Jump to content

raganauskis

Nariai
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  silute

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Galkas parduodate dokumentus? Ar kaip priregistruoti savadarbi traktoriu.
 2. Gal kas šildotės garažą juo? Esmė dažytam kurui gauti. Kiek duoda kuro? Sjambinau i vmi sake kiek noresite, bet tai neligiška. Garažas 25 kvadratai. Galite ir pm
 3. Nupirkus kita termostata jis be skylutes. Ir temp kyla iki 80-85
 4. Sveiki vaziuojant pučia šalta ora. Stovint pakamkamai silta drungna. Temp.pakyla iki 70 laipsniu. Auto iveco. Termostatas?
 5. Iveco sunkvežimis važiuojant pvz antra pavara duodant ir atleidžiant gazo pėdalą jaučiasi smūgiavimas galiniam tilte. Kaži kame bėdos? Pasukinėjus kardana atsigulus po auto ganėtinai didelis laisvumas.
 6. Nutekino ir nebevarva 🙂
 7. Yra tekinę laivui veleną su tokia pat beda tai gavau išmesti, nes virinant pasilankstė. Galvoju gal biški nutekinti ir žiūrėti salniko kitokio, mažesnio jeigu rasiu
 8. Kokia tada alternatyva? Pusašį rasti sveika praktiškai neįmanoma o kitų vaistų ten nėra. Bandyti maišyti jį su paprastu tepalu gal kažkiek padės. Metai laiko ir mersas bus parduotas arba nurašytas.
 9. Varva per galinio tilto salniką tepalas reguktoriaus. Salniką keičiau nepadeda. Klausimas jeigu ipilčiau nigrola vietoj esamo tepalo gal kažkiek padėtų? Pusašio vieta kur salnijas pakorėjusi.
 10. Dabar kai pakraunu remas ant tilto guli. Globiau ir būti nebegali ką ir bedėsi. Reiks prasukti šrotus, nes 300e su viršum naujos
 11. Mastino gal yra pagal marke kažko? Vikiečių kalba nekas man. Lietuvoj pagalves alia irališkos 300 ir į viršų. Arba gumas stodiono pakišiu ir laikys.
 12. Valdai vkti tesveria virš 3500 kg kas yra o iki 3500 kg nejų reikalas o policijos. Skambinta visur ir domėtasi, nerizikuočiau taip. Aš galiu gauti baudą tik už techninių reikalavimų kuriuos numatė gamintojas nesilaikymą kažkas tokio.
 13. Neina taip 🙂 tada tuščias važiuoji. Kokia nuomonė apie spyruoklės dėjimą ar visdėlto lynges stiprinti?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.