Pereiti prie turinio

Berankių remontas


DAROGAkelias

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 289
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

bent jau is video tai spilkos max ant 3mm skiriasi. ir tai cia spilku galai, prie stupicos turbut nei tiek nera. mano galva  ten net ne tame parke visai. varztam per dideles siek tiek skyles, ir jie turi klibejima, is to visos paklaidos. butu skyles tik tik padares, varztus ankstai sukales prikabines su svarke, ir tiek bedos...bet cia del to veja toki veja kelti, kad tiltai niekam tike, net parduot juos kuo toliau, tai biskeli pereboras...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziurejus "spilkas", tai tokiu meistru reiktu pasisaugoti.. Is kur jis cia toks yra?

sekmes saugantis :) skaitei visus komentarus? jei jau nuo kokybisku vokisku varztu reik saugotis tai ko tada nebesisaugot?

 

kad zinotum ko saugotis: forume pas mus Ziogas is Kauno

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Teko su Marijum turėt reikalų, normalus bičas ir reikalą supranta.

 Niekada nebus taip, kad absoliučiai visi pirkėjai/klientai liks patenkinti.

 Netgi man taip nepavyksta :D

 Blogai yra tai, kad šaukštas deguto bačką medaus pagadina...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Teko su Marijum turėt reikalų, normalus bičas ir reikalą supranta.

 Niekada nebus taip, kad absoliučiai visi pirkėjai/klientai liks patenkinti.

 Netgi man taip nepavyksta :D

 Blogai yra tai, kad šaukštas deguto bačką medaus pagadina...

 

nuo to nieks neapsaugotas, bet kada bet kur gali atsirasti priedurnis su kibiru š... svarbiausia, kad nepalikti vieno be palaikymo normalaus  (kad ir suklydusio) žmogaus... ir viskas bus gerai :)

Bet mane pvz labiau žeidžia, kad jie akcentuoja Lietuvos vardą... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo to nieks neapsaugotas, bet kada bet kur gali atsirasti priedurnis su kibiru š... svarbiausia, kad nepalikti vieno be palaikymo normalaus  (kad ir suklydusio) žmogaus... ir viskas bus gerai :)

Bet mane pvz labiau žeidžia, kad jie akcentuoja Lietuvos vardą... 

as irgi atkreipiau demesi i ta akcenta... taip ,gaminys iskeliaves, ir dabar tik galim tiketi arba ne, kad ten kazkas kazka ne taip isgreze, neidejo, nesumokejo... bet pirkejas pabrezia, va mol is Lietuvos.. o is kitur meistras butu taip "neapgaves"...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blogiou nei bobos apsikinejat zmogu, beda su spilkem paprastas virinant jos galejo patraukt i sonus kai virino, toki ale kasiaka galima sutvarkit pier 5min,kad varstai prikabinti ant svarke,pas mane rastafkes taip pat padaritos 5metai laiko ir nieko,kad rusas sako uzkabino raktu ir svarke atsoko tai tegul nemeloja...

P.s savus uzstot reikia o ne apsikinrt,douguma ir puse ne padaritu ka daro tas konstruktorius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

būtent, kai jų meistro Vlado spyruoklės prasėda ir lūžinėja, nerašo, kad Rusijos chaltūra... beja informacija iš klientų Rusijoje ir Ukrainoje, ten jau populiaru visokias pakabas tipo OME, Lovells ir pan parduoti be originalios pakuotės... jie jos neturi, nes parduoda kažkokį kinietišką šlamštą nudažyta originalo spalvomis... bet užtai pigiau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano pastebejimai, gal ir viekam neidomu, bet reportazo autorius beveik moka slankmati nustatuti, beveik. Kaip jis matuoja skyles centrus , tiksliai neismatuosi. Nup...o visas spilkas, jos laisvokos (nera labai gerai) , reikejo spilku nenumusti, o dar geriau matuoti atstuma tarp kiaurymiu spilkas isstumus i vidu... Slankmati deti nuo skyles krasto iki kitos skyles pradzios, o dar geriau matuoti max skersmeni ir atimti skyles skersmeni.
Vienu zodziu , pusiau is kavos tirsciu priburta meslo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei yra noras mušt tai lazdą visada rasi .

O kas dėl Lietuvos vardo minėjimo iš blogosios pusės tai nieko keista nematau - lygiai tas pats pas mus tai kad nereiktų pykaut kad ir kitur tas pats.

Žymiai blogiau yra tai kad kai kas net dorai nežinodamas reikalo esmės ir į net nepasigilinęs iškart puola daryt smerkiančias išvadas - va taip ir kyla klausimas iš kur tokie reikalavimai kito darbui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek iš temos supratu, nekokybiški darbai ir smerktinos išvados iš Rytų pusės nuskambėjo, o tie kam konkrečiai kas pas tą žmogų darė ir jam padarė nekokybiškai, nuomonę pasakė, tie kas nesusidūrė, tai ką tu žmogau gali pasakyti apie jo darbus nežinai kaip jis gali padaryti ir ką gali padaryti.Neteko susidurti gyvai su žmogumi kas liečia tiltų perdarymą, bet iš kitų šitos srities specų atsiliepimai geri, broko visiem pasitaiko, bet kada brokas nueina už sienos tai skamba jau Lietuvos vardas ir pofik ten kam nors kas darė: Jonas, Algis ar Petras.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo to nieks neapsaugotas, bet kada bet kur gali atsirasti priedurnis su kibiru š... svarbiausia, kad nepalikti vieno be palaikymo normalaus  (kad ir suklydusio) žmogaus... ir viskas bus gerai :)

Bet mane pvz labiau žeidžia, kad jie akcentuoja Lietuvos vardą...

 

Ju forume gi nuskambejo pasiulymas pirkti is USA, bet greitai buvo atsakyta, kad per brangu :D

p.s. beje kaip teisingai kazkas pastebejo, tiltai nuejo per rankas...ir neaisku kokiame stovyje buvo pradzioje ir ka uzsakovas uzsakinejo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš iš Marijaus pirkau unimogo tiltus su visokiais priedais, diskais, rastavkėm, kardanais, bedlokais, ir viską po to perleidau Stasiui, pakišo po UAZu, nieko nesakė kad kas nors negerai padaryta

 

 

Aš iš Marijaus pirkau unimogo tiltus su visokiais priedais, diskais, rastavkėm, kardanais, bedlokais, ir viską po to perleidau Stasiui, pakišo po UAZu, nieko nesakė kad kas nors negerai padaryta

Viskas ten su Marijaus darbu gerai , kiek pastebiu daugelyje sryciu atsiranda tokiu zmoniu kurie nori gauti atlikta darba uz dyka ir dar kad jam itikti reikia ir i uzpakali ilysti . Manau kiekvienas labai noredamas galetumem rasti prie betko pasikabineti , tiesiog tai daryt reikia turint tiksla , o "netikslumu " ira visur . 

 

Ps . As palaikau Zioga visu 100%  

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.