Pereiti prie turinio

"kietai" suremontuotas Van'as pagal zbignev andrukianec !!!


Sarunas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 477
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Tik man jau nebeidomu darosi, - niekaip nesulaukiu zbignes siulomo problemos sprendimo budo... :angry:/> :angry:/> :angry:/>

nesiulys jis tau jokiu sprendimo budu, baik kliedeti. jau tau zmones kelis psl atgal rase kad cia jau ragai ismeigti.

pasikartosiu, isigyk kiausus, sugalvok sprendimo buda ir ji ivykdyk.

 

 

ps. ko chimikas toks tylus, jo sprendimo metodu palete butu cia kaip tik i tema :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nei jis tau ka siulys,nei tu sulauksi .Susimoves esi konkreciai,ir ne pirma karta ......

Na mes draugiskai (berods) susitarem duoti vienas kitam laiko pagalvoti, - as dar del visa ko nusiunciau jam laiskuti su rastisku visu problemu isdestymu, - ir dabar laukiu kol jis sugromulojas duos koki nors judesi... :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesiulys jis tau jokiu sprendimo budu, baik kliedeti. jau tau zmones kelis psl atgal rase kad cia jau ragai ismeigti.

pasikartosiu, isigyk kiausus, sugalvok sprendimo buda ir ji ivykdyk.

 

 

ps. ko chimikas toks tylus, jo sprendimo metodu palete butu cia kaip tik i tema :)/>

Snukius spardyti visada suspesim, - as dar tikiuosi civilizuoto problemu sprendimo... :rolleyes: Nes po snukiaspardonesio kelio atgal nebebuna... :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Snukius spardyti visada suspesim, - as dar tikiuosi civilizuoto problemu sprendimo... :rolleyes:/>/>/> Nes po snukiaspardonesio kelio atgal nebebuna... :unsure:/>/>/>

Tikrai atgal nebuna, trauki is kisenes daug lituku, arba kurį tai laikotarpį valgai valdiska duona. :lol:/>/> Civilizuotu budu reikia spresti iskarto. Po kurio laiko, kad i paty nesikreiptu teisininkai, del skolos. Tikiuosi vekselio nepasirasei. :)/>/>

Tunks: tu cia prisisvaiges apie Chimiko kazkokius budus :lol:/>/> ne kiekvienam ir kiekvienoje valstybeje jie tinka naudojimui. Gali gautis atoveiksmis, kurio pasekmes parasiau pirmame sakinyje.

Redagavo Arunasppp
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....................

ps. ko chimikas toks tylus, jo sprendimo metodu palete butu cia kaip tik i tema :)/>

Chimiko budus isivaizduoju, o va visu kitu cia, forume besilankanciu variantus butu dar idomiau isgirsti, - gal net vienintelio teisingo varianto autoriu galima bus kazkaip ir apdovanoti, jei pavyks viska visom pusem priimtinu budu isspresti... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet viena ydomiausiu temu forume... :D/>/>

Saro temos visada idomios. Bet kaip tunks sako,tau kiausiniu geru reikia pirmiausia,ne forume verk,o varyk i vieta ir akis i aki ieskok sprendimo budu,jei nesugebi pats tai imk kazkoki atstova kuris tai sugebes padaryt. Bent jau i vekeseli butum i rases kad skola uz tokio tai auto su tokiu vin numeriu kebulo REMONTA,tai galetum kreiptis i tam tikras instancijas ir rodyt kas pridirbta.Nors ir tai dar neaisku kaip ta skolos rasteli jus suraset,gal jame net kazko truksta kad jis galiotu.

Redagavo mariuspetr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek esu susidures su "skolos rasteliu" tai jau jiems finyta ales....nepatvirtinai notariskai ir fsio jis praktiskai negaliojantis.kiti budai yra lengvi ir paprasti....ne kalnas pas archimeda turi aiti o atvirksciai , meistro reputacija krenta ziauriai jis is to gal duona valgo ir ner ko cia spiriotis kad suda sulibde....zbigne turetu vaziuoti ir ziureti o ne atvirksciai....saras klientas zbygne meistras....zbygne atvaziuoja ir taremai nusprendzia kaip imanoma maziau nuostolingai dabaigti darbus....

NES KLIENTAS VISADA TEISUS....

ar as klystu???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na to ir neisivaizduoju ir pinigu sitam projektui buvo ir numatyta ir skirta, - tik kai viskas uzsitese su papildomais nuostoliais ne tik remonto kainu atzvilgiu, tai ir atsirado tos, tikrai netycines, aplinkybes privertusios visko nesumoketi... Ir kai man teko puse metu (VIETOJ POROS MENESIU) laukti griztancios masinos, kuriai "teteks tik salona susirinkti", tai meistrui menesiuka palaukti puse sumos (kuri isaugo man nezinant, - su manim nesitariant) nera labai blogas elgesys... :angry:/>

Ką tu čia vaidini piktą - stabdžių kaladėles keičiant ir tai negali pasakyt iš kart kiek tai kainuos o čia kluonas kur neaišku kas išlys tą ar aną kampą pajudinus.

 

Jei jau pasakė prieš darant kainą tai už tiek ir bus padaryta. O jei kvietė atvažiuot ir pačiam pasižiūrėt kaip kas vyksta tai reikėjo ir važiuot ba prie vietos viskas kitaip atrodo o ir tolimesnius veiksmus suderint paprasčiau ir nereiktų verkt kad sąmatos nieks nepateikė ar remonto kaina išaugo nepagrįstai.

 

Beje , iš kur atsirado tas terminas "POROS MĖNESIŲ" jei prieš tai pats sakei kad laiko klausimas nebuvo ribojamas :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kodėl šarūnas pardavė tokį akujeną patrulį?

