Pereiti prie turinio

statybos - patarkit kaip daryti


pika`sso

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 967
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Draugas bute vienam kambary pasidaręs tokias lubas. Lygios praktiškai iki nenatūralumo :) Be to, lubų medžiaga blizgesnė už sienas-nu neturėtų taip būt.Lubų medžiaga-PVC, o plastmasės gyvenime ir taip užtenka...Žodžiu, sau nesirinkčiau. Jau geriau tvarkingai, kokybiškai padarytos gipskartonio lubos, kurias perdažei kas 5-7 metai ir vėl ramus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, prie lubų klijuoti gipso plokštes nepatariu :)

Prie sienų bus viskas OK. Klijuoti reikėtų "makroflex'u" skirtu polistireno klijavimui prie fasado (jį jau pakankamai plačiai naudoja vietoje cementinių klijų), nes jo lipnumas padidintas, stingimo laikas trumpesnis ir plėtimasis mažesnis. Bet, manau, nieko nenutiks, jei klijuosi bet kuriuo mažo plėtimosi "makroflex'u".

Su makrofleksu paprastu, lubom nekazka, nelaiko jis polistirolio laksto ant lubu, atkrenta. reikia ramstyt, kai sukieteja tada laikosi tvirtai. Sienom tai pasaka, ipac kai sienos labai nelygios. Tai lubas su paprastais klijais klijavau, su sukom nubrauki lapa priremi ir kaip prikaltas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

Nekuriant naujos temos, nes viskas šioje temoje  apie statybas.  :)

Klausimas apie akmenis:

- Gal žinot, kur yra didelių riedulių 800 - 900 mm aukčio  ir kiek jie dabar kainuoja ? 

Man reikia apie 25 - 28 . Įdomu, kiek papulsiu finansiškai :)

Ačiū . :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va , dirva ne akmenuota , kur statybos bus vienas priemolis , o kituose laukuose akmenys kumščio dydžio , kolonų nensinori iš jų lipdyti  :) 

- Gal žinot, kur yra didelių riedulių 800 - 900 mm aukčio  ir kiek jie dabar kainuoja ? 

Man reikia apie 25 - 28 . Įdomu, kiek papulsiu finansiškai  :)

Ačiū .  :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va , dirva ne akmenuota , kur statybos bus vienas priemolis , o kituose laukuose akmenys kumščio dydžio , kolonų nensinori iš jų lipdyti   :)

- Gal žinot, kur yra didelių riedulių 800 - 900 mm aukčio  ir kiek jie dabar kainuoja ? 

Man reikia apie 25 - 28 . Įdomu, kiek papulsiu finansiškai  :)

Ačiū .  :)

Man kai reikejo tai pirkau smelio-zvyro karjere 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkur salia tavo lauku, modziunuos yra kruva nemaza ivairaus dydzio akmenu, kur kazkoks ukininkas ar kas netoli zilvyciu plantaciju uzsitvere gabala zemes savo texnikai laikyt, gal zinosi ta zmogu, tai su juo ir pasisnekek

Dėkui, žinau jį . :) paskambinsiu jam .   Ačiū už mintį ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

o gal kas bandėte su makrofleksu ar klijais polistirolui klijuoti gipso plokštes prie tinkuotų sienų. pas mane tinkas bet namas senos statybos laibai kreivai nutinkuota. reikia uždėti gipsą tai vienuose kambariuose klijavau su gipso plokštėm skirtais klijais. Su makrofleksu būtu paprasčiau, tik idomu kaip laikys.

 

 

 


Pas mane polistirenas ir iš lauko (25cm) ir iš vidaus (5cm). Viskas OK.
Armuoti nepatariu - armavimo sluoksnis plonas ir labai silpnas, galima pirštu duobes įspausti.

Aš prie polistireno klijavau gipso plokštes. Geriausiai ir tvirčiausiai suklijuoja "makrofleksas". Išbandžiau bene visus kitus variantus, bet "makroflex" geriausias ir pigiausias variantas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Vata ka daugiau,yra ekologišku medžio,kanapiu.. pagal kišene.

Galima pūsti ar pasirinktinai , tik būtų buve geriau ant balkiu po to plokštes

vata akmens?100mm storio uzteks?ant vatos medzio plauso dailylentes tiktu?tuo laiku kai nama state nieks apie tai negalvojo kuo siltint ir kaip padaryt geriau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ekovata kitas dalykas biski, as apie gamo, termovizija ir pan sneku. neturiu nieko pries ekovatos putima. teko ardyti plytini su pripustu oro tarpu ekovatos, tai nieko blogo neradom, tik geri prisiminimai.

 

o medini kai su eko apipute dejo plevele kur nors? ories ar po? nes kazkaip atrodo kad kazkur turetu buti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ko jus prie ta pvc taip nusiteike :) ventiliacija reiks susitvarkyt nereiks bijot kaip velniuj kryziaus :D

 

ant ploksciu variantas, bet neatrodo efektyvus. saltis iki pat ploksciu ateis tai viena, ir keli cm troba susitrauks nei turetu tai kita :) bet cia viskas pinigu klausime

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.