Pereiti prie turinio

"4x4 SOS" savanorių nuotykiai


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

...arba issiimat numerius is skilties 4x4 SOS (nemokama pagalba) tada nereikes loti kaip sunims. Irgi puiki iseitis. Negu skelbtis jog "galiu padeti (nemokamai)", bet uz papildoma mokesti pazymeta zvaigzdute. 

Maitvanagiams: Nei karto nesu parases sioje skiltyje kam ir kur ir kada esu padejes. o per tiek kilometru, tikrai turejau kam ir kur pagelbeti, nuotrauku nedejau, nes man asmeniskai, tai butu zema-puikuotis kito beda. Skambetu kaip sena LIETUVISKA patarle: Kas pakels suniui uodega jei ne pats... 

P.S. Labiausiai graudu dusioj palieka, kai tu neprasytas, pamates lietuvi, skubanti i kelta randi pakeliui ant avarinio, imi sustoji, duodi pagalbos sniura, o tau tavo draugas, kai nutinka beda, kad ir generatoriaus dirzelis nutruksta, sako: stabdyk kokias nors masinas, gal pades... ir tada, zadini zmona, kaip geriausia darbo iranki, pats su telefonu dantyse, vidury naktu, greitkely gana tusciame ir tamsiame, liepi jai stumti tavo masina ant begio, tam kad tu pats uzsidetai rasta dirzeli bagazineje kazkoki, bent ant keliu svarbiu skremuliu... svarbu kelta davaziuoti... Va kur pagalba. 

Gal as naivus, gal blogai aukletas ir neatitinku siuolainio visuomenes mastymo, bet as tikiu, kad gera daryti yra gerai, gal kada ir tau kas padarys gera... Gal... 
Tikiu, jog sitoj, supuvusioj visuomenej, dar yra zmoniu. Zmogisku jausmu turinciu zmoniu. 

Kita vertus, man paciam kazkada operatyviai padejo. Dar tik buvau bepradedantysis siame forume... Ir tikrai nesiskelbe, nemuse i krutine kokie jie saunuoliai ir verti medalio. O atvezus vyrams bent ant alaus, po to seke  fraze: kodel nesakei is karto jog esi forumietis? Lyg tai keistu zmogiskumo ribas... 

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...arba issiimat numerius is skilties 4x4 SOS (nemokama pagalba) tada nereikes loti kaip sunims. Irgi puiki iseitis. Negu skelbtis jog "galiu padeti (nemokamai)", bet uz papildoma mokesti pazymeta zvaigzdute. 

 

Maitvanagiams: Nei karto nesu parases sioje skiltyje kam ir kur ir kada esu padejes. o per tiek kilometru, tikrai turejau kam ir kur pagelbeti, nuotrauku nedejau, nes man asmeniskai, tai butu zema-puikuotis kito beda. Skambetu kaip sena LIETUVISKA patarle: Kas pakels suniui uodega jei ne pats... 

 

P.S. Labiausiai graudu dusioj palieka, kai tu neprasytas, pamates lietuvi, skubanti i kelta randi pakeliui ant avarinio, imi sustoji, duodi pagalbos sniura, o tau tavo draugas, kai nutinka beda, kad ir generatoriaus dirzelis nutruksta, sako: stabdyk kokias nors masinas, gal pades... ir tada, zadini zmona, kaip geriausia darbo iranki, pats su telefonu dantyse, vidury naktu, greitkely gana tusciame ir tamsiame, liepi jai stumti tavo masina ant begio, tam kad tu pats uzsidetai rasta dirzeli bagazineje kazkoki, bent ant keliu svarbiu skremuliu... svarbu kelta davaziuoti... Va kur pagalba. 

 

Gal as naivus, gal blogai aukletas ir neatitinku siuolainio visuomenes mastymo, bet as tikiu, kad gera daryti yra gerai, gal kada ir tau kas padarys gera... Gal... 

Tikiu, jog sitoj, supuvusioj visuomenej, dar yra zmoniu. Zmogisku jausmu turinciu zmoniu. 

 

Kita vertus, man paciam kazkada operatyviai padejo. Dar tik buvau bepradedantysis siame forume... Ir tikrai nesiskelbe, nemuse i krutine kokie jie saunuoliai ir verti medalio. O atvezus vyrams bent ant alaus, po to seke  fraze: kodel nesakei is karto jog esi forumietis? Lyg tai keistu zmogiskumo ribas... 

