Pereiti prie turinio

statybos - patarkit kaip daryti


pika`sso

Rekomenduojami pranešimai

Mano garažas name didesnis, nei daugelio butai - 65kv.m, ir man trūksta vietos jame, nors mašinos nelaikau garaže, šiukšlių taip pat nekaupiu.

Dabar nebeįsivaizduoju, kaip sutilpdavome su dviem mažais vaikais 45kv.m bute :)

:liux:

Tai ir sakau, kam kaime namas didelis, kai galima garažą , kad ir visą 100 metrų pasistatyti :)

Esu matęs nerealiai gražių ir kompaktiškų projektų, kai vieno aukšto namas apie 80 kv įsikomponuoja į pirties - garažo ansamblį ir gaunasi vizualiai gerai ir patogu gyventi . Aišku , ten sklypai virš 20 a . Nes prasideda " sklypo užstatymas ir t.t. Reikia ieškoti gudraus architekto, kuris sugeba suraityti mažame sklype daug užstatymo ploto :)

Beje, jeigu kas kokias statybas pradedate ir ieškote projekto, tai lenkų saituose pilna projektų už 2500 - 4000 zlotų, gali net ir namą iki rakto pastatyti. Kainos juokingos, garantija 25 metai. Ačių Europos Sąjungai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 967
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Mano garažas name didesnis, nei daugelio butai - 65kv.m, ir man trūksta vietos jame, nors mašinos nelaikau garaže, šiukšlių taip pat nekaupiu.

Dabar nebeįsivaizduoju, kaip sutilpdavome su dviem mažais vaikais 45kv.m bute :)

Tamsta esate elementarus buržujus :D

Mano garažas 71,5 kv.m, ir dar pasistačiau 5x6 būdą, bet jaučiu, kad bus mažai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei darai 80kv supaprastinta, tai negali lipinti po tuo paciu stogu jokiu garazu ar dar kokiu palociu. tame ir esme kad pasidaro atskiru sikbudziu ansamblis. o jei po vienu stogu tai eina pagal pilna programa ir tada nebera prasmes pasidaryti trijus sieniniu spintu nama. bent jau seniau taip buvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tamsta esate elementarus buržujus :D

Mano garažas 71,5 kv.m, ir dar pasistačiau 5x6 būdą, bet jaučiu, kad bus mažai...

Deja, bet tikra tiesa: toks mažas garažas tikrai išduoda buržuaziją - tokioj skylėj mašinos nepasiremontuosi, o servisų paslaugos su jų įkainiais tik buržujams ;) Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei darai 80kv supaprastinta, tai negali lipinti po tuo paciu stogu jokiu garazu ar dar kokiu palociu...

Ten yra viena landa padaryta, kai tarp ojektų galima padaryti apsagą nuo lietaus ;)

Redagavo dariukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Neleidzia kurti temo tai rasau cia.Pradejau sildyti nama neoporu cia pries kekias dienas kai buvo saule o sendiena atvaziuoju vieni lapai prikibe kiti atsoke nuo polistirolo o ptie sienos nors plaktuku dauzyk. Klijuoju su kose. Klausimas jodel atsoko? Per salta? Ar kas? Ir kokie jusu atsiliepimai klijuojant makrofleksu?

Redagavo raganauskis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klijai DK1 universalus. Bet kiti lapai prikibe nevisi atsoke. Su kuo pesneku niekas netiki, kad nekibo. Jai reiks siausti tai ar negeriau, tada su makrofleksu juos deti maziau butu vargo? Negali buti per salta? Gavoju, kad nakti gal pasalo, o nebuvo sukietejes

Redagavo raganauskis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apsiklijuoji su puta, pritrini ir dedi kampuka su gumiuku. galima be gumiuko bet su gumiuku geriau tipo :)

https://www.google.no/search?client=firefox-b&biw=1360&bih=634&tbm=isch&sa=1&q=isorinis+armavimo+kampukai+langams&oq=isorinis+armavimo+kampukai+langams&gs_l=img.3...17850.19436.0.20414.9.9.0.0.0.0.79.675.9.9.0....0...1c.1.64.img..0.0.0.-DHUTkkills#imgdii=lKIUu1V7CV7dPM:&imgrc=eXsnR6C2dbmKMM:

nesuprantu kaip galima apsiklijuot ir tada puta det?juk tarp  lango ir  puptlascio kiek uzleidi, ta tarpuka upust su kazkuom reikia, kai putplastis pridziuves, dar  juk ja ir pasiaust ir siaip noreciau pamatyt kaip apdeda puta apie langa ir iskart viskas ir ant gulsciuko stovi idealiai, ir tik kampuka dedi kose uzmeti ir viso gero :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.