Pereiti prie turinio

GiedriusZ

Nariai
 • Pranešimai

  258
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

Reputacija

0 Normalus

Kontaktai

 • Website URL
  http://www.ladaracing.tinkle.lt
 • ICQ
  294612919

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Kaunas
 • Pomėgiai
  4x4, kelionės, slidinėjimas, buriavimas

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. tai yra šiek tiek brangesnis akumuliatorinis Ryobi ir su 11k apsukų, tai gal reikės idomumo dėlei pasibandyti :), šiaip kaip mėgėjiškam naudojimui tai visai patenkintas aš tais Ryobi įrankiais.
 2. tai va tas ir labai patinka, kad nereikia laidų, dabar prie namų naudoju Ryobi suktuką, prieš pusmetį nuduso 15 metų naudotas siaurapjuklis, pasikeičiau į Ryobi akumulaitorinį siaurapjūkli, bendroi sumoi trys akumai, šiaip kaip ir labai patrenkintas, bet kai pagalvoji su kampiniu šlifuokliu kai dirbi jis dirba tikrai nemažai. nebent dar pasii,ti kokių pora akumų į komplektą tada gal ir užtektų
 3. pratesiant tema apie įrankius, nusprogo taip vadinama mano kampinis šlifuoklis Metabo "bulgarkė" atitarnavo savo metus. iškilo toks pasirinkimas ar imti su laidu, ar akumuliatorinę. Įrankiai pas mane yra naudojami tik sau prie namų ir garaže, aišku dirba gan nemažai, bet tikrai ne kasdiena. Tai galvoju kaip su tom akumuliatoriniais šlifuokliais ar kas esat susidūrę kiek laiko su jais galima dirbti, suprantu, kad nuo akumo talpos priklauso :).
 4. supratau iš išvaizdos taip ir pagalvojau, liaudiškai vadinamas "kapralonas" idomu kaip laikys. nes man kažkada irgi siūlė iš jo tekinti, bet pasirinkau plieną :).
 5. Iš ko tekinta? ar pirkai jau pagamintas?
 6. jeigu yra blokiruotė tada taip ratai turėtų suktis į vieną pusę, nebent ta blokiruotė jau mirus, ar su tokio tipo blokiruote, kad ir mirus suksis į vieną pusę?
 7. nu tai taip ir turi suktis, sukant už rato.
 8. dėkui, teks gal kokį kita rakinimo mechanizmą pagalvoti. Bėja kaip Navigatorius? patenkintas pirkiniu?
 9. Chevrolet trailblazer, tai va šiai reikės pasižiūrėti , bet iš pažiūros panašiai atrodo
 10. dėkui, nes žiūrint tą nuorodą rašo, kad maniškiam netinka, nors pagal diametrą tai kaip ir tinka.
 11. vat rakinimą ir man senai knieti pasidaryti, kur pirkai šitas dureles bakui :)?
 12. paprastai ilgose kelionėse nuvažiavus 300-400 km, dažnai norisi kojas pramankštinti, pasivaikščioti. tai tuo pačiu dujų pasipildyti irgi gaunasi. Bet su dujom būna ta problema jeigu keliauji mažiau gyvenamose teritorijose, kalnais ar miškais, va tada jau nėra kur pasipildyti dujų ir tenka benziną naudoti
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.