Pereiti prie turinio

Paskola Forumiečiui!


kamera

Rekomenduojami pranešimai

Jei jau po kantrybės išsekimo - viešas prisipažinimas apie skolininkų turėjimą ir gėdos lentos pastatymą, tai tik kiek matosi, kad skolintojai skelbiasi, o skolininkų neskelbia....galima prieš tai ir sms skolininkui nusiųsti, sugėdinti ir tiesiog mandagiai papraštyti  kad grąžintų skolą ir negrąžinus iki sutarto laiko įspėti, kad forume atsiras viešas įrašas apie skolininką :study:. Dabar visi skelbiasi kurie skolina, tai taip gaunasi, kad forume galima pasiskolinti nuo 100 eur ir daugiau ir dar be palūkanų, jo papa geriau nei greitieji kreditai... ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su temos autoriumi tai nesusiję bet VšĮ "4x4MOLĖTAI" yra skoloj dviems forumiečiams, kaip susidarė tai ilga istorija ir kofindenciali, kaip vadovas galiu patikinti kad ji bus padengta, kantrybės nes pinigų sąskaitoj minusas šiuo metu, paleista Top-paslauga ir gautomis lėšomis bus padengtos.

P.S. Ateičiai noriu pranešti kad klubo renginiuose tikrai nebus piniginių prizų ( čekių ) klubo sąskaita, bei nebus perkama bele kas ( detalės, padangos, priemonės ) klubui atstovaujančiam ekipažui varžybose

 

Skolininkų viešinimas ar dar kitos būdas tikrai nėra gera išeitis, tai tiesiog sugadinimas forumo, nesinori kad taptu kaip fakebuku, čia reikia palikti tik aktualias temas pagal paskirti, o visa kita mesti šiukšlinėn, jau 4 metai kaip tapo tėčiu forumu, oi, man spuogas ant šiknos iškylo, gal kas su gervę išrautu? Taip kad kaip fake nuorodoj yra du keliai, arba arba

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet juk sitoj temoj nera jokio skolininko.Atejo pas zmogu i namus,pasieme detales,apgavo kad pamirso pinigine ir dabar vaiksto durniu ijunges.Cia ne tas pats kaip pvz.puse pinigu sumoka ir likucio negrazina,arba pasako sumokesiu veliau ir nesumoka,gal numire kas nors,gal kokios paskolos smaugia.Cia grynai apgavo ir apvoge.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su temos autoriumi tai nesusiję bet VšĮ "4x4MOLĖTAI" yra skoloj dviems forumiečiams, kaip susidarė tai ilga istorija ir kofindenciali, kaip vadovas galiu patikinti kad ji bus padengta, kantrybės nes pinigų sąskaitoj minusas šiuo metu, paleista Top-paslauga ir gautomis lėšomis bus padengtos.

P.S. Ateičiai noriu pranešti kad klubo renginiuose tikrai nebus piniginių prizų ( čekių ) klubo sąskaita, bei nebus perkama bele kas ( detalės, padangos, priemonės ) klubui atstovaujančiam ekipažui varžybose

 

Skolininkų viešinimas ar dar kitos būdas tikrai nėra gera išeitis, tai tiesiog sugadinimas forumo, nesinori kad taptu kaip fakebuku, čia reikia palikti tik aktualias temas pagal paskirti, o visa kita mesti šiukšlinėn, jau 4 metai kaip tapo tėčiu forumu, oi, man spuogas ant šiknos iškylo, gal kas su gervę išrautu? Taip kad kaip fake nuorodoj yra du keliai, arba arba

WTF??? :scratch: :scratch: :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LT įsišaknijęs yra dūrinimas. Per krizę tas sustiprėjo, o po krizės, kai atrodė kad atsikvėpsim dabar - dar labiau sustiprėjo, atsirado patirtis kad išdūrins ir nieko jam nebus. Daug veikėjų šitaip daro verslus ar amatus. Randa durnelių kurie jais patiki, tie patiekia prekes, medžiagas, ar ten darbus atlieka, o paskui juos dūrina pažadais metų metais, arba visai nekelia telefonų, ar numerius keičia, arba firmas užlanksto. Man irgi ne kartą teko pasimauti šitaip, dažniausiai kai viskas greitai - dega - reikia vakar, nėra kada tikrinti to užsakovo. Todėl dabar googlinu viską ką įmanoma apie nežinomą užklausėją. Tiksliau, be pinigų iškart galima dirbti tik su tuo, ką pažįsti ir žinai kad tikrai sutartu laiku sumokės. Visais kitais atvejais pinigai ryte - kėdės vakare. Viešinti yra būtina, nes tų smulkių sukčių tiek priviso, kad normaliam žmogui tuoj vietos nebeliks. Nuo mažo sukčiavimo jisai "patobulėjęs" pereis prie didesnio. BŪTINA VIEŠINTI.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš Turkijoje Antalijoje iš smalsumo užėjau pas motorolerių importuotoją. Sakau noriu prekiauti tavo motoroleriais, atidarysiu naują tašką, kokiom sąlygom duosi? Sako užsisakysi kiek planuoji ateinantiem metam, mes patieksim pagal tavo grafiką, tu turėsi paimt ką suplanavai. O kokį mokėjimo atidėjimą duosi? Nu tai sako cash arba credit card. Ir ką, sakau visiem taip, ir naujiem ir seniem klientam? Sako taip, nori atidėjimo - eini į banką, imi kreditą, atneši man pinigus, va tau ir bus atidėjimas :) męs sako motorolerius ir dalis parduodam, o ne paskolas dalinam.

Senai laikas iš turkų pasimokyti :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užviriau čia košės ☺ Nemanau, kad skolininkas tai daro labai piktybiškai ar suplanuotai, kai kurie žmonės paprasčiausiai Žiauriai neatsakingi!! Jei negali tai nežadėk, o jei pažadėjai ir nesigavo tada taip ir pasakyk, kad atsiskaitysiu už mėnesio ar už kelių. Bet net po temos sukūrimo kurią tas žmogus tikrai perskaitė visiškas nulis žinių iš jo :) !!! Jei jau taip dzin, tadu reikės dapasakoti istoriją :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias Mentalistas

Gal tu taip ir padaryk - papasakok. Perskaičius temą ir vis tiek nesugebėjus susisiekti, tai jau atrodo ir kiauliškai, ir naglai. Net liūdna, kai leidi žmonėms pasitaisyti, o iš jų vis tiek nulis emocijų ir dar galiausiai pats jų akimis dėl visko kaltas būni. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perkant internetu pvz moki visados i prieky.. ;). Neaisku ka gausi jei isvis gausi..

 

Is pagarbos kitiems forumo dalyviams turetum paskelbti skolininka.

Gal dar kas is forumieciu turi nusiskundimu apie ta zmogu..

P.S. Lietuvoje turiu palikes detaliu , suma nedidele gal kokie keli tukst. EU. Bet faktas tas kad draugas tikrai senas man kaip brolis.. Eina antri metai, skambuciai vis dazniau neatsiliepemi, zinutes neatrasomos, jei iseina susisiekti tai gumos tempimas ir kalbejimas apie nieka..

Kaip sakoma nori ysigyti priesu paskolink pinigu... :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra kam 2000eu labai dideli pinigai, yra kam ir 100eu daug, net yra kas už 10 eu nužudyti gali žmogu...

bet prarasti draugą/gearą pažysramą tikrai manau neverta dėl eurų.... nors turbūt pripažinkim dėl žvėrišku pinigų daug kas ka padarytumėme.

asmeniškai mane vien žinojimas kad esu kažkam skoloje savotiškai glumina...

P.S. esu forumiečiui skoloi 20eu bet žinau, kad kažkada susimatysime ir tikrai stenksuosi iki paskutinių atsidėkoti.

P.S.S. etatiniai skolininkai jau manau liga.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.