 

Užgėrei? Ar šiaip, nuoskaudų turi susikaupusių? :)

 

Aš tokiais atvejais visada duodu vieną ir tą patį patarimą: Nori verkt - eik pas žmoną (arba mamą)!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

want3d kas tau ar pilnatis dar  nesibaigė,gal kokia šios rašliavos priešistorė?kažko čia nesugaudau.ar blogai kad tau padėjo,ar blogai kad paklausė :

"O atvezus vyrams bent ant alaus, po to seke  fraze: kodel nesakei is karto jog esiforumietisLyg tai keistu zmogiskumo ribas...

ar paklausus del to forumiečio peržiangiamos žmogiskumo ribos,ar tas"ant alaus"tave pažemino,juk žinau ta sena istrorija ne iš pasakojimų....juk net   pardavimų skelbimuose rašome "kaina forumiečiams"derinama,taigi draugų  ir bendraminčių rate  kalbama kitaip.ar ne taip?  nu nedašunta apie ka čia kalba :scratch: 

 

 

dar dėl nuotraukų iš pagelbėjimų,nei čia kas iš žmogaus bėdos juokias nei ką,pvz,aš atsiklausiau ar galiu fotkint,ir sąmoningai nefotkinau numerių ir veido,kur čia tas pasijuokimas

o dėl"uodegos pasikėlima"na kas kaip ka supranta-kiekvienam pagal savo sugedimo laipsnį,tada ta pasikėlima galima daug kur įžvelgt,it konstruktorių ir pasivažinėjimų temose ir visas forumas tada -pasigyrimui kad kažka sugebu ,kažka darau ,kažką turiu....laisva valia nori skelbkis nori ne,o jei as prasikrušes 5val ir sutraukes trosa(70€) sudegines kokia20ltr kuro paprašiau atlygio tai čia ne atlygis o kompensaciaj už patirtus nuostolius.neesu toks turtingas kad dalinčiau labdarą už kvailumą

Redagavo dielavas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kodel, kai daug parasau, mazai kas supranta. 

Dielavas. As patenkintas pagalba ir pats padedu jei kam reikia. 
Tuo paciu papasakoju kokios pagalbos sulaukiau is draugo kai reikejo
ir parasiau nuomone grynai asmeniska jog nuotrauka man atrodo puikavimasis. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš norėjau pasakyti, kad kai tie patys asmenys kviečiasi pagalbą kelių dienų intervale, reiškia iš klaidos nepasimokė.

Geriausios pamokos yra tos, kurios kainuoja - ilgiausiai įsimena. Yra kategorija žmonių, kuriems kai kas nors kartą pagelbėja, susišviečia, kad tai visuomenės prievolė, arba to pagelbėjusiojo asmeninė prievolė. Tokiems reikia duoti suprasti, kad viena yra gelbėti nelaimėje, o visai kas kita gelbėti nuo debilizmo :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butent tai mes ir kalbejom su Dielavu PM'ais, kad nelameje kai zmogus as net foto sesijos nedarau. Kai rimtai beda. Bet kai priciudai naudojasi, tada kitas reikalas. Nezinau kaip supratai tu mane is pradziu, bet as rasiau jog gelbejo mane karta kaip forumietis forumieti ir vistiek jauciau pareiga bent kaip atsiskaityti, nes kazkas del manes stengesi. O jei "aciu ir iki kito karto" kuris vos uz keliu dienu, tai tiesiog nebevaziuociau uzuot kalbejes apie mokesti. 
Dar daduriau istorija, kokiu draugu galima tureti, kada supranti kokie jie draugai. Morale ir buvo, kad pasikliauti gali daugiau forumieciais, nei draugais. 
O tokie, karta liks nakvoti miske vieni, serti erkes krauju, tada supras kur dare klaidas... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie "uodegas" :) foto ir istorijos dedamos tik tam, kad kiti pamatytų, kad 4x4SOS realiai veikia, o ne šiaip sąrašas mirusių dušių... 

 

fotkinant žmogui sakiau, kad ne dėl pasišaipymo, o dėl statistikos įkelsiu foto. Antrą kartą jis nesikvietė pagalbos-  atsitiktinai sutikau juos kartu su Marozu Pabradės miškuose, rankinė gervė užsikirto, negalėjo iki kelio evakuotis, kur atvažiuotų tralas... ir pirmą kartą siūlėsi atsidėkoti už iškviestą pagalbą, bet nieko neėmiau, nes normalus žmogus ir matosi su sveiku entuziazmu. Žmogus ruošėsi treniravosi Perimetrui, o ne iš durnumo lindo kur pakliuvo :)

Galiausiai šiame Pabrade pasirodė ir teko trečią kartą pagelbėti :) bet mačiau kaip ir su kastuvu dirbo, ruošėsi šturmuoti vieną kp netoli bazė2... nors jiems ten be šansų, būtų mašiną aplaužę, atkalbėjau... dabar žmogus jau parduoda tą jeep ir renkasi TLC80 :)

 

P5280765.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, skambino man, prašė truktelt, o aš jau po darbų vyno truktelėjau, tai daviau artimiausius tel prie Nemenčinės :) tokie momentai, kai matai ir jauti kaip žmogus nuoširdžiai džiaugiasi sulaukęs pagalbos geriau nei keli eurai dizelinui... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...

Vėlų šeštadienio vakarą 33km nuo Vilniau Pabradės kryptimi pastebėjau pakelėje kreivai šviečiančias lempas. Pravažiavau, tačiau apsisukau ir grįžau atgal pažiūrėti, gal kam nelaimė ir niekas nesustoja. Iš tiesų automobilis Saab buvo galu nuvažiavęs nuo kelio, be jokių vilčių pačiam užvažiuoti atgal šlaitu. Mašina neapgadinta, jis ten atbulas pasirodo į miško keliuką norėjo įsukti ir nepataikė :) Pirmiausia paklausiau, ar ne girtas - sako ne. Pradėjau aš jį traukti su gerve, dar išlipau pasižiūrėti ar bamperių nelaužau ir man nelaimėlio būsena pradėjo kelti rimtesnius įtarimus. Jam sakau: tu gi girtas. Sako: nu biški. Tai sakau nebetrauksiu, nes ištrauktas tu važiuosi toliau. Sako: ištrauk, atiduosiu tau raktelius. Sakau jam: ka tu čia veiksi miške be raktelių pirmą nakties... Paklausiau kur gyvena - sako Vilniui. Sakau: ištraukiu ir nuvešiu į namus, kad nebebludytum. Tai taip ir padarėm, nuvežiau į Žvėryną ir paleidau. Sako: kaip tau atsidėkoti? Sakau: tu padaryk išvadas, paskambink kai prasiblaivysi. Daviau savo tel, nebepaskambino...

 

 

post-4927-0-84731900-1471847320_thumb.jpg

post-4927-0-82195600-1471847321_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vėlų šeštadienio vakarą 33km nuo Vilniau Pabradės kryptimi pastebėjau pakelėje kreivai šviečiančias lempas. Pravažiavau, tačiau apsisukau ir grįžau atgal pažiūrėti, gal kam nelaimė ir niekas nesustoja. Iš tiesų automobilis Saab buvo galu nuvažiavęs nuo kelio, be jokių vilčių pačiam užvažiuoti atgal šlaitu. Mašina neapgadinta, jis ten atbulas pasirodo į miško keliuką norėjo įsukti ir nepataikė :) Pirmiausia paklausiau, ar ne girtas - sako ne. Pradėjau aš jį traukti su gerve, dar išlipau pasižiūrėti ar bamperių nelaužau ir man nelaimėlio būsena pradėjo kelti rimtesnius įtarimus. Jam sakau: tu gi girtas. Sako: nu biški. Tai sakau nebetrauksiu, nes ištrauktas tu važiuosi toliau. Sako: ištrauk, atiduosiu tau raktelius. Sakau jam: ka tu čia veiksi miške be raktelių pirmą nakties... Paklausiau kur gyvena - sako Vilniui. Sakau: ištraukiu ir nuvešiu į namus, kad nebebludytum. Tai taip ir padarėm, nuvežiau į Žvėryną ir paleidau. Sako: kaip tau atsidėkoti? Sakau: tu padaryk išvadas, paskambink kai prasiblaivysi. Daviau savo tel, nebepaskambino...

Gerai kad nuotraukų pasidarei, bėda su tais girtais vairuotojais :angry:  , kartais jie išsiblaivę policijai pradeda pasakoti nebūtų istorijų  :angry: .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.