Pereiti prie turinio

"kietai" suremontuotas Van'as pagal zbignev andrukianec !!!


Sarunas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 477
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Nu niekaip nesuprantu kodėl manęs neapleidžia mintis kad ir pačio Šarūno indėlis į tai kad susidarytų tokia situacija yra gan nemažas :scratch:/>

Mano kalte vienintele: - nestovejau uz nugaros ir nestebejau viso proceso... Tikrai buciau ispyres i subine, jei butu prie manes pradejas spakliuoti ir dar tokiu sluoksniu ant neapdirbto ir neparuosto pavirsiaus, buciau liepes karkasa suvirinti normaliai ir daug kitu niuansu nebuciau leides daryti... :angry: :angry: :angry: ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kalte vienintele: - nestovejau uz nugaros ir nestebejau viso proceso... Tikrai buciau ispyres i subine, jei butu prie manes pradejas spakliuoti ir dar tokiu sluoksniu ant neapdirbto ir neparuosto pavirsiaus, buciau liepes karkasa suvirinti normaliai ir daug kitu niuansu nebuciau leides daryti... :angry:/> :angry:/> :angry:/> ...

Nuoširdžiai abejoju ar tik tiek tavo kaltės visam tame brudnam reikale, o ir kai kurie kaltinimai trupučiuką su pjaunasi su pačio pasisakymais ta tema.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kalte vienintele: - nestovejau uz nugaros ir nestebejau viso proceso... Tikrai buciau ispyres i subine, jei butu prie manes pradejas spakliuoti ir dar tokiu sluoksniu ant neapdirbto ir neparuosto pavirsiaus, buciau liepes karkasa suvirinti normaliai ir daug kitu niuansu nebuciau leides daryti... :angry:/> :angry:/> :angry:/> ...

nu kai procesas tesias puse metu kaip suprantu, neprivaziuot i ta laika ne sykio ir neprimest akies biski, nu gerai nebiski , jau gerai reikia primest kas per men kita padaryta buvo, o to kiek isivaizuoju visai nebuvo padaryta, o tai draugai mano,jau riebiai naivoka ...mano durna galva

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu niekaip nesuprantu kodėl manęs neapleidžia mintis kad ir pačio Šarūno indėlis į tai kad susidarytų tokia situacija yra gan nemažas :scratch:/>

Niekaip neikertu, ka TUREJAU padaryti kitaip, kad meistras SAVO DARBA darytu TINKAMAI???... Apsvieskit neismaneli, - gal kita karta busiu protingesnis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kai procesas tesias puse metu kaip suprantu, neprivaziuot i ta laika ne sykio ir neprimest akies biski, nu gerai nebiski , jau gerai reikia primest kas per men kita padaryta buvo, o to kiek isivaizuoju visai nebuvo padaryta, o tai draugai mano,jau riebiai naivoka ...mano durna galva

Yra tik viena blaogybe - klaida mano sitoje istorijoje, - patikejau rades meistra, kurio kontroliuoti nereikia, - Pelkiu Senis su Vycka pripratino, - jei atidavei masina tvarkyti, tai ji bus sutvarkyta geriau ir daugiau nei tikiesi, nei isivaizduoti gali... Tiesiog zbigne graziai ir daug prikalbejo, o visa kita per didelio pasitikejimo klaida... :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geram meistrui prisikalbinti ar įkalbėti kliento nereikia, nes jis jų turi tiek, kad .... ;)/>

Na čia dar didelis klausimas kas katrą įkalbinėjo - kiek teko pačiam susidurt su tokiais darbais tai pikalbint skardininkus tokiems darbams beveik neįmanoma ba darbo apimtis labai didelė o mokėt nelabai kas nori ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patarle "doverej,no proverej"cia turbut labai tiktu....aisku pasitikejimas graziais zodziais uzmigdo.... B)/>

Nu čia abiem pusėm tinka - ir užsakovui , ir vykdytojui .

Blemba - nu jau kiek pažadų prisiklausęs , o dar kiek šlovinimų ir prakeiksmų tai jei visus surašyt į vieną knygą tai storesnė nei visa tarybinė enciklopedija gautusi :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausiai tai tokiems projektams reik turėt pinigų pakankamai ir nustot įsivaizduot kad galima kluoną pastatyt už nužniko kainą.

Na to ir neisivaizduoju ir pinigu sitam projektui buvo ir numatyta ir skirta, - tik kai viskas uzsitese su papildomais nuostoliais ne tik remonto kainu atzvilgiu, tai ir atsirado tos, tikrai netycines, aplinkybes privertusios visko nesumoketi... Ir kai man teko puse metu (VIETOJ POROS MENESIU) laukti griztancios masinos, kuriai "teteks tik salona susirinkti", tai meistrui menesiuka palaukti puse sumos (kuri isaugo man nezinant, - su manim nesitariant) nera labai blogas elgesys... :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.