Pereiti prie turinio

Opel Frontera


g00g00

Rekomenduojami pranešimai

dabar tau tiksliai nepasakysiu koks padangu pavadinimas, ryt tiksliau zinosiu, kai is serviso pasiimsiu masina... siandien buvau tai ryt sake padarys...

O del padangu kaip cia kazkas sake max galima 31 , kokios dabar yra.. berods 235/70-75/r16 o markes nzn...

 

Kokios fronteros yra geros padangos... kokie 300-500lt uz padanga?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 285
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Pas mane 255/75 Vienas retas jau beja beveik plikas nes eda. Reik yiureti su stabdziais gal nezinau. Anksciau turejau Lancia irgi kai stabdai ciuozia ilgai pravarinejau ant stendu nieko sako viskas gerai sudejau mortikus naujus kalades naujas taspats, nu iraisku baigesi tuo kad i sikna ilekiau.

O frontera stoja tikrai normaliai, jau du siknoje pagavau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeo, tas tiesa..

 

Zdz, buvau servise,pakeite man dirza ir guoli kuris suka generatoriu ir vairo stiprintuva.. dabar kita beda.. nesikuria... nesigirdi,to garso kai vedasi ir tipo nera benzo.. ar panasiai...

dabar tik vuffff garsas toks kaip tik sukas variklio ir tas kitas dirzas ir viskas.... kame kampas... tikiuos voztuvai nesusilankste.. benzo yra..

plz gal kas turi nuomone, ryt tipo matuos kompresija...

p.s. jie matyt uzvedinejo neisjunge imobilaizerio tvarkingai... bet as buvau nuemes klema nuo akumo,kad nusiresetintu kompas... gal kas zino, kas turi ivykti kai kompas nusiresetina, ar kiek laiko turi pastoveti be akumo,kad nusiresetintu... zdz...

gaidys,kolkas ji daugiau servise stovi negu duoda nauda... o taip noris islekti... tai kas turi savo nuomones?ar zino kas gali buti..plzz

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeo, tas tiesa..

 

Zdz, buvau servise,pakeite man dirza ir guoli kuris suka generatoriu ir vairo stiprintuva.. dabar kita beda.. nesikuria... nesigirdi,to garso kai vedasi ir tipo nera benzo.. ar panasiai...

dabar tik vuffff garsas toks kaip tik sukas variklio ir tas kitas dirzas ir viskas.... kame kampas... tikiuos voztuvai nesusilankste.. benzo yra..

plz gal kas turi nuomone, ryt tipo matuos kompresija...

p.s. jie matyt uzvedinejo neisjunge imobilaizerio tvarkingai... bet as buvau nuemes klema nuo akumo,kad nusiresetintu kompas... gal kas zino, kas turi ivykti kai kompas nusiresetina, ar kiek laiko turi pastoveti be akumo,kad nusiresetintu... zdz...

gaidys,kolkas ji daugiau servise stovi negu duoda nauda... o taip noris islekti... tai kas turi savo nuomones?ar zino kas gali buti..plzz

 

Va va, cia dziaugsmo pradzia :wink:

Nenusimink, susitvarkysi ir vaziuosi. O elektronika nuo seno man nepatikdavo. visos signalizacijos tik nuo snargliu ir kad paciam butu ramiau.

Sekmes!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujienos is serviso, kai luzo guolio itempejas, dirzas trynes ir drozles pateko i variklio dirza, persoko per dantracius ir sulankste voztuvus... zdz dabar ardys..

Kiek kainuoja fronteros voztuvai ir panasiai, nes nesu su tuom susidures...

laukiu atsakymu.

aciu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeo, bet tas malonumas kainuos.. o siaip uz 3 dienu nesitikejau taip greitai listi i variklio skyriu....zdz.. ziuresim ka pasakys meistrai siandien..

lieka palinket kantrybes, bo as toki malonuma patyriau savo kailiu, nusipirkau lapkricio men., o is meistru isriedejau tik po nauju... buvo itrukusi galva, po to truko grandine: sudauze veleneli, sulankste voztuvus ir t.t. ir t.p.

kantrybes ir sekmes

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) niu kaip yra taip yra is klaidu mokomasi..po to tlc ziuresim... kolkas man gerai ir shitas koks jis bebutu...

Bet klausiau kiek mazdaug remontas kainuotu, gal kas susidure?ar apskritai kiek gali kainuoti, nebutinai opel markes,kad bent preleminariai.?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau,kai problema yra nesvarbu kam kokia masina ir kam skirta.. tam ir esam mes visi,kad dalintumemes patirtimi...

 

O masinai... s... Rezultatas toks, 16v sulankstyti, keicia dirza, tarpine,salentblokus, ir t.t. zdz tikiuos i 1000lt sutilpsiu...

uz 8 ipurskimo voztuvus 12lt, uz 8ismetimo 14lt, tada kiekvieno voztuvo slifavimas po 10lt, tada tarpine nzn kiek, ai dar kazkoks guolis variklio dirzo, tada dirzas plius darbas... 1dieni pasiimsiu..:(

 

Niu gerai tai, kad bent jau zinosiu kas bus su varikliu, nors atnaujintas.. ai tiesa dar tepalus reikes pakeisti.. Reikia sintetiniu ir tik sintetiniu ar uzteks ir pusiau sintetiniu, plius kokios firmos?

Tai tiek...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.