Pereiti prie turinio

"kietai" suremontuotas Van'as pagal zbignev andrukianec !!!


Sarunas

Rekomenduojami pranešimai

Karoč, Šarai, manau, kad tau tų ekskliuzyvinių automobilių nafig nereikia, nori kaip geriau, o išeina kaip visada :rolleyes: Nusipirk kokią Caravelle ar Multivaną, apsiklijuosi reklamom, susikrausi aparatūrą ir važinėsi kaip žmogus...Aš į darbą su puvėku Transitu drožiu, betgi darbo rezultatai nuo mašinos išskirtinumo niekaip nepriklauso, čia faktas :) Beje, kažkada man bandei įrodyt, kad Citroenas-TOTALus blogis ir jau kas kas, o Tamstelė į tą pusę net skersas, net netyčia negalėtum pažiūrėt :lol: ogi turiu tą mašinikę ir po šiai dienai, pravažiuota virš 400 000 km...Taigi greičiausiai ne mašinos blogos, o jų savininkai :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 477
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Super, - lauksiu, - gali ir dar keleta forumieciu prigriebti, - ypac skeptiku (dauguma ju is Kauno) ir vytis lai atvaziuoja, - gal jei cia nesako kuo as jam neitikau, gal akis i aki susitikus paaiskes is kur ta antipatija mano personai... :D/>

Tai jei visi susirinksim tai ne tik savo paršioką teks ant šašlykų paleist bet ir visas kaimas gali be miesos likt :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neteisus esi - kartais apmokėjimas priklauso nuo to su kokia mašina privažiuoji . Patikėk - patikrintas varijantas, ir ne mano vieno patikrintas.

Darbo rezultatai tai ne bet požiūris į tą darbą darantį velniškai priklauso ;)/>

Butent, - dirbciau mechaniku, saltkalviu ar statybininku, - ir masinos butu kitokios ir telefonai seni, ir kompas paprastesnis, ir plaukuosena ir ................., o dabar del kiekvieno sudniekio turiu suktis, kad tik atrodyti padoriau, - nes pradzioje savo verslo (pries 12 metu) ne viena klienta esu nuo saves atbaides, del to kaip atrodau, ka vilkiu, ir ka vairuoju ir t.t.... Toks tad tas sup**** sou verslas... :unsure:

Man ir sitas Van'as pagrinde buvo reikalingas, kaip reklamamobilis, - ir jau du renginius prapisau, nes jo nespejau paruosti, - klientai pasirinko kitus... Va ir kaip man po viso sito su zbigne sneketi???...

Beje siemet panasu, kad vienas renginiu organizatorius mete mane per borta, - ir priezasti, kol kas matau tik ta, kad vazineju su tragiskai atrodanciu L-300, - jam geda, kad klientai atvazeve i sodyba (ar kita sventes vieta) mato aiksteleje tokia lupena... :huh: Nes kitu priekaistu is jo ne karto per 9 bendradarbiavimo metus negirdejau... <_<

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Varai druska, man ant zaizdos net neatsilosdamas... :(/> Bet matomai esi teisus... tiesiog darbas mano reikalauja siek tiek ir isskirtinumo, - tai ir ieskau, kaip issisokti... :unsure:/>

Sarunai, tavo isskirtinumas - pacio profesionalumas ir tvarkingas automobilis. Koks automobilis toks ir seimininkas. :lol:

Su L300 atrodai ........ Pyp, pyp, pyp.

Su Vanu kazkiek geriau, ivaizdzio prasme. Kasdieninio vazinejimo :scratch: kas antro koncerto honorara pasiimtu Vanas.

Teisingai pasakyta, nusipirk Transporteri. Nusidazyk ryskia spalva, uzdek reklama ir turesi netgi labai isskirtini automobili. Labiau suprantama musu liaudziai.

Nors tave mokyk nemokes, tik medinis kostiumas pakeis. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butent, - dirbciau mechaniku, saltkalviu ar statybininku, - ir masinos butu kitokios ir telefonai seni, ir kompas paprastesnis, ir plaukuosena ir ................., o dabar del kiekvieno sudniekio turiu suktis, kad tik atrodyti padoriau, - nes pradzioje savo verslo (pries 12 metu) ne viena klienta esu nuo saves atbaides, del to kaip atrodau, ka vilkiu, ir ka vairuoju ir t.t.... Toks tad tas sup**** sou verslas... :unsure:/>

Man ir sitas Van'as pagrinde buvo reikalingas, kaip reklamamobilis, - ir jau du renginius prapisau, nes jo nespejau paruosti, - klientai pasirinko kitus... Va ir kaip man po viso sito su zbigne sneketi???...

