Pereiti prie turinio

Kėlimo šaibos


Dainiussl

Rekomenduojami pranešimai

  • po 6 mėnesių...
  • Atsakymus 115
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Matau čia su tom 2" šaibom pasitaiko visokių atvejų...

 

Klausimas - kokio aukščio šaiba yra "saugi" naudot su gamykline WJ važiuokle? (amortikai, traukės ir pan.). Gal 1.5" ar 1" nekeltų problemų stock'iniem amortikam?

Kiek domėjausi, WJ gamyklinė "Up-Country" važiuoklė turi didesnę eigą, todėl šaibos jiems dedasi be didesnių problemų, bet kaip sužinot ar yra ta Up-Country ar ne...

 

Edit: dėl Up-Country, galima pažiūrėt numerius ant amortikų, reiks pažiūrėt dėl įdomumo: http://www.wjjeeps.com/upcountry.htm#SHOCKSFR

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau čia su tom 2" šaibom pasitaiko visokių atvejų...

 

Klausimas - kokio aukščio šaiba yra "saugi" naudot su gamykline WJ važiuokle? (amortikai, traukės ir pan.). Gal 1.5" ar 1" nekeltų problemų stock'iniem amortikam?

Kiek domėjausi, WJ gamyklinė "Up-Country" važiuoklė turi didesnę eigą, todėl šaibos jiems dedasi be didesnių problemų, bet kaip sužinot ar yra ta Up-Country ar ne...

 

Edit: dėl Up-Country, galima pažiūrėt numerius ant amortikų, reiks pažiūrėt dėl įdomumo: http://www.wjjeeps.com/upcountry.htm#SHOCKSFR

gali neziureti, nes ant europinio nieko idomaus nerasi. Savo originaliu amortiku kodu sitam puslapy aplamai neradau. Ir ne as vienas :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki susidejau siandien vis delto BDS komplekta bet rezultatas man nepatinka sad.gif/>/>/> galas pakilo 4cm priekis liko tas pats amortikai atvaziavo be apsaugu pasirodo atskirai reikia uzsakinet bet pardavejas kazkodel to nepaske.nemoku padaryt dvieju nuotrauku vienoje kaip atode pries ir po.zodziu sumerkiau litus i nieka ai tik kietesnis tapo maziau plaukioja

As irgi toki isidejau su 32' ratais, tai taip pat galas aukshtesnis buvo, i prieki papildomai shaibas dejau 1.5CM  kad ishlyginti, ir dar prie stakano vamzdi virinau kad spiruokles neishkristu. Po metu laiko tu BDS amortizatoriu ivores jau pradejo klibeti, prikti ju nera - tai servize buria kazka... O del apsaugu tai tanagroj parinkau ir tiek..

Redagavo shelsmas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O koks yra "tobulas aukščio balansas"? Negi, sakykim pridėjus gulsčiuką ties slenksčio apačia turi būti idealus horizontalumas? Ar matuot ir lygint tarpus tarp ratų arkų ar kaip..? Pas mane asmeniškai (slenksčio atžvilgiu) mašina šiek tiek pasvirus į priekį (galas šiek tiek aukščiau).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Sveiki. Nusipirkau ir as saibas pakelimui. Nes maniskio matuojant auksty iki arkos tai po 77cm priekis ir 78cm galas su pusplikem standartinem padangom 235/65r17. Tai tikuosi po sio atnaujinimo uzsideti 32 ratus.

Tik man kyla klausimas ar su 32 man normaliai veks automatas, ar nebus jam per sunku sujungti visus begius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratau čia stebuklo, ka čia norėjo parodyti?  Jei du ratai liečia žemę tai ir važiuoja. Dyzeliniai amerikoje negaminami- kuo jie pranašesni, kuro daug jama o naudos mažai.

Taigi pravažiavai balkanus,net griovy sėdėjai. Ir ką? Nepajautei varilokų veikimo??? Vadinas pas tavį anys neveikia. Kas dėl dyzelinų ar benzinų, tai čia  kiekvienam pagal save. Skonio reikals. Varilokai veikia nesvarbu, ar dyzelis ar benzas. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi pravažiavai balkanus,net griovy sėdėjai. Ir ką? Nepajautei varilokų veikimo??? Vadinas pas tavį anys neveikia. Kas dėl dyzelinų ar benzinų, tai čia  kiekvienam pagal save. Skonio reikals. Varilokai veikia nesvarbu, ar dyzelis ar benzas. 

Nežinai tai ir nekalbėk, nuėmes priekini kardana buvau, pataupiau, vien su galu varomu sunku išvairuoti slidžiame  kelyje, gerai kad buvau pasiėmes kardana, užsidėjau pakelyje, nesitikėjau kad iki pat jūros 2500 km lis lietus, ne lijo o pliaupė. O į balkanus patarčiau nuvažiuoti, tik žiūrėk aukštyn ratais neatsigulk, kalnai ne smėlio karjeras.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip smalsu - o dėl ko kardaną buvai nusiėmęs?

Truputi kaukia prie 80 km/h, na ir kelis metus apsiėjau be jo labai tolimom kelionėm, nes buvo sausa, nei lašo lietaus.Lietuvoje visada su visais 4X4. Redagavo Roosas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinai tai ir nekalbėk, nuėmes priekini kardana buvau, pataupiau, vien su galu varomu sunku išvairuoti slidžiame  kelyje, gerai kad buvau pasiėmes kardana, užsidėjau pakelyje, nesitikėjau kad iki pat jūros 2500 km lis lietus, ne lijo o pliaupė. O į balkanus patarčiau nuvažiuoti, tik žiūrėk aukštyn ratais neatsigulk, kalnai ne smėlio karjeras.

Neužpyk. Ne apie tavo kelionę  čia  šneka , o apie varilokus . Kad daug pravažiavai su galu, tai šaunu. Tik vien galu varomas ir nepajausi varilokų veikimo. Tikriau jie neveikia.

 Ir dar vienas pastebėjimas. Bent jau man pasijautė, kai buvau nuėmęs priekinį kardaną. Kuro kiekis padidėjo kažkur ant 1,5 l.. Na gal pas tave tai nesijaučia kai važiuoji benzu/dujom ;)

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi kaukia nuo 80 (planuoju tiltą keist). Bet kam 2WD džipas reikalingas  :huh: , nu bet kiekvienam savo :)

Manai ne nuo kardano granatos kaukia?, kai aš pasikeičiau granata buvo nustojes, po poros metu po truputi vėl pradeda. kardano nuimdavau tik tolimoms kelionėms, kam jisai, jei nuo asfalto nenuvažiuoji 5000 km

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

sveiki sudejau 5cm saibas i jeep wj 2.7 ir viskas buvo ok. Isvaziavau i soda ten keliukas linksmas, vaziavau letai nedraskiau, lipau po biski viskas buvo gerai, jokiu garsu nieko.
Kita diena kai grizinejau i miesta stipriai pradejo gale dauzyt ir nesuprantu kas butent, ant gulincio mieste uzvaziavus ziaurus garsas musa.
Palindus po apacia nieko nesimato kas blogai.

Vaziuokleje nieko nekeista, tik idetos saibos 5 cm.

Garsas butent is galo, o is priekio tylu. Ar pas jus panasiai buvo pakelus ? Gal per trumpi amortizatoriai gale ar dar kazka reikia pakeisti ?

Redagavo Araswj
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.