Pereiti prie turinio

variklis i uaza


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 101
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Kodel jus vis ta bmw varikli persat,o kodel ne passato 1,9TDI paviziui? Cia biski paliginimui.

 

Technical Data

BMW 324td

Cylinders: L6

Displacement: 2443 cm3

Power [KW(hp)/RPM]: 85(116)/4800

Torque: 162.3/2400 lb-ft/RPM (220/2400 Nm/RPM)

Fuel System: Indirect Injection

Fuel: Diesel

 

Technical Data

VOLKSWAGEN Passat 1.9 TDI (110 HP)

 

Cylinders: L4

Displacement: 1896 cm3

Power [KW(hp)/RPM]: 81(110)/4150

Torque: 173.3/1900 lb-ft/RPM (235/1900 Nm/RPM)

Fuel System: Direct Injection

Fuel: Diesel

 

Tik kad pasato biski brangoki gal paligint su bmw,bet mano galva geresnis variantas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

volvo 940 2,4 tic kiek žinau yra pilnai mechaninis variklis (siurblys mechaninis ir neturi ten oro srauto reguliatoriu ir t.t.), bei turi 90kw. Tai manau kaip ir privalumas. o jei dar sujungus su isuzu trooper 2,6 benzininio greičių dėže jis dar įgautų galios nes benzo dėžė truputi turetu lėtint nei dyzelines masinos. :?: Tada butu kaip ir toks apejimas uazo razdatkes paletintojo metimo problemos. :?: Laukiu nuomonių :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Joks jis negeresnis pasato, vienas labai didelis minusas siurblys elektroninis, o be to 4 cilindrai tikrai neprilygs 6

Siurbly galima mechanini pastatyt,o +2 cilindrai = +papildomas svoris,pas rokius ir toyotas ir po 4 cilindrus ir vaziuoja neprasciau uz sesiuke.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o senojo 2,5 td scorpo variklio nepermaža 33 rateliam?

Scorpo neblogi motorai,tik sunku rasti dabar jau darosi,turetu uztekt.

 

Technical Data

FORD Scorpio Sedan 2.5 TD

Cylinders: L4

Displacement: 2499 cm3

Power [KW(hp)/RPM]: 68(92)/4150

Torque: 148.2/2250 lb-ft/RPM (201/2250 Nm/RPM)

Fuel System: Indirect Injection

Fuel: Diesel

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idejau i bobika fordo 2.5td vm su jo deze o razdatke gaz69.traukos per akis,pagal nm fordas turi daugiau negu bmw 2.4td

 

pas svogeri 2.5td skorpo + 35 ratai ir abu blokuoti tiltai, pas drauga 2.4d BMW + F'bel, blokuotas galinis tiltas. visi ka mate pastebejom, kad bmw turi daug daugiau jegos nors ir su belais, o skorpo labai greit pavargsta it pradeda kaisti.

 

P.S. Draugas su standartiniai UAZ ratais, BMW 2.4td motoru Pabrade (ne kaip davyvis) ivaziavo i TR3 trasos 10 punkto kalna be jokios gerves (aisku neiskart), tas kalniukas ogogo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip su idėjimu gal kas žinot kaip BMW 2,4 td dedasi. kaip sankaba, :?: kaip flanšas? Aš dabar sieros 2,3 d idejes turiu bet galios mažai. :unsure: Tai i skorpo man kaip ir nedaug tereikia perdarinet, o va i BMW vel viskas iš naujo. Bet beda, kad tu senuju skorpu nebera o BMW da yra :) Ir dar klausimas ar skiriasinuo BMW E28 2,4TD nuo E34 2,4TD varikliai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip su idėjimu gal kas žinot kaip BMW 2,4 td dedasi. kaip sankaba, :?: kaip flanšas? Aš dabar sieros 2,3 d idejes turiu bet galios mažai. :unsure: Tai i skorpo man kaip ir nedaug tereikia perdarinet, o va i BMW vel viskas iš naujo. Bet beda, kad tu senuju skorpu nebera o BMW da yra :) Ir dar klausimas ar skiriasinuo BMW E28 2,4TD nuo E34 2,4TD varikliai?

Principe tas pat, tik pas E34 nuo 88metu jau state elektrini siurbli.

Beja treciuke irgi toks pat motoras stovi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomi tokia diskusija .... klausia kuris geriausiai tinka motoras, o cia apie bmw 6 kavalku motorus kalba, paskui motoras netelpa ispjauna kebula vos neiki raiciagu ... arba radijatoriu ant buferio pastavo ... :D Tai koks jum cia geriausiai tinkantis ? Mano supratimu geriausiai tinkantis kad nereikia gamyklines komplektacijos pakeist automobilyje, o visokiomis kitokiomis priemonemis imontuot motora ...

 

 

Beje anksciau esu mates kazkur forume kad ir 3,3 td nuo patrulio ikonstrave buvo... 10 cm sparnus ivirino , dar kapota ... ir dar bala zino ka !! Tai ir patrulio tinka .... tai davai ir dedam visi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.