Beje siemet panasu, kad vienas renginiu organizatorius mete mane per borta, - ir priezasti, kol kas matau tik ta, kad vazineju su tragiskai atrodanciu L-300, - jam geda, kad klientai atvazeve i sodyba (ar kita sventes vieta) mato aiksteleje tokia lupena... :huh:/> Nes kitu priekaistu is jo ne karto per 9 bendradarbiavimo metus negirdejau... <_</>

Sarai, samdyk mane i koncertus lekti, tai ir reklamos nereiks, po keliu renginiu ir taip visi zinos kad DJ atvaro :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasvarstysim... :D/> :D/> :D/>

O kas trugdo normaliai perpust l 300? NET ruost jo nereik, glianca nusiimt ir uzpust.Grazaus metaliko komplekta galima padaryt po 100 lt uz litro komplekta.Pakist biskeli didesnius ratus, arba kaip is kart pasiule nusipirkt jau kas kieno pagrazinta transporteri?atyt isskirtinumo suprantam mes biski kitaip...

Jau patylesiu, kiek buvo pas tave ISSKIRTINIU auto, ir ne vienas nebuvo davestas iki pilnai padoraus stovio.VIsada tau kas ka maiso...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas trugdo normaliai perpust l 300? NET ruost jo nereik, glianca nusiimt ir uzpust.Grazaus metaliko komplekta galima padaryt po 100 lt uz litro komplekta.Pakist biskeli didesnius ratus, arba kaip is kart pasiule nusipirkt jau kas kieno pagrazinta transporteri?atyt isskirtinumo suprantam mes biski kitaip...

Jau patylesiu, kiek buvo pas tave ISSKIRTINIU auto, ir ne vienas nebuvo davestas iki pilnai padoraus stovio.VIsada tau kas ka maiso...

Ir buvo numatyta, kad Van'a parsivarau ir L-300 statau grazinimui, o dabar nei to nei to...

Ir yra beda, kai neturi galimybiu (laiko ir patalpu) VISKA pats darytis, tada ir prasideda ieskojimas kas kada ir kur gali pagelbeti tuose isskirtinuju tobulinimuose.... :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar negeriau tau Šarūnai paėmus kokį MB Vito - mersas yra mersas, vis atrodo solidžiau ir kitaip klientai žiūrėtų.....nebent tau aparatūra netilptų...

Jau wsenokai i toki ziuriu, bet normalaus neapzioju.... :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mercedes-benz-sprinter-4x4-inch-70.jpg

 

99368837_1_1000x700_mercedes-sprinter-316-27-cdi-tuning-czluchow.jpg

 

tuning-mercedes-benz-vito-w638-10.jpg

 

p10100049ez.jpg

 

autowp.ru_volkswagen_t3_transporter_3.jpg

 

 

idėjų keletas. nebūtina kažkokio vienetinio buso turėt, kad išskirtinis būtum B)

 

 

kad ir prie passato kokio 5.5 prisikabink normalią priekabelę dviejų ašų, viską gražiai apsidažyk ir atrodysi rimtc dėdžius.... nereiks išradinėt buso su rifliuotu stogu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sarai, manau isaug is to vaikisko amziaus :rolleyes: Nezinau tavo tikslaus uzsiemimo, bet manau, kad gerai atliekamas darbas daug geresne reklama nei automobilis kuriuo atvaziuoji ;) Kaip ten rusai sako " встречяет по одежке, а проважает по уму" o beto jai automobilis yra tvarkingas,manau vienodai graziai ziurysi tiek moskvycius, tiek unimogas, tiek patrulis ar bentlis :rolleyes: Bent kokiu atveju sekmes tau ir dar syki sakau, nustok cia forume "verkslent" del savo vano ir galu gale kazka daryk, arba "nurasyk tai i nuostolius" ir imkis naujo proekto.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.