Pereiti prie turinio

statybos - patarkit kaip daryti


pika`sso

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 967
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

nu tai tryne ten su oparatu kazkokiu, i betona plausas kazkoks dedamas buvo.. blem nezinau kas daryt.. sako kelininku prasyt kad savo marmalu uzlietu... bet gi vyrai, nezinau kaip ten su epoksidine, bet mano mintis tokia, kai domkratai naudojami intensyviai ir toje pacioje vietoje, nu anksciau ar veliau istraiskys tas dangas.. ar ne taip? ar nebus po to dvigubo darbo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai su lėkštėm praėjo, bet be chemijos.

Aš sau su savo pajamom nežinau, nusitepčiau belekokiu marmalu ir nesukčiau sau galvis, jei donkratai naudojami pastoviai toje pacioje vietoje tai ir toje vietoje pasidedi planke kokia ir viskas, bet turbut donkratas didesnis su ratukais kur tikrai tau viskas atlaikys

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus grindys irgi ka tik palietos, pabaigem, tai tepsim epoksidke  su smeliuku ir tiek ziniu. kur issideves pertepsim su laiku. esu mates gamybinese patalpose ispilta, autokarai gazuoja ir gazuoja, ir nieko tom grindim neatsitinka..tai manau musu garaziukui per akis tokio atsparumo. tik vienoj vietoj perskaiciau kad naujai papiltom grindim reik laukt menesi pries dengiant.

 

epoksidkes dar nessirinkom.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai tryne ten su oparatu kazkokiu, i betona plausas kazkoks dedamas buvo.. blem nezinau kas daryt.. sako kelininku prasyt kad savo marmalu uzlietu... bet gi vyrai, nezinau kaip ten su epoksidine, bet mano mintis tokia, kai domkratai naudojami intensyviai ir toje pacioje vietoje, nu anksciau ar veliau istraiskys tas dangas.. ar ne taip? ar nebus po to dvigubo darbo?

1. Epoksidu galima padengti iš naujo, kur išsizulins. Ką darysi sutraiškęs plyteles?

 

2. Pažiūrėk Baltfloor tinklapyje: turėtų būti produktų betono paviršiaus apdorojimui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Betono negalima dažyti kol pilnai neišdžiūna dėl kelių priežascių:

1. Cementas, esantis betone, yra stiprus šarmas - kad ir maža, bet lieka tikimybė cheminės reakcijos su dažais.

2. Betone esanti drėgmė, jei jos daugiau nei 5-7%, nudažius grindis neturės per kur išgaruoti, tad visą dangą pakels ( tiksliau neleis sukilti su pagrindu)

 

Pastaroji problema būdavo pakankamai dažna, kai epoksidai dar buvo skiediklio pagrindu (smirdantys), dabar dėl įvairių ES direktyvų dėl lakiųjų medžiagų, praktiškai visi gamintojai perėjo prie epoksidų gamybos vandens pagrindu, tad problema dėl betono drėgnumo teoriškai turėtų būti nebeaktuali. Bet reikia tikslintis su gamintojo atstovu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kiek supratau epoksida reiks dar nudazyti.. nu reiks pasiskambit pasiklausinet.. pradeda domint toks variantas.. nu teisingai galima bus gi pataisyt.. juo labiau ne per visa plota bus intensyvus eismas :scratch:

"Epoksidu" mes šioje temoje vadiname epoksidinius dažus.

Mano praktikoje geriausiai pasiteisinę yra amerikiečių gamintojo International dažai Interseal. Jei reikia informacijos ar domina kaina, čia kontaktai:

 

Mantas Gaudėšius

UAB „Apsauginės dangos“

Mob: 8 655 69191

Fax: 8 46 441116

m.gaudesius@apsauginesdangos.lt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet, kaip minėjau anksčiau, pirma reikėtų įdėmiai pasižvalgyti čia: http://www.baltfloor.lt

Įmonės šeimininkas Jurijus, labai maladėc žmogelis - galima jo paties paklausti, ką daryti. Tikrai patars teisingai, net jei ne jo naudai bus.

jo as ir skaitinejau apie ju produkcija, bandysiu paskambint rytoj..va cia as pavadinciau danga, nes storiai jau svyruoja nuo keliu mm iki kelesdiasimt... o epoksidiniai dazai ir lieka dazais, gal ir tvirti bet vistiek dazai ... tai va perskaiciau kazkurioj vietoj, kad epoksidines dangos pavirsiu reik dar apdirbt del purvo poveikio,- raso gali sugadinti :scratch: zodziu ,tikiu telefonu viska issaiskins ;)

aciu kolegos uz nuorodas, ir patarimus. bandysiu kalbetis ir kazka manau priderinsiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Epoksidinės dangos tikrai nebereikia niekuo apdirbti - tai vientisas polimero sluoksnis, nebijantis jokios chemijos, jokių naftos produktų. Jo privalumai: atsparus dėvėjimuisi, turi kažkiek elastingumo, kad neskiltų numetus sunkų metalo gabalą aštriais kampais (+ prieš plyteles), išliejamas be siūlių kurios pajuoduoja (+prieš plyteles), bei galima rinktis norimą spalvą (+prieš visas kitas dangas).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Pas mane polistirenas ir iš lauko (25cm) ir iš vidaus (5cm). Viskas OK.

Armuoti nepatariu - armavimo sluoksnis plonas ir labai silpnas, galima pirštu duobes įspausti.

 

Aš prie polistireno klijavau gipso plokštes. Geriausiai ir tvirčiausiai suklijuoja "makrofleksas". Išbandžiau bene visus kitus variantus, bet "makroflex" geriausias ir pigiausias variantas.

Cia kalbama apie ta tikra makrofleksa taip? ar aplamai apie montazines putas?

 

Prie to pacio, Lubos klijuotos polistirolu, kokia apdaila patartumet?

Redagavo SubaruLT
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dalyvavau gyvai kaip vienas itempinejo. dare zmones visam name. sake kad gaunasi tas pats kas gipsas apsiuti ir  spakliavimas/ dazymas, arba labai arti to.  o su tom lubom, tai jie ateina kai viskas gatava, profiliuka savo prisisukineja lygi nusieme ir paskui ta paklode uzkabina uz kampu ir patranka pasikures issirenges nuogai ikki puses padaro troboj taskenta ir sumausto viska. oras vesta viskas isitempia  ir atrodo bent jau man tikrai graziai. turi tik paziuret kampus  visus atidziai kad rauksliu nepaliktu. prieziuros nulis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kalbama apie ta tikra makrofleksa taip? ar aplamai apie montazines putas?

 

Prie to pacio, Lubos klijuotos polistirolu, kokia apdaila patartumet?

Na, prie lubų klijuoti gipso plokštes nepatariu :)

Prie sienų bus viskas OK. Klijuoti reikėtų "makroflex'u" skirtu polistireno klijavimui prie fasado (jį jau pakankamai plačiai naudoja vietoje cementinių klijų), nes jo lipnumas padidintas, stingimo laikas trumpesnis ir plėtimasis mažesnis. Bet, manau, nieko nenutiks, jei klijuosi bet kuriuo mažo plėtimosi "makroflex'u".

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurejau yotubej, atrodo ir paciam ten galima viska padaryt :D Tik va patalpa palepej, su nuozulniais kampais po koki metra su biskiu. tas problemu nesudarys kazin?

atrodo lengvai is salies, bet vistiek, tempiant, jei pradeda rauksles mest turi zinot, kur ka patempt ar pasildyt. o delnuozulniu kampu, tiksliai nezinau, turi ju paklausti konkreciai, bet mano durna galva neturetu buti dideliu problemu.

o del liuliavimo, cia matyt nuo patalpos priklauso. konkreciai kur as ziurejau tai dideles patalpos buvo, kazkaip to liuliavimo akivaizdaus nepastebejau. savininkai sake kad liuliuoja biski.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atrodo lengvai is salies, bet vistiek, tempiant, jei pradeda rauksles mest turi zinot, kur ka patempt ar pasildyt. o delnuozulniu kampu, tiksliai nezinau, turi ju paklausti konkreciai, bet mano durna galva neturetu buti dideliu problemu.

o del liuliavimo, cia matyt nuo patalpos priklauso. konkreciai kur as ziurejau tai dideles patalpos buvo, kazkaip to liuliavimo akivaizdaus nepastebejau. savininkai sake kad liuliuoja biski.

pas mane vonia su itempiamom,tai liuliuoja,bet minimaliai,netrugdo.Bet pvz pagrindiniu gyv patalpu,tai jauciu nenoreciau tokiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.