Pereiti prie turinio

"4x4 SOS" savanorių nuotykiai


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

nenueinant į skiedalus geras patarimas. žiemą užsodinęs VWageną įsuku tempimo kiltą, tada jei išeina kažką rasti aplinkui kiši po keltuvu ir keli už kilpo..pakeli - į vėžes jei dar yra ką patiesti - išvis lafa... :) aišku kai priekis varo tai geras būdas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Sakyciau labai menka pagalba bet vis vien pagalba,net gerve apsilt nespejo... :D/>

 

Sestadieni vos ne verkdamas ieskojau taves, kad isimtai, taciau nepavyko man taves rasti. Stebuklo deka, atvazevo mercedesas kalvarijoku, tas 450hp ir isgraibe mane is to bumblo kalvarijos trasoje. Buvau puoles i nevilti kad teks nakvoti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sestadieni vos ne verkdamas ieskojau taves, kad isimtai, taciau nepavyko man taves rasti. Stebuklo deka, atvazevo mercedesas kalvarijoku, tas 450hp ir isgraibe mane is to bumblo kalvarijos trasoje. Buvau puoles i nevilti kad teks nakvoti...

 

 

a tai tu cia skombinai,galejai prisistatyt kad forumietis,na vistiek nelikai nakvot dumble

p.s.o tai is koia cia krasto esi?gule mapsas neanda to kapsuko ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol:/>/> Taip taip, Marijampole. Gestapiniame zemelapyje tik matoma ta vietove kaip Kapsukas.

 

Koks as forumietis, 5 pranesimus parases :rolleyes:/>/> niekas dar nera manes nei mates neigirdejes, nei skaites... Dar tik pamazu isijungiu i visa tai. Dabar jau bent zinos kad kazkam skambyjau. Neveltui lipdukas forumiecio domino mane.

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Siandien ir as gavau pasireiksti... Is zemuju Paneriu pakilus ant kalno uz degalines nusileidime nuo tilto link magistrales griovyje istriges lengvukas, - cia pat buves policijos ekipazas nepriestaravo mano siulomai pagalbai ir noriai uztvere kelia kol lupau, berods Nissan'iuka is griovio...

Buvo grazu matyti nelaimeliu veidus, kai i siulyma atsilyginti tepaprasiau apie dzipioriu bendruomene graziai atsiliepti, o pinigu net is tolo neemiau... 8)

 

Yra filmuota medziaga, bet kadangi buvo gan stipriai tamsu vaizdelis ne itin informatyvus... :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su salyga kad fotkiu nera, noriu ir as pasigirti: zafira vakar vakare (apie 22:30) jamem is griovio tarpe tarp Bajoru ir Bukiskiu (vakar buvo lijundra ar kaip ten ji vadinasi :) ) jauna porele ant posukio kur 40km/h ir tiesiai i laukus... be nuostoliu lengvai nusileido i griovi... sustojau pasisiuliau... su gervike lengvai islipo... atsiskaitem tik padekom ir palinkejimais geru artejanciu svenciu ;)... prie to pacio kaimyna i kalniuka dar uztempiau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Šiandien vaziavau ir ziuriu senukas su audi80 stovi su kapotu atidaritu mašinas stabdo bet niekas nestoja,pats jau beveik pameles nuo šalcio,buvo -13 tuo metu,sustojau ir partraukiau iki namu apie 12km,tai jis man 100lt kyšo,sakau baik tu juokus nieko nereikia bet vistiek 20 ikišo,sako kitaip nepaleisiu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien vaziavau ir ziuriu senukas su audi80 stovi su kapotu atidaritu mašinas stabdo bet niekas nestoja,pats jau beveik pameles nuo šalcio,buvo -13 tuo metu,sustojau ir partraukiau iki namu apie 12km,tai jis man 100lt kyšo,sakau baik tu juokus nieko nereikia bet vistiek 20 ikišo,sako kitaip nepaleisiu smile.gif

 

icon_thumright.gif.. zmones sukiauleje visai.. stovi senukas saltyje, stabdo pagalbos a visiem dzin.. gerai kad savanoriu yra icon_salut.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas nelaimelis is griovio evakuotas... B) B) B)

Si karta gavau pasireiksti Silutes rajone kelyje Pagegiai - Silute... Vaikinukai Roku gyvenviete be kelio zenklo paliko... Aisku policijai leidus islukstenau ir pabegau... Nebuvo kada nei fotografuoti nei apie atligi kalbeti ;) Ziauriai i rengini velavau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.