 

 

o jei jau renkame geriausią patarimą, Šarai, tu gi patiklus, jami Vano tech pasą ir eini pas kokią burėją ar bent jau blogiausiu atvėju į bažnytėlę ir paprašai, kad palaikintų, oj, palaimintų tavo vargus ir nuodemes, beigi padėtų doros teisybės šviesos ir nekrentančio špaklaus kelią rast...

 

 

kas dėl snukiadaužio - nereiktų važiuot Šarūnui su savo L300 dar reklamom ir vėliavom apsikarsčius.... gali ir kokie nepažįstami "svečiai" užsukt... visko gi būna....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

 

o jei jau renkame geriausią patarimą, Šarai, tu gi patiklus, jami Vano tech pasą ir eini pas kokią burėją ar bent jau blogiausiu atvėju į bažnytėlę ir paprašai, kad palaikintų, oj, palaimintų tavo vargus ir nuodemes, beigi padėtų doros teisybės šviesos ir nekrentančio špaklaus kelią rast...

 

 

 

ne tech pasa o Saruna reikia "laikinti" :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tu čia vaidini piktą - stabdžių kaladėles keičiant ir tai negali pasakyt iš kart kiek tai kainuos o čia kluonas kur neaišku kas išlys tą ar aną kampą pajudinus.

 

Jei jau pasakė prieš darant kainą tai už tiek ir bus padaryta. O jei kvietė atvažiuot ir pačiam pasižiūrėt kaip kas vyksta tai reikėjo ir važiuot ba prie vietos viskas kitaip atrodo o ir tolimesnius veiksmus suderint paprasčiau ir nereiktų verkt kad sąmatos nieks nepateikė ar remonto kaina išaugo nepagrįstai.

 

Beje , iš kur atsirado tas terminas "POROS MĖNESIŲ" jei prieš tai pats sakei kad laiko klausimas nebuvo ribojamas :?:/>

Ta termina pats meistras nustate, - pagal jo zodzius ir kruva planu sugrioviau...

Kviest jis manes nekarto nekviete, - prase vienokio - kitokio pritarimo - nepritarimo ir viskas, - del tu aptartuju punktu as pretenziju nereiskiu, - viskas kaip kalbejom, - priekaistai uz tu darbu kokybe, kurios ar vaziuosi ar nevaziuosi tikrai nesuziuresi!!!...

Kaina ir man aisku kad kinta darbu eigoje, - bet kad dvigubai, - soriukas, - suprantu ir nesipriesinu, bet prie tokiu pokyciu gal klienta informuoti reikia darbu eigoje, o ne tada, kai po 5 menesiu paklausi kiek pinigu atvezti, - juk buvo kruva skambuciu derinimu ir tarimusi, ir ne karto neuzsimine, kad suma isaugo dvigubai, - kartoju, - moketi sutinku, BET UZ KOKYBISKA DARBA!!!!!!!!, o ne uz vaikeziskus prisnargliojimus, - jei nori mokytis ir eksperimentuoti, lai tai daro, ant kolukio traktoriu, o ne ant mano masinos ir dar uz tokius pinigus!!!!!!!!!!!!...

Klevai, - as nuo Taves uz 50 km, - nepatingek, - atlek kokia diena savo akim paziureti, - man bus patvirtinimas ar as kvailys ar neismanelis ir ar pagrystai putojuosi, o Tau visi atsakymai i klaustukus ir saslykas mano saskaita, musu kieme... ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kodėl šarūnas pardavė tokį akujeną patrulį?

................

Progreso paieskos, progreso paieskos... O jei rimtai, - mielai ta Patroli atgal nusipirkciau (dabar anas ne tik grazus, bet ir tvarkingas), beda ta, kad nebetelpu as i ta daikta... Po teisybei ir L-300 vos mane sutalpina, - todel ir uzkuriau sita velniava vardu ChevyVan'as...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klevai, - as nuo Taves uz 50 km, - nepatingek, - atlek kokia diena savo akim paziureti, - man bus patvirtinimas ar as kvailys ar neismanelis ir ar pagrystai putojuosi, o Tau visi atsakymai i klaustukus ir saslykas mano saskaita, musu kieme... ;)/>

Ok , kurią nors dieną prilėksiu bet ne dėl šašlyko - man pačiam įdomu ar ten viskas atbulom rankom padaryta, ar tik paskutiniai akordai.

Susiskambinsim.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super, - lauksiu, - gali ir dar keleta forumieciu prigriebti, - ypac skeptiku (dauguma ju is Kauno) ir vytis lai atvaziuoja, - gal jei cia nesako kuo as jam neitikau, gal akis i aki susitikus paaiskes is kur ta antipatija mano personai... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super, - lauksiu, - gali ir dar keleta forumieciu prigriebti, - ypac skeptiku (dauguma ju is Kauno) ir vytis lai atvaziuoja, - gal jei cia nesako kuo as jam neitikau, gal akis i aki susitikus paaiskes is kur ta antipatija mano personai... :D/>

Nevaryk,oj nevaryk...ant Kauno..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nevaryk,oj nevaryk...ant Kauno..

Gink Dieve, nevarau!!!... Per pastaruosius metus, jei ne kaunieciai, - buciau is viso pridveses!!!... Ir as rimtai!!!... Tiesiog sioje temoje dauguma mane lazdavojanciu is Kauno puses, - pats pasiskaitinek... ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gink Dieve, nevarau!!!... Per pastaruosius metus, jei ne kaunieciai, - buciau is viso pridveses!!!... Ir as rimtai!!!... Tiesiog sioje temoje dauguma mane lazdavojanciu is Kauno puses, - pats pasiskaitinek... ;)/>

Gal ne lazdavojimas,o tik patarimai???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.