Pereiti prie turinio

Paskola Forumiečiui!


kamera

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, norečiau Jūsų nuomonės.

Pardaviau auto dalis vienam forumiečiui, atvažiavo pasiimti, pamiršęs piniginę namuose. Pažadėjo rytoj užvežti ☺ Veža jau tris mėnesius. Gal kokius 3 kartus esu jam mandagiai tai priminęs, bet vis pažada rytoj! Kelis kartu 4x4 renginiuose esu sutikes, bet jis tik su šypsena vėl ta patį

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiranda ir cia gudruciu :angry:  pries men uzsake padangas,persiskambinau sakau imsi viena ar du komplektus,sako imu du ,na gerai nupirkau du dar pa druzbe sutarem nuveziau is Birzu i Siaulius,ir ka jus manot??ni priveta ni atveta grizau namo pasivazineje, va taip va buna  :salut: ,

Redagavo opman
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norečiau Jūsų nuomonės.

Pardaviau auto dalis vienam forumiečiui, atvažiavo pasiimti, pamiršęs piniginę namuose. Pažadėjo rytoj užvežti ☺ Veža jau tris mėnesius. Gal kokius 3 kartus esu jam mandagiai tai priminęs, bet vis pažada rytoj! Kelis kartu 4x4 renginiuose esu sutikes, bet jis tik su šypsena vėl ta patį Net juokas ima ☺ Suma nėra didelė 120eur nei skauda nei ką, žinočiau kad badauja padovanočiau tuos eur.

Klausimas kokias protingas palūkanas taikyti? (Visgi forumietis nesinori nuskriausti su perdideliais %)

reiktu su tokiais kazkaip kovot,gal pradziai paviesink kas toks

Redagavo ricardas78
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

senai buvo pasiūlymas adminams padaryt forumo narių reitingavimo sistemą (pvz. 5 žvaigždutes profilyje) kaip ebay, tada kiekvienas matytų, kaip forumiečiai vertina vieną ar kitą narį :salut:  aišku kiekvienas įvertinimas turėtų būti matomas, o ne anoniminis, kad išvengt "lietuviškų" santykių :P

Redagavo turbozuki
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norečiau Jūsų nuomonės.

Pardaviau auto dalis vienam forumiečiui, atvažiavo pasiimti, pamiršęs piniginę namuose. Pažadėjo rytoj užvežti ☺ Veža jau tris mėnesius. Gal kokius 3 kartus esu jam mandagiai tai priminęs, bet vis pažada rytoj! Kelis kartu 4x4 renginiuose esu sutikes, bet jis tik su šypsena vėl ta patį Net juokas ima ☺ Suma nėra didelė 120eur nei skauda nei ką, žinočiau kad badauja padovanočiau tuos eur.

Klausimas kokias protingas palūkanas taikyti? (Visgi forumietis nesinori nuskriausti su perdideliais %)

protingiausos palūkanos-paskelbk kas toks,su pinigais matau ragai,tai nors širdžiai smagiau bus,ir kitiems tokio lygio "draugams"bus įspėjimas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai Bildukas klausia kokia prasmė šios temos, manau ji jau aiški, tas kuris skolingas jau perskaitė śią temą ir žino bendraminčių nuomonę, ir labai tikiuosi, kad taip elgiasi tik su manimi, kaip senu pažystamu, kad suma nedidelė ir vis užsimirśta, Bilduk žinai apie ką kalbu, tai ir pasikalbėkit kaip klubiečiai! Ne visada ir man gaunasi duoto žodžio laikytis, bet stengiuosi būti atviras ir sažiningas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nzn ar reikia viesinti. Zmogus atsiskaitys, o tema kabes dar ilgai.....

gal supras ir taip :)

Aisku, humoro vardan, butu sportinis interesas ir azartas, jei numatytum termina, tarkime iki treciadienio, jei nesusitvarko tada paskelbi :) Reikia sutarti su Tonybet kad statymus pradetu priimti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ir aš tokių skolininkų (senų forumo narių) šiai dienai 3Vnt. Tik sumos didesnės kelis kartus, bei skolos velkasi daugiau nei 2 metus. Dar turiu 2 skolininkus iki 100 eur. Atsibodo gražiai prašyti savo pinigų. (Skola ne žaizda neužgyja). Greitu metu kas nesusitvarkys skolų bus paviešinti! Nepykite. Mano kantrybė ne geležinė...Užsimiršusiems mano tel: 860266666  P.S. Per tokius forumo narius  :pig:  ir geri forumo nariai nukenčia ;) .

P.S. Jei kam aš esu skolingas (netyčia užmiršau :scratch: ) prašau pranešti i Až arba 860266666 (prižadu skubiai skolą grąžint).

Su pagarba,

Svajūnas :salut:

Redagavo svajunas001
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na su pazystamais zmonemis nevisada patogu prasyti pinigu i prieki. As irgi laukiu is forumiecio pinigu uz naudotas dalis, jau beveik 2men, tik ta suma perpus mazesne negu Rimtauto... Tikiu kad sulauksiu :)

viltis-durniu motina. o motinas mes visi mylim...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.