Pereiti prie turinio

"4x4 SOS" savanorių nuotykiai


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

pakeliau vaziuokle,lifta pasidariau ir pagaliau nutariau siandien ismeginti,viskas vyko smagiai,attlikti darbai i nauda,tik va is kliuciu ruozo jau isvaziuojant,keistai kazkaip viskas uzgeso,uzsikuriau ir dar kokiu pora km pavaziavau,iki gero zvyrkelio,ir jokio gyvybes zenklo...bet didelis dekui Minaugui atrodo, is rokiskio,net varda pamirsau,tai pagal nr atradau forumo pagalboje :rolleyes:/> partempe,namie patikrinau tai generatorius nupuso.. :rolleyes:/>

Redagavo Mariusferoza
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

neatsirado siandien savanoriu pagelbet busiukui,uzstrigo rokantiskiu sodose.teko vaziuot su sulauzita linge ir be kuro bako..xbradas padare savobiggrin.gif bandem istraukt i prieki,isrovem kilpa tempimo,gale vapse nera uz ko kabint,geda mersedesuismile.gif galu gale uzkabinom uz lifto po truputi islupom,foto nespejau padaryt.direktorius paprase nulupt daugiau piginu,kad kita kart nevaziuotu kur nereikbiggrin.gifbiggrin.gif vairuotojas jaunas,o gal nepatyres labai dekojo.buvau paskutine viltis ne tai miegotu busiukeblink.gifbukite atsargusexcl.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

soriuks, čia aš tavo kaip arti esančio telefą jiems daviau :) nes pernai tos firmos busiuką trys kartus tampiau... reikėjo vieną kart jau pamokyti, kad pradėtų galvoti kur lenda... biggrin.gif priprato, kad chaliavai gali bet kada pasinaudoti pagalba... piknaudžiauja :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai dekoju forumieciams Dielavas (Arvydas)ir Dalas (Dalius) is Marijampoles krasto uz operatyve pagalba kelyje, salta diena, suremontuojant sunkvezimi. Aciu

Panasiai uz valandos tralas pasieke naujus namus . :)/>

Ner uz ka gal kada ir man padesi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Na nors ir ne sniego sezonas,bet teko siandien pagelbeti...Sustojom su zmona kavos atsigerti Lampedziu pakrantej kol dukryte masinoj uzmigus miegojo.Sustojo audinuke,paprase pagalbos evakuoti Frontera is uzliejamu Nemuno pievu kitoj Lampedziu pusej.Privaziavus nusistebejau jaunuoliu drasa :D Panardino Frontera iki puses duru baloj su plikom plentinem padangom :wacko: O pamates kokia virve turi tai juokas paeme.Maximine ploniausia virvute :blink: Bet kas juokingiausia kad sugebejau vienu kartu islupti ir virves nenutraukti.

Zodziu jaunimas labai ilgai dekavojo,bet apsiribojom tik "Aciu" ir "Labai dekui" :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

noriu padekot daihatsu 2 uz pagalba sestadieni buvo iskviestas i rumsiskes :D/> o didziausias aciu rumsiskiu bekeles megejam su samurajum pyktu siaip netaip buvo istrauktas dzipukas :D/> ir dar aciu dainius212 ir linui kurie buvo pasirose atlekt aciu biciuliai :salut:/>

 

 

 

i pagalba atskubejo,net pats Tadas Blinda :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Stai ir gavome oficealu "zaciota" kartu su Gedu... aisku reikia pasigirti :) ... foto del suprantamu priezasciu nekelsiu (prase)... tiesiog padejome kelyje siek tiek luzusiai technikai...

 

sorry del kokybes (su "juostine nokia" fotkinta :) )

post-3228-0-59232300-1416761598_thumb.jpg

Redagavo owca
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 4 savaičių...

Šiandien teko audę lupti iš patižusių laukų. Nuvažiavo moteriškė sulos parsivežt ir grįždama papuolė į purvo vonias. Aš tuo metu pas kaimynę pieno buvau nulėkęs, tai  ji pasakė,  ir nulėkiau. Jau buvo sūnus su kastuvu ant dviračio atvažiaves....Išlupau palydėjau iki gero kelio. Labai liko nustebę kaip tai gali būti, kad vidurį laukų kažkas galėjo neprašomas atlėkt pagelbėt.  Padėkavojo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien teko audę lupti iš patižusių laukų. Nuvažiavo moteriškė sulos parsivežt ir grįždama papuolė į purvo vonias. Aš tuo metu pas kaimynę pieno buvau nulėkęs, tai  ji pasakė,  ir nulėkiau. Jau buvo sūnus su kastuvu ant dviračio atvažiaves....Išlupau palydėjau iki gero kelio. Labai liko nustebę kaip tai gali būti, kad vidurį laukų kažkas galėjo neprašomas atlėkt pagelbėt.  Padėkavojo...

:liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.