Pereiti prie turinio

"4x4 SOS" savanorių nuotykiai


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

Vos vakar gryzau is anglijos siandien pakeliui namo mondeo (vairuotoja moteriske visa kratosi is stioko) nuo kelio i griovi nulekusi po keliu bandymu islupau ja nes sedejo grynai ant dugno pasikabinusi. Siulesi atsilygint bet atsisakiau nes kaip tik pro ja vaziavau ir vos pries minute kita buvo ilekusi i griovi.

P.s Klausimas zinovams kaip geriau lupti is griovio su paletintoju ar be jo? Nes sitas klausimas pasistojo jau po to kai islupau o roviau be paletintojo. Pradzioj bandziau su paprasta virve lupti aisku truko masina ne is vietos

tada aciu dievui turejau dirza su dirzu kitas reikalas. Po sio ivykio jauciu poreiki isigyti normalu buksyravimo lyna girdejau Laumkelis turi ka pasiulyti?

Sakyciau kad nuo situacijos priklauso :unsure: vienur su paletintoju kitur pirma pavara pagreitinta, bet virvei tai pinigu nepagailekit ir butinai kinetinei,nes ji padaro puse darbo :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D dabar jau žinosiu, kad prireikus pagalbos galima atsiversti skelbiu ir skambinti pirmam pasitaikiusiam fotografui :D

 

o jei rimtai tai "ant kiek" reikia būti žvitrios akies, kad susigaudyti, jog renginių vedėjas ims ir ištrauks iš bėdos....

 

 

o jūs susimąstykite, nes senatvės požymiai prasideda nuo skundimosi, po to juokų nesupratimo....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog zmogus zinojo, kad galiu padeti, o mano telefono numerio neturejo, tai ir sumaste paieskoti google kas tas DjSarunelis... :P

Geriau tureti senatves pozymius nei kelti itarima pasnekovams, kad paciam su galvele ne labai gerai... ;):D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ne 4x4 bet vistiek , važiuodamas prieš mane kabino kelkrašti , sumėtė skrido į kitą kelio pusę vertėsi per prieki,nulėkė laukais apie 100 metru pribėgu, kojos kyšo per priekinį langą, atsigavęs kas čia buvo sako,ištraukiau lauk, gatavs kaip šniuras, iškviečiau greitąja, išsivežė.

post-9844-13656956936404_thumb.jpg

post-9844-13656957262682_thumb.jpg

post-9844-13656958956624_thumb.jpg

Redagavo Tuomis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kaip kažkas jau minėjo, kad "stebina vienaraciu vadeliotoju optimizmas ir drasa", tai tokiu vadeliotoju ir aš šiandien patapau. Visų pirma labai noriu padėkoti nepažįstamam juodo MB G-Wagen su gerve vairuotojui už ištraukimą :salut::liux: . privažiavo net neprašant, priešingai nei daugelis, kurie pamatę dar prieš 100m sustodavo, palaukdavo, o pamatę, kad tikrai rimtai strigęs - apsisukdavo ir nuvažiuodavo. Jei kas pažįstat, spėju medžiotoją, duokit jam mano tel.Nr.(yra paraše), tegu skambina esant reikalui, kažkaip per skubėjimą neįbrukau. Išskirtinis MB požymis - gervės lūpos palinkusios žemyn.

Pakibau ant provėžų pilaitės miško keliuke, šalia kurio, neperseniausiai, buvo strigęs raudonas pikapas, kurį Meris ištraukė.

Ir vis tik stebina SUV vairuotojų abejingumas. per gerą pusvalandį jų arti dešimties pravažiavo ir nesustojo. Jų tarpe buvo ir NP :angry: Palinkėsiu jiems neužstrigti ;)

Vat tox vat 4x4 savanorio nuotykis :)

Nuotraukos jau namuose:

post-1932-13657912620884_thumb.jpg

post-1932-13657913132402_thumb.jpg

Redagavo Minnde
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu žiūrių savanorių SOS komandos nariai patys stirnga, tame tarpe ir aš sedžiu ant dugno, palikau nakvot laukuose savo OF, bandysiu rytoi kazkaip išsikapstyt jei pavyks, jei ne tai eisiu traktoriaus ieškoti gal rasiu kuris aukosis ispurvint savo traktora...jei nerasiu teks laukt vasaros :(/>/>

 

O ratukai kodėl tokie maži ? Beveik vasariniai :rolleyes:

 

Gal čia ir priežastis, kad nepravažiavai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu žiūrių savanorių SOS komandos nariai patys stirnga, tame tarpe ir aš sedžiu ant dugno, palikau nakvot laukuose savo OF, bandysiu rytoi kazkaip išsikapstyt jei pavyks, jei ne tai eisiu traktoriaus ieškoti gal rasiu kuris aukosis ispurvint savo traktora...jei nerasiu teks laukt vasaros :(/>/>

paskambyk 112 numeriu ,gal ka pasiulys gal duos koki numery, :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu žiūrių savanorių SOS komandos nariai patys stirnga, tame tarpe ir aš sedžiu ant dugno, palikau nakvot laukuose savo OF, bandysiu rytoi kazkaip išsikapstyt jei pavyks, jei ne tai eisiu traktoriaus ieškoti gal rasiu kuris aukosis ispurvint savo traktora...jei nerasiu teks laukt vasaros sad.gif/>

 

Padangos kolega neteisingos ant frontes tavo rolleyes.gif, nesedetum biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

OF pavyko išlupti savo chodu su santrekais. Dėkui K_Nerijus už pasiūlytą pagalbą ir Darius NP. Darius be kvietimo ;)/>/> atlėkė, bet patrulio pagalbos neprireikė......

O ratai tikrai mažiukai, nes žieminiai, o atolydis greitas tkiam moly savo daro....

biski ir patrulis pasinaudojo,padejo man iki taves davaziuot :D/> nes toloka ateit butu buve

Redagavo DariusNP
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandienos mano nuotykiai 5 istraukti bet foto tik dvieju post-9-13658707392859_thumb.jpg post-9-13658708552276_thumb.jpg Na ir susiduriau su tokia dilema ir tikiuosi kad profai gales patarti... Nusipirkau pas Dragon kinetine virve taciau kai reikia prikabinti prie lengvuskes nera kaip ka tokiu atveju patartumet naudoti?

o tu mazesni karabina su kabliu pasidaryk ,kad tiktu ir lengvuskem ir turi virve su kableis visiems gyvenimo atvejams ;) as vakar vakare ukininko l200 vilkau is lauku su virvuke tai is greicio,vos l 200 neaplenke :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu mazesni karabina su kabliu pasidaryk ,kad tiktu ir lengvuskem ir turi virve su kableis visiems gyvenimo atvejams ;)/>/> as vakar vakare ukininko l200 vilkau is lauku su virvuke tai is greicio,vos l 200 neaplenke :D/>/>

Galeciau padaryti foto kaip atrodo karabinas po keliu truktelejimu visa laime kad ne i langa.

Redagavo Vilkas-Efka
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galeciau padaryti foto kaip atrodo karabinas po keliu truktelejimu visa laime kad ne i langa.

Greiciau lengvuskes ausis nuplys nei normalus karabinas. Kada buksiruojat neuzmirskit kad visureigis 2kart sunkesnis uz lengvuske. Man nera geda jei neistrauki is pirmo karto, tad pradziai be ryvoku...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.