Pereiti prie turinio

jgc 2.7 cipavimas


katis

Rekomenduojami pranešimai

na as vazinejau metelius su 4.7 power tech , parduodant mintis buvo pasikeist i h.o, bet nepavyksta nieko rast ,

ieskau alternatyvu , mintis 2.7crd + cipas ir nasene turbina , jei rasiu laiko uzsuksiu i vimota siandien pasikonsultuot ko galima tiketis .. ir kiek tai apytiksliai kainuos 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 192
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

na ka buvau vimotoj , tai su originalia turba galima tiketis iki 30kw , norint daugiau reikia taikyti (greiciausiai netiks kolektorius , flansai)  nuo kitos auto turbina , pvz bmw , audi ,nuo 160-170kw variklio ,originali turbina labai nedidele , daug ipust negali ir greiciausiai sukant maksimuma ilgai nelaikys , 

su kita turba galima isspaust 50-60kw , jei daugiau tai reikia keist purkstukus ir tt , nauja didesne turba didesnis lagas is vietos , usipucia nuo 2000 aps ar net veliau , ir daug dumu uzcipavus , 

kaip sako paprastas benzininis variklis vis tik valdo ...vistiek 'padarys' is vietos veliau tai neisku kaip bus , bekelej manau svarbiau geresnis isibegejimas is vietos 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na važinėju su 4,7HO ir teko važiuoti su 3,1d,  tai kelyje kažkokio efekto iš 4,7 nepajunti normaliai važiuojant. Na o mišku su dyzeliu tik palyginti galiu su MP2 trumpu, NP Ispanu trumpu ir indisku stebuklu TATA XENON. tai lyginti kaip ir nėra ko. visi i vienus vartus gauna nuo V8.   Tiesa čia važiavimas Dzūkijos  miškais ir kalniukais.

Na jei lyginsi su 2.5 TD tai taip, bet aš turiu MP II 3,5 benzą 153 kw, tai tada tik tarpinė tarp vairo ir sėdynės lems rezultatą lyginant su cherokiu 4,7 :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ka buvau vimotoj , tai su originalia turba galima tiketis iki 30kw , norint daugiau reikia taikyti (greiciausiai netiks kolektorius , flansai)  nuo kitos auto turbina , pvz bmw , audi ,nuo 160-170kw variklio ,originali turbina labai nedidele , daug ipust negali ir greiciausiai sukant maksimuma ilgai nelaikys , 

su kita turba galima isspaust 50-60kw , jei daugiau tai reikia keist purkstukus ir tt , nauja didesne turba didesnis lagas is vietos , usipucia nuo 2000 aps ar net veliau , ir daug dumu uzcipavus , 

kaip sako paprastas benzininis variklis vis tik valdo ...vistiek 'padarys' is vietos veliau tai neisku kaip bus , bekelej manau svarbiau geresnis isibegejimas is vietos 

 

Taip, +30kw ir galima tikėtis, būtent toks ir buvo oficialaus gamyklinio 2.7HO galingumas (150kw VS. 120kw stock'ą). Bet ir +30kw yra jau šis tas. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai kurie iš jūsų lyginat nesulyginamus auto. Daug kas priklauso nuo kW ir Nm. sąntykio, na ir automobilio svorio, manau.

Teko važiuot su 4,7 dujom, tai palyginus su 2,7 crd, 4,7- dusulys. Gaila negaliu palygint kaip važiuoja benzinu, ir kaip dujom.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku patikėt man, kad V8 gali būt dusulys... Gal kas netvarkoj buvo, o gal tikrai dėl dujų... o šiaip tai galima buvo paspaust tą mygtuką kur perjungia ant benzo, tai būtų galima ir ant benzo pavažiuot ;)

 

Jau vien dėl garso V8 verta imt :D (paskutinėm sekundėm tai iš vis gerai "pagriaudėja"):

 

https://www.youtube.com/watch?v=cQdQ3LtOfyM

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dusulys sakai? :)

Čia mano dusulys ant 32" M/T kaliošų ;)

 

 

Gi sakiau, kad bandžiau tik su dujom. Gal tapkė buvo per lengva. Apie benzą nieko nežinau, nes nebandžiau.

Beje , Kaip taip prasuki, galą. :blink:

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai abejoju ar mano (tikrai dusulys) iš vis prasuktų ratus ant asfalto net be priekinio kardano...  :lol: O dabar kai 265/31.5" tai be šansų...

Beje - kokie tie fokusai burnout'o ant Jeep'ų? Negi su priekiniu kardanu įmanoma?

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia paprastas (ne HO) 4.7 dusulys su dujomis ir neatjungtais galiniais stabdžiais ;)

 

Kaip kažkas minėjo - dauguma fokusų yra tarpinės klausimas ;)

 

Matyt taip. Kitąsyk  pabandysiu rimčiau. Be to, gal ir variklis, varikliui nelygu. 

Su saviškiu , atjungęs priekį ir įbedęs į bardiurą irgi taip prasukinėjau, gan lengvai. :D  

 

Nu, jo SRT tai tikras žvierius.

:liux:  :D

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dyzelistai nemoka vaziuot nulipe nuo saliaros  :D  Dyz. ima nuo apacios,o benza reikia smaugt,o tada jau eina.Nevaziaves su 4,7 bet speju linksmumas nuo kokiu 4k rpm prasideda.

O pagal tech duomenis benzas 4,7 iki 100km/h begejas nuo 8,5s iki 7,2s(ho) pries 10,6s 2,7crd.O toks skirtumas yra tikrai didelis.

 

http://www.automobile-catalog.com/make/jeep/grand_cherokee_2gen/grand_cherokee_2gen/2003.html

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

cipavau ir as savo 2,7 crd 2003 metu. skirtumas pasijaute tikrai, o padare man visa sita reikala draugas, nuskaite programa, nusiunte kazkokiam latviui jis ten viska sutvarke ir atgal irase, kainavo man visa tai 70 e ir ne vieno e nesigailiu pasijaute ir nuo pradziu ir didesniu greiciu. jei norinciu yra nukreipsiu pas ji kaune, arba kauno r. masina pirkta pries menesi, vaziuoju kasdiena, bet kazkokiu blogybiu del to cipavimo nematau, borto kompe nuo 11,5 iki 10,6 na cia sanaudu aisku nenusakysi, kaip kada kiek spaudi bet man atrodo jos pamazejo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Norėjau paklaust tų kas čipavo - ar kas nors ką nors darė su tom sklendėm kur kolektoriuj stovi, kur Lenvidas minėjo? Planuoju varyt čipuot šią savaitę, nežinau ką ten su tom sklendėm daryt...

 

Pries cipuojant reikia nusimti isiurbimo kolektoriu ir ismesti visas nesamones pvz EGR ir gesinimo sklendes tada efektas superinis, o be to jiauciasi bet ne super.

Paziurek is apacios po isiurbimo kolektorium ir pamatysi stovi tokia trauke per visa kolektoriu, o gale el. varikliukas kuris ja stumdo, dazniausiai jos buna parejusios.

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau paklaust tų kas čipavo - ar kas nors ką nors darė su tom sklendėm kur kolektoriuj stovi, kur Lenvidas minėjo? Planuoju varyt čipuot šią savaitę, nežinau ką ten su tom sklendėm daryt...

mesk sklendes ir agr ir bus ok
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.