Pereiti prie turinio

Subaru Visureigiai


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 217
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 2 savaičių...

Pusasiai tvirtesni nei naujuju. Su standartu varikliu sulauzyt koki pusasi jau reik labai gerai pasistengt, dek kokius nori ratus pusasiai laiko, nes greiciau variklis padusta. Net as savajam nesu nekarto bekelei pusasi sulauzes, o nesaugau ne truputi, +difas uzvirintas. Veliau zadu ir priekini uzvirint :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbant ape maniski. Sankaba laiko gerai, greiciu deze buvo subirus 1 kart, nuejo atbulinis begis, bet kaip ir sakiau nesaugojau nekiek, ir del kaskokiu priezasciu dantratis nesikabino pilnai(gal delto kad rankena ijunges atbulini laikiau su ranka iki galo nulenkes). 1.8 gero variklio galios uztenka 29 ratam, jei tnkama greciu deze(leciausia is visu). Seip ir 33 mudzilas su visais 4 prasuka is vietos truputi. Stabdyt orginaliniai stabdziai stabdo normaliai( pas mane galiniai isvis atjungti dabar ir tai sustoja kai reikia. O va kaip keliu negaliu pasakyt, nes maniske buvo kelta tik bekelei, visiskai nera suvedimo, tai logiskai jog po kelia plaukios. Seip noriu nusipirkt kokia normalia leone, ir pasidaryt tokia kad butu galima ir keliais, ir bekele palakstyt. Su kokiais 31 o gal ir su 33 ratais. Orginaliniai 22 matuojant coliais :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 mėnesių...

laba, seniai cia buvau(forume)

siandien nusipirkau subaru impreza 1999 metu 200 000km, is ambasados, buvusi apsaugos tacka. man idomu kiek tokiu tacku varikliai tempia jei buna priziurimi. nz nei koks variklis nei nieko, zinau kad buvo laikoma garaze taisoma subaru servise ir tiek ir zinau kaed nupirkau uz 2300lt, buvo dar vw 2001 2,7 awd 47 000km pravaziaves su visais navarotais bet per maza kaina daviau tai kaskas uz 4900lt pajame,

tai papasakokit apie tas imprezas ko jos vertos, nes bandau ikist savo uosviui bo man jos tikrai nereikia nes automatas..........ir is vis kiek jos ryja, dujas verta kisti ar nelabai??????

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.