Jump to content

Pelkinis

Nariai
 • Content Count

  832
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalus

Kontaktai

 • Website URL
  http://www.pelkinis.lt

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Vilnius
 • Pomėgiai
  4x4

Recent Profile Visitors

2,539 profile views
 1. Neeina. Bet buvo suomiškas variantas, ten butent 4.2deze su PTO ejo pritaikyta ant 2.8.
 2. Kiek man teko susidurt - tas pats, viskas tinka. Perejimo komplektas - 700eur
 3. Žinoma. TD42 yra praktškai tokia pat deže kaip ZD30. Turiu perejima su tekintu smagračiu susijungimui su M57. Gal turesi pardavimui TD42 variklį?
 4. Aš susidečiau Terrafirma +2 Amortikus ir spyruokles. Medium Load. Gali į priekį detis gal ir Heavy Load, bet galui nepatariu (labai šokinės nepakrautas). Ratus 285/75/r16. Prisegu foto kaip atrodys. Dar del saugumo gali susidėt ratlankius didesnio išnešimo arba rastavkes, kokiu 30mm.
 5. Chebra, yra dar toks IT sektorius. Darbų įvairenybė, pasiūlymų kiek nori, tik dirbk.. Pagrindinė sąlyga: Anglų kalba ir supratimas programinės įrangos kūrime. Aišku reikalinga matematika, logika ir imlumas.. Ten ne vien programuotojų reikia, bet reikia ir analitikų, testuotojų, projektų vadovų... Tikrai niekas nežiūrės ar tu Harwarda baiges ar paprastą Vilniaus kolegiją, ar profke.. Svarbu ne teorija o reali praktiką.. Svarbu noras mokytis. Pamastykite patys ir pamastykite ko vaikus mokyti. Aiškų jeigu norėsi būti ne eilinis darbų atlikėjas, bet vadovas, vystymo strategijos kūrejas ir tt - prireiks ir gero išsilavinimo, sertifikatų.. Svarbu ne vaikytis diplomų, o realiai eiti ir dirbti 3 men, puse metų vien už praktiką. Net be atlygio jeigu kitaip nesigauna. Svarbu patirtis, žinios. O jos turint - tau atsiveria didžiūlės galimybės... Esu asmeniškai sutikęs patyrusį Statybos projektų vadovą, kuris nepabijojo tapti geru IT projektų vadovų.... Tiesiog norėčiau kad pažvelgtumet iš kito kampo ir negalvotumet kad valstybės tarnyba ar Regitros su Tuvlitom yra kažkokia siekiamybė.. Sėkmės jums! P.S. 5800eur brutto (~3500 netto) gal ir atrodo didžiulė suma direktoriui, bet IT įmonės direktorių už tokį atlyginimą bus sunku surasti..
 6. Estai, lenkai ir UK gamina remus. Apie 3k eur gaunas. Pigiausia matyt nuimti, smeliuoti, virinti, cinkuoti. Jei tingi užsiimti - mane visas Defas domintų
 7. Sparnu priekiniu gali nenuimineti. Kebulas atsisuka priekyje, prie groteliu; kronsteinai po vairuotojo ir keleivio kojom(galima nuo remo puses atsukti); du ilgi varztai priekines duru stoikes apacioje; Kronsteinai uz vairuotojo ir keleivio nugaros; Galinio balkio varztai; Challengas yra paskui kebula taip atreguliuoti kad durys užsidarytų Aisku reikia pravodke atjungti gale, is vidaus ir taip pat po kapotu ant pertvaros - kekeivio puseje.. Na ir kuro slangutes prie variklio, ir viska nuo sparnu vidines dalies atjungt. Sekmes darbuose!
 8. Jei ką, turiu visą kuro siurblį. 867131804. Vilnius.
 9. Mes naudojam Epoksidinį laivams skirta 'International' gruntą ir to paties gamintojo dazus. Manau labai didelio skirtumo nera.
 10. Labas. Tau padės druskos rūgstis. Yra senukuose. Patepk kas pora valandų. Tepti reiks kokiu 10-20 kartų.Labai edri. paskui isplauk su soda ir užgruntuok ir uždažyk tą vietą. Mum veikia.
 11. Dar prieš vezant reikia isdauzyti purva is vidaus ir su karcheriu isplauti vidu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.