Pereiti prie turinio

jgc 2.7 cipavimas


katis

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 192
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Cipavau savo. Kai pastaciau 32 ratus dinamikos buvo biski per mazai ,500 lt. mokejau,jauciasi is karto,visai kita masina.O su standartiniais ratais kaip ir nereikejo sito.

Dabar desiu 33,paziuresim kaip bus. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal is forumieciu yra kas cipave savo jeep 2.7crd.as galvoju savo nuvaryti si penktad.cipuoti.kazin verta ar neverta gal kas patars.

Jei varysi čipuot, paklausk, gal du už vieno kainą padarys? Ar gal pigiau išeitų. Ba ir man reiktų pačipuot.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pries  cipujant reikia nusimti isiurbimo kolektoriu ir ismesti visas nesamones pvz agr ir gesinimo sklendes tada efektas superinis o beto jiauciasi bet ne super

A tai ant 2,7 crd yra gesinimo sklendės??? ko tai negirdėjau apie tai :blink: .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausyk, jei taip , tai nerimta firma. Kiek man teko susidurti su variklio diagnostika, visur duoda išklotines kaip , kas ir po kam. Ar jie gali daryt pakeitimus, ir ką jie darė, tu turi žinot. Už tai moki pinigus. Turi būti pilna ataskaita.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kaune vimota dare tai net pademonstravo kaip vaziuoja vaziuojant parametrus nuiminejio ir pasake kad truksta oro tai perdariau isiurbimo kolektoriu ir viskas ok pradziai kaip perdariau net automatas nespejio pagal varikli teko biski prisukti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasičipavę - kaip jums su kuro sąnaudom? Ar padidėjo ir ar žymiai?

 

O su tuo kolektorium ką ten daryt, išimt tas sklendes visai? Beje, jei išungus EGR sistemą (yra web'e kaip tai padaryt nesunkiai) ar vis tiek tos sklendės ką nors įtakoja?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasičipavę - kaip jums su kuro sąnaudom? Ar padidėjo ir ar žymiai?

 

O su tuo kolektorium ką ten daryt, išimt tas sklendes visai? Beje, jei išungus EGR sistemą (yra web'e kaip tai padaryt nesunkiai) ar vis tiek tos sklendės ką nors įtakoja?

nu man sanaudos tai padidejo bet ka darysi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.