Pereiti prie turinio

WJ priekinis kardanas


shelsmas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 806
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Tai va buvau nibeloj sendien. Pripazino vyrai kalte ne nesigincine. Sako dedam kita ir fsio. Na idejo,pelekiu 5 km ziuriu karsta :D pasimete. Sako partija bus visa tokia. O pardave 20 ju :D . Tai uzsake rytojui ktos fyrmos. Ryt jei spesiu vel lekiu kita det :D vienu zodziu nuotykiai nesibaige :) ir as pyrmas toks :) tai kaip kiti vazineja man klausimas

Redagavo mafas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va buvau nibeloj sendien. Pripazino vyrai kalte ne nesigincine. Sako dedam kita ir fsio. Na idejo,pelekiu 5 km ziuriu karsta :D pasimete. Sako partija bus visa tokia. O pardave 20 ju :D . Tai uzsake rytojui ktos fyrmos. Ryt jei spesiu vel lekiu kita det :D vienu zodziu nuotykiai nesibaige :) ir as pyrmas toks :) tai kaip kiti vazineja man klausimas

ne visi tikirina kaista ji ar ne.as net nepagalvociau tikrinti.man kita beda as tik guma tikrinu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet su kaistancia tai tijrai ilgai nevaziuosi. Dar po miesta gal kiek ilgiau. O uzmiesti ji pakaitus nemanau kad ilgai vaziuos. Matyt mazai pas ka ji kaista.

O tai kiek laipsnių jūs skaitot kaitimu pas mane nėra šalta pavažinėjus greičiau virš 120 buna ir apie 50, bet ranka kenčia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki atejo galas ir mano priekinio kardano granatai. Perskaičiau tema ir nesupratau kuri granata būtų geriausia. Paskambinau į http://www.kardanas.lt/ir pasakė kad galėtu padaryti vietoj granatos vienguba kryžmę, Bet nerekomeduoja jeigu pakeltas nors kiek džipas, o pas mane planuose kelti su 5cm tarpinėm po spyruoklėm . Pasakė jeigu su kryžme bus 10cm ilgiau nuo granatos ir gali but mažas kampas bei netilpt dėl kronšteino. Ar kas nors darėtės kryžmes vietoj granatos ?

Redagavo Araswj
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki atejo galas ir mano priekinio kardano granatai. Perskaičiau tema ir nesupratau kuri granata būtų geriausia. Paskambinau į http://www.kardanas.lt/ir pasakė kad galėtu padaryti vietoj granatos vienguba kryžmę, Bet nerekomeduoja jeigu pakeltas nors kiek džipas, o pas mane planuose kelti su 5cm tarpinėm po spyruoklėm . Pasakė jeigu su kryžme bus 10cm ilgiau nuo granatos ir gali but mažas kampas bei netilpt dėl kronšteino. Ar kas nors darėtės kryžmes vietoj granatos ?

Matyt ne visą temą ir neatidžiai skaitei. Juk rašiau bent kelis kartus apie kardano nu ZJ-o panaudojimą. Tai yra pats optimaliausias variantas.

Kas dėl "Kardano" gamybos, tai irgi buvau klausinėjęs, bet dar po šiai dienai atsakymo negavau. Matyt negauna dvigubų kryžmių. Jei gautų , tai pagamintų be problemų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nuo ZJ ka ten reik perdaryt kad tiktu? Ka mazdaug ten daryt reiktu?

Chebra, jūs tikrai neskaitot temų ;) .

Rašiau: 

Ne, nebeieškosiu. Nusipirkau kardaną su dviguba kryžme.

post-10770-0-69830500-1423492188_thumb.j

Dabar reikia tik pajungimo movos, kur statosi ant razdatkės. 

http://s1103.photobu...l8lqn7.jpg.html

tipo va tokio. Arba reiks būrti kaip viršutiniam paveikslėlyje.

 Viskas labai fainai aprašyta Čia:

http://www.jeepforum...ersion-2993345/

Netgi dar kažkur aprašiau kaip pats pritaikiau kardaną. Darbo nėr daug , tik reikia kruopštumo ir gero tekintojo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokia det guma?

su salyga kad sulauziau buvusia granata, nieko normalaus neradau rinkoje, laukt 'stebuklo' is usa menesi nenoriu - desiu audi orginala

Ka daryti su guma? det audi guma? ant virsaus gal dar viena elementaraus pusasio granatos guma uzdet?

Nes realiai tai ten isprincipo neteisinga konstrukcija, dek ka nori, visas shudas eina tiesiai i ta gumos vidine rauksle ir pastoviai malamas dideliais sukiais ir dar pastoviai kampu.. jokia guma ten nelaikys, nebent vazinejant asfaltu..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokia det guma?

su salyga kad sulauziau buvusia granata, nieko normalaus neradau rinkoje, laukt 'stebuklo' is usa menesi nenoriu - desiu audi orginala

Ka daryti su guma? det audi guma? ant virsaus gal dar viena elementaraus pusasio granatos guma uzdet?

Nes realiai tai ten isprincipo neteisinga konstrukcija, dek ka nori, visas shudas eina tiesiai i ta gumos vidine rauksle ir pastoviai malamas dideliais sukiais ir dar pastoviai kampu.. jokia guma ten nelaikys, nebent vazinejant asfaltu..

Kardanas sukasi daug greičiau nei pusašis, tiesiog paprasta guma suplyš nuo tepalo svorio ir jaučiasi vibracija. Bandyk konstruoti iš nivos vidinės granatos gumos - kažkur mačiau aprašytą būdą, aš dar nebandžiau bet reikės.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.