Pereiti prie turinio

Kėlimo šaibos


Dainiussl

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 115
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Dabar garsas is galo atsirado net vaziuojant per mazas duobeles, akmenukus. Toks lyg metalas i metala dauzosi.

Jeigu amortikai tai ieskoti butent 2 lift tipo paiilgintu ?

O negali buti kad koks sway bar per trumpas ar kazkas ? forumuose amerikonu skaitau. pridedu nuotrauka : http://i315.photobucket.com/albums/ll453/nnaarrnn/Vehicles/Jeep%20Build/2012-03-10_12-31-26_127.jpg
 

Redagavo Araswj
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki sudejau 5cm saibas i jeep wj 2.7 ir viskas buvo ok. Isvaziavau i soda ten keliukas linksmas, vaziavau letai nedraskiau, lipau po biski viskas buvo gerai, jokiu garsu nieko.

Kita diena kai grizinejau i miesta stipriai pradejo gale dauzyt ir nesuprantu kas butent, ant gulincio mieste uzvaziavus ziaurus garsas musa.

Palindus po apacia nieko nesimato kas blogai.

 

Vaziuokleje nieko nekeista, tik idetos saibos 5 cm.

 

Garsas butent is galo, o is priekio tylu. Ar pas jus panasiai buvo pakelus ? Gal per trumpi amortizatoriai gale ar dar kazka reikia pakeisti ?

 

Amortikai per trumpi greičiausiai kala kai išsitraukia. Dėk ilgesnius amortikus arba žiūrėk mano šitą postą kaip pasidaryt papigiai:

http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/38793-wj-kėlimas-šaibomis-budget-boost/page-5#entry414356

 

Priekinius amortikus irgi galima prailgint, tik reikia išsitekint va tokius prailginimus (4 vnt.):

http://www.jeep.avtograd.ru/grand_cherokee/wj/faq/images/wj_spacer_front_sh.jpg

http://www.jeep.avtograd.ru/grand_cherokee/suspension/images/front_extender.jpg

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai beje - ar dar kam nors girdisi toks girgždėjimas kai važiuoji per gulinčius policininkus ar didesnes duobes, duobėtus miško keliukus ir pan. (žodžiu kai spyruoklės daugiau susispaudžia)?

Aš pastebėjau kad pas mane dabar per šalčius pradėjo girgždėt, toks atrodo lyg gumos girgždesys - galvoju gal čia nuo šalčio? Gas dar gali girgždėt?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai beje - ar dar kam nors girdisi toks girgždėjimas kai važiuoji per gulinčius policininkus ar didesnes duobes, duobėtus miško keliukus ir pan. (žodžiu kai spyruoklės daugiau susispaudžia)?

Aš pastebėjau kad pas mane dabar per šalčius pradėjo girgždėt, toks atrodo lyg gumos girgždesys - galvoju gal čia nuo šalčio? Gas dar gali girgždėt?

jai prieki tai .sarnyrai man pries pabaiga jie taip girgzdejo o prie salcio dar labiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Tavo reikalas, gali purkšti. Pas mane jau nebe girgžda, kai atšilo. Purškalas trumpai veikia.

Gal šaibos per plačiai ištekintos, smukinėja tai ir girgžda. Girdėjau, chebra deda plonos gumos tarp stakano ir šaibos, arba apvalų guminį žiedą.

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visus 4 vienoi puse vienas is apacios kitas is virsaus.ir kitoi pusei.bet man pradejo girgzdet kai bds lift kompleka idejo gumu net nebuvo

 

Tai matyt seniem šarnyram nepatiko nuo lifto pasikeitus padėtis, dėl to ir girgžda, visai galimas daiktas kad ir pas mane tas pats atsitiko...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia apie šarnyrus kalbat, ar apie sailenblokus ? :scratch:

 

Aš tai supratau kad kalbam apie sailentblokus, nors Katis gal turėjo omenyje ne juos..  :scratch: 

 

Rekomenduojama paliftinus automobilį atleisti visus sailentblokų įvorių varžtus ir vėl priveržti. Kitaip sailentblokai visada lieka įtempti ir greičiau susidėvi.

 

Aš taip ir padariau, kai liftavau.

Ką tik grįžau iš pasivažinėjimo - tikrai girgždėjimo praktiškai nėra kai dabar daugiau atšilo, na gal vos vos, jei labai pakabą paprievartauji..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rekomenduojama paliftinus automobilį atleisti visus sailentblokų įvorių varžtus ir vėl priveržti. Kitaip sailentblokai visada lieka įtempti ir greičiau susidėvi.

Ką aš ir norėjau pasakyti, bet kai užėjo kalba apie šarnyrus, susilaikiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.