Jump to content

GiedriusZ

Nariai
 • Content Count

  334
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

GiedriusZ last won the day on October 15 2021

GiedriusZ had the most liked content!

Community Reputation

3 Normalus

Kontaktai

 • Website URL
  http://www.ladaracing.tinkle.lt
 • ICQ
  294612919

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Kaunas
 • Pomėgiai
  4x4, kelionės, slidinėjimas, buriavimas

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. supratau, o kaip pats grojimas? gražiai groja? nes šiaip kaip suprantu Linkolne originali radija irgi neturėjo būti blogai grojanti?
 2. ir kaip tas magas groja? 2GB ram užtenka? Aš is pasižiūriu į tuos kinietiškus visokius androidus ir kažkaip nesiryžtu pirkti
 3. kokio lygio kelionė nusimato? kiek ruoštas reikalingas visureigis? ir kuriuo birželio metu?
 4. tai va pradžiai net minčių nebuvo žiūrėti kardano, bet kai jau skardos garsas pradėjo keistis į metalo, tada jau ne tik aplink ratus pradėjau ieškoti. nors kol buvo skardos garsas pakėlus su domkratų ir sukiojant rata , nuo kardano garsas dar nelabai ir sklido. Aišku turint keltuvą pakėlus visą mašiną ir užkurtai mašinai įjungus draivą manau būtu tada pasigirdę.
 5. na supratau, mano mašina sarašuose kaip ir yra. Reikės jaučiu pasidovanoti sau ta HP tiunerį. Nes kažkada su vienu tikrai geru mašinų elektriku kalbėjau. Bet jis pagrinde dirba su europinėm mašinom. ir naudojasi tom įprastinėm diagnostikom kur pas mus servisuose naudojasi. tai kai klausiau ar įmanoma, kad atjungti tam tikras klaidas sakė atseit su tom diagnostikom neįmanoma, ir tai sudėtingas darbas tipo. Gal tiesiog nenorėjo užsiimti.
 6. Šiek tiek einamų remontų. pradžioje pradėjo varvėti tepalas per galinį reduktorių, tai pakeistas galinis salnikas. O neužilgo atsirado keisti garsai pradžioje pradėjo girgždėti, paskui keisti metaliniai garsai iš galo tarsi temptum iš paskos metalinių skarbonkių prisirišęs. Iš pradžių galvojau, kad stabdžių skardelės, ar apsauginė disko skarda kažkur liečiasi ir groja. Bet keista buvo, kad garsas reguoja į apkrovą, duodi gazo ir stiprėja, atsirandaa, atleidi ir dingsta. Pirmiausia kol buvo silpnas garsas itariau tas supuvusias stabdžių disko apsaugines skardas, gal vibruoja ir liečiasi prie disko, bet išlups jas nes taip ar taip supuvę, niekas nepasikeitė. paskui pakėlus mašina ir sukiojant ratus atradau, kad kardano kryžmė. tai pakeista ir ji. naujas salnikas jau savo vietoje originaliai kryžmė stovi fiksuota viduje esančiais kaproniniais žiedais, todėl reikia atkaitinti kad lengviau išsipresuotų iš kardano paskui po presu ir išoko iš savo vietos, bet išoko taip momentaliai gavo įtempimą tip pokšt ir išoko, gal mažokai kaitinau. bet kaitinat tas kaproninis žiedas išsilydė ir išėjo per skylutes. nauja paruošta , nauja kryžmė jau su fiksaciniais žiedais iš vidinės pusės. po presu ir bus galima sumontuoti ir jau galim važiuoti
 7. Klausimas pasvarstymui, ar įmanoma su tuo HPtuners skaneriu padaryti, kad tarkim mašinos kompas nereguotų į tam tikrus daviklius. Esmė ta, kad pas save kai išmečiau ventiliatoriaus termomova/elektrohidro sankaba, ir pastačiau elektrinius ventiliatorius, dar teko pastatyti liaudies meistrų padaryta termomovos emuliatorių/apgaviką. tai čekas vis išmeta klaidas, kad mano neesama termomova per greitai sukasi. Tai gal eitų padaryti, kad kompas išvis nefiksuotų tos termomovos ir viskas. Nes jos veikimo principas toks, kad kompas seka kokiu greičiu sukasi laisva termomova, ir priklausomai jei variklis kaista per daug ir neužtenka laisvo sukimosi greičio jis sukabina tą movą.
 8. čia virš amortiko? tarpinės storis 1,2cm? ar pasikėlė 1,2cm?
 9. o kokio gamintojo čia filtrai, kaip suprantu tarp purkštukų ir reduktoriaus jie stovi.
 10. kaip suprantu tai Quaife Limited Slip Differential
 11. tai jei reduktorius dabar žemiau tai jo tada realiai galima kelti, pas mane jau reduktorius aukščiau. dar norėtusi kokį cm pakelti, tai vat ir įdomu kiek sveikas didinti tą kampą, suprantu, kad granatos tada daugiau dirba. O dar pas trailblezerį tas silpnas mazgas kuris įjungia išjungia priekinį tiltą. pakol kas kiek pakelta viskas veikia, kitiems mačiau yra lūžęs ne kartą jis
 12. Gerai atrodo :). O tai kokiu kampu ir kai stovi dabar priekiniai pusašiai? kad pakėlus paskui granatos kentėti labai gali? O šiaip tai dabar man atrodo priekio ir galo aukščio santykis bent man atrodo pats tas.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.