Jump to content

Mortal

Nariai
 • Content Count

  1,698
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Mortal last won the day on January 10 2021

Mortal had the most liked content!

Community Reputation

7 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Klaipeda

Kontaktai

 • Skype
  citrinas.

Recent Profile Visitors

3,146 profile views
 1. Matau, dirželius laidų pakeitei iš juodų į baltus
 2. Mortal

  JEEP enciklopedija

  Turiu, bet sveria nemažai. per el.paštą nepraeis. Gal per kokį Google disc tau perduoti?
 3. Kondicionieriaus siurblį gali sėkmingai paversti kompresoriumi. Naudingas daiktas bekelėje.
 4. Tai ir šlangas trauk lauk, ir tą "kolbą" aliuminę. Siurblį paliksi?
 5. Mortal

  WH galinis tiltas

  Mano subjektyvia nuomone, tai mažai tikėtina - nelabai yra priežasčių ten lįsti. Jei tai būtų koks kovinis visureigis (tipo Land Cruiser, ar Patrol) tai būtų labiau tikėtina - kažkur užbrido giliai, sulaužė, po to remontavo iš to kas po ranka pasitaikė... O čia lyg ir ne tas modelis, kuriais braido. Manau, didesnė tikimybė, kad keičiant guolius kažką ne taip arba ne iki galo padarė. Nebuvo kilusi tokia mintis į Jeep atstovybę nuvežti mašiną? Ten vis tiek kolektyvas bus apmokytas ir įrankius, bei detales tinkamas turės.
 6. Mortal

  WH galinis tiltas

  O gal ne tilto kito reikėtų ieškoti, o meistrų kitų? Kažkaip neįtikinamai skamba "nelygiai kabinasi"... Gal tiesiog suvesti normaliai porą reikia.
 7. Mortal

  Jeep Wj 4.0 bėdos

  Blogas daviklis, arba laidas palūžęs.
 8. Mortal

  Ryčkos JGC WJ

  Na, šitas kronšteinas ne tik razdatkę prilaiko, bet ir kėbului standumo duoda. 5mm folija kažin ar geras pasirinkimas.
 9. Labai išsami informacija sakyčiau
 10. Laidukus tampyti ir junginėti yra savotiška meditacija, panašiai kaip mandalas iš kruopų daryti, ar rūpintojėlius drožti, tik šita meditacija kur kas prasmingesnė, nes turi apčiuopiamą naudą. Dėl bambos kasymo, tai kažin, ar pavyktų ramiai pakasyti tiek laiko - iškruštų smegenis boba apie savo poreikius tiek, kad po kelių vakarų norėtum eiti laidukus junginėti
 11. Būtent, Klevai, apie metalines pompas ėjo kalba, ir niekur neminėta, kad tas metalas yra plienas. Pompos būna labai įvairios: priklausomai nuo gamintojo, klasės ir t.t. Kažkada, kai sau rinkausi buvau išsiaiškinęs visus niuansus. Labiausiai nustebino Karcher - skirtingai nei senuosiuose modeliuose, naujieji net ir top segmento (išskyrus PRO seriją) yra su plastmasinėmis pompomis. Tuo tarpu Nilfisk tik pats pigiausias aparatas turėjo plastikinę pompą. Visi kiti modeliai buvo su metalinėmis pompomis, o top segmento dar ir su 2 keraminiais stumokliais.
 12. Ne visų Nilfisk modelių pompos metalinės. Ten kaip modelis, taip skirtinga istorija. Būna korpusas metalinis, stumokliukas plastikinis. Bet kaip sakei - jei kas ir suges, ar tiesiog sudils, jokių problemų gauti atsarginę dalį. P.S. pagal sandarą Nilfisk rimčiausias gamintojas. Karcher rūko pavėsyje.
 13. O dar jei kas nors nutiktų "pralekiant savo malonumui", renginio organizatorius turėtų krūvą reikalų.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.