Pereiti prie turinio

GiedriusZ

Nariai
 • Pranešimai

  281
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

Reputacija

0 Normalus

Kontaktai

 • Website URL
  http://www.ladaracing.tinkle.lt
 • ICQ
  294612919

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Kaunas
 • Pomėgiai
  4x4, kelionės, slidinėjimas, buriavimas

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. tik, kad lėtokai, tiesioginiai darbai šiek tiek spaudžia, tai čia lieka kaip hobis laisvalaikiu :), nebent žmonai atsibos, kad jos mašina per dažnai imu, tada jau reikės paskubėti
 2. Na ka darbai po truputi juda,. Variklį išlupom lauk. Donoras irgi surastas ir parsigabentas laukia kamputyje savo eilės. Užkurti nebuvo kaip, tai pasitikėjom broliuko latvio kalbomis, kad geras veikiantis buvo variklis ir surizikavau nupirkti. Nes pasirinkimų daug kaip ir nėra :). Reikės tik dar paruošti ji prieš dedant. Sukeisti karterius vietomis nuo senojo variklio. nes šitam nulužus viena dėžės prisukimo ausis. Nusukus karterį jau pamatysiu turbūt to ko nenoriu paklibinus švaistiklius. Reikia dar pakeisti išmetimo kolektoriaus tarpinę, gal ir visą kolektorių užsisakyti naują. ir priekis variklio apsitepalavęs, tai žinok dabar ar nuo kokio vairo stiprintuvo apsitaškę, bet greičiausiai reikės pasikeisti priekinį alkūninio salnyką.
 3. Aš ir siunčiuosi visą laiką, tik mokesčius pats čia moku. bent seniau mokėdauvau. dabar gal kas keitėsi? Nes iš principo ne visada net ir apmokestina, nors turėtų.
 4. tai jo žinau, kad ten tas pats viskas, bet tai nelabai kas yra, o pirkti visą važiuojančia už 3500-4000, vien dėl matoro ir agregatų nesinori.
 5. aha rask tu tą SS :D, čia jau iš USA reikia siųstis suvartytą nebent. Nieko radau 4,2ltr. latvijoje. surizikuosiu nupirkti.
 6. tai va ble su europiniais motorais dar taip nebuvau susidūręs. kad varžtai taip nutrukinėtų. Aišku neremontuoju aš jų kasdiena, tik tiek kiek pačiam reikia. Dabar iš sportinio intereso išsukinėsiu tuos varžtus, o paskui matysiu ar tą patį motorą tvarkyti ar ieškoti donoro. Bet labai jau noras yra iš USA susirasti V8 5,3ltr donorą vietoje I6, na bet matysim kaip viskas susidėlios
 7. Galva nukelta, du vožtuvai pradegę išmetimo, bet tai kas per durnius sugalvojo tokius varžtus užveržimo galvos, ir tokią tecnologiją užveržimo, kad visi varžtai nutrukinėjo galvos. nu tik pirmas atsisuko ir priešpaskutinis. Galvojau gal aš čia nemoku atveržti, nes niekada taip dar neteko, kad atsukant nutrukinėtų varžtai. Bet paskui pagooglinus paaiškėjo, kad tipo viskas ok, šitiems matorams ir daugeliui kitų tai normalu ir tie varžtai trūkinėja. todėl amerikonai dažniausiai net nesivargina remontuoti o keičia matorą :D. Bet gal visgi aš kažkaip ne taip atsukinėjau :)?
 8. Panašu, kad radau, kodėl metą klaidą P0305 (penkto cilindro misfire) Prieš tai ir babinas vietomis keičiau ir žvakes naujas sudėjau. ir laidus tikrinau, bet kaip metė penktą cilindrą taip ir metė. Vakar pasitikrinau kompresiją penktam cilindre nėra net 4 atmosferų, o visuose kituose po 13. Teks lupti galvą, ko ir labiausiai nenorėjau :D.
 9. 5 metrų angai jeigu žiūrėti pagal givenamų patalpų apkrovas iš STR reikia 50x250mm kas 50cm.
 10. tai dar toks klausimas, ar mašinos techninis pasas išlieka tas pats? ar jame atsiranda koks įrašas? Nes jeigu pasas tas pats tai tu gali gatvėje niekam nerodyti to sport paso o tik einant TA. Man Idomus vienas dalykas ar turint sport pasa gali važinėti kasdiena ar jau gali prie taves kabintis policija, kad mašina ale skirta sportui ir ko čia kasdiena važinėji.
 11. na kondicionieriuse nesu specas tai sunku pasakyti, o gal žinai kaip nustatyti ar jame problema?
 12. aha , tik kad kompiuterinis žaidimas
 13. na supratau, mano vakar kaip tik užklinijo siurblio škivas, ardysiu žiurėsiu ar remontuojamas. galvoju gal visas siurblys tiktų , pas mane kažkodėl sistemoi perdidelis slėgis, tai galvojau gal užsikišęs radiatorius ir necirkuliuoja gerai freonas.
 14. tai nelabai ir telpu :), šiaip būtu įdomu pasibandyti po smėlį, tik kad reikia pasiremontuoti šiek tiek chevroletą išlindo šia savaitę visokių bėdų
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.