gebėjimų pakankamai turėtum, jau būtum išsiaiškinęs ir medinių klausimų neuždavinėtum